نظر محمدی:داور باید بازیکن حرف را اخراج و یک پنالتی برای ما می‌گرفت

نظر-محمدیداور-باید-بازیکن-حرف-را-اخراج-و-یک-پنالتی-برای-ما-میگرفت

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: امروز یک روز بد در خط دفاعی داشتیم برتری حریف بیشتر به خاطر مسائل روحی و روانی و میزبانی بود.

به گزارش وب سایت نود ، علی نظر محمدی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از شکست 3 بر یک مقابل پارس جنوبی جم گفت: این پیروزی را به پارس و مردم خونگرم جم تبریک می‌گویم. امروز یک روز بد در خط دفاعی داشتیم برتری حریف بیشتر به خاطر مسائل روحی و روانی و میزبانی بود.با توجه به اینکه بازی را واگذار کردیم از بازیکنانم رضایت داشتم و می‌توانستیم به بازی برگردیم.

وی تصریح کرد: شاهد دو نیمه متفاوت بودیم، در نیمه اول ما خوب بازی کردیم، اما در روز بد خط دفاعی‌مان تمرکز کافی نداشتیم. با وجود اینکه بازی را واگذار کردیم، اما بازیکنانم تمام تلاششان را کردند. پارس تیم شایسته‌ای است که با توجه به برنامه‌ریزی خوب و بازیکنانی که جذب کرده است عملکرد بسیار خوبی داشته است.

نظرمحمدی در واکنش به عدم حضورش در نشست خبری پیش از مسابقه گفت: تنها به سؤالات فنی پاسخ می‌دهم، اما روز گذشته اعلام کرده بودم که جراحی دندان داشتم و از طریق روابط عمومی باشگاه این موضوع را اعلام کردیم. حتی اعلام کردیم عشوری‌زاد می‌تواند به جای من در کنفرانس شرکت کند که گفتند دیر شده است. از طرفی ساعت 18:15 محل اقامت‌مان رسیدیم و شرایط صحبت کردن هم نداشتم، اما نمی‌دانم شما چرا گله دارید. ابتدای صحبت‌هایم را هم رسم ادب به جا آوردم و این پیروزی را به مردم و پارس جم تبریک گفتم.

سرمربی سپیدرود درباره قضاوت داور مسابقه گفت: از داور وسط بسیار گله‌مند هستم؛ تمام صحنه‌های ۵۰-۵۰ را به سود حریف سوت زد. در یکی از صحنه‌ها نیز باید بازیکن پارس جم را اخراج می‌کرد که داور گفت ندیدم. در دقیقه ۳۲ مدافع حریف روی میثم تهی‌دست خراب شد و 100 درصد پنالتی بود که داور از این صحنه هم چشم‌پوشی کرد.

نظرمحمدی درباره اینکه گفته می‌شود سازمان لیگ حامی تیم‌های شمالی است و به همین دلیل این مسابقه را دیرتر برگزار کرد، گفت: فکر می‌کنم سازمان لیگ برای اینکه مسابقه‌ای را زودتر یا دیرتر برگزار کند نیاز به هماهنگی با تیم خاصی نیست. اما باید برنامه‌ریزی‌های ابتدای فصل را مطالعه کنید تیم‌هایی که ملی‌پوش ندارند ممکن است بازی‌هایشان جابه‌جا شود. چنین شرایطی را هم ما بعد از بازی با پیکان داشتیم، در حالی‌که قول داده بودند بازی را ۲۰ شهریور برگزار کنند، اما ۱۸ شهریور برگزار شد. 4 روز بعد از بازی با پیکان بدون تمرین به اصفهان رفتیم و با سپاهان بازی کردیم؛ هیچ گلایه‌ای را هم نداشتیم.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۲

  • مجتبی رشتی

    دیدی گفتم داوری با ما لجه.

  • asd

    آقاجان نکن این کارها را...
    کارهایی که در زمان بازی میکردی بیشتر باعث خنده بود ولی رفتارت کنار زمین باعث تاسف است...اگر میخواهی مربی باشی از این رفتارها دست بردار......پنالتی بود یا نه مهم نیست......

برچسب ها