شوخی وینچنزو مونتلا بعد از دیدار با آ اک آتن: مدتی است که مراسم تشییع جنازه ام را می بینم

شوخی-وینچنزو-مونتلا-بعد-از-دیدار-با-آ-اک-آتن-مدتی-است-که-مراسم-تشییع-جنازه-ام-را-می-بینم

وبسایت رسمی برنامه نود - وینچنزو مونتلا، سرمربی باشگاه آث میلان به شوخی عنوان کرد که  مدتی است مراسم کفن و دفن خود را در میلان می بیند.

به گزارش وبسایت نود، دو تیم آ اک آتن و میلان در یونان به مصاف هم رفتند که در پایان دو تیم به نتیجه 0-0 رضایت دادند.

به نقل از وبسایت ESPN، میلان در هفت بازی گذشته خود از اوایل ماه اکتبر تنها یک برد کسب کرده و در این مدت نیز به رم، اینتر و یوونتوس نیز باخته است و در دو هفته اخیر هم نتوانسته از سد آ اک آتن عبور کند. با وجود آن که میلان شانس بالایی برای صعود به مرحله بعد دارد، مونتلا طی هفته های اخیر به دلیل نتایج ضعیف تحت فشار خبرنگاران و هواداران قرار گرفته است. مونتلا طی مصاحبه ای با شبکه اسکای اسپورتس در این باره گفت:

بازی حساسی را مقابل آ اک داشتیم. البته بازی های آینده نیز سخت خواهد بود. سوس به دلیل مشکل جزئی عضلانی در این دیدار غایب بود، ولی هفته آینده بازی خواهد کرد. مدتی است که مراسم تشییع جنازه خود می بینم. این به شما ایده ها و دید فکری جدیدی خواهد داد. خارج از شوخی، باشگاه به من اعتماد دارد. 

مونتلا در ادامه نیز گفت:

حقیقتا باید بیشتر کار کنیم. من می بینم که بازیکنان اشتیاق زیادی برای کار کردن دارند و با کیفیت هستند. هفته های گذشته ما موقعیت های بیشتری خلق می کردیم، اما دفاع خوبی نداشتیم. الان به اندازه قبل خلاق نیستیم، اما اجازه خلق موقعیت به حریف هم نمی دهیم. من در تیمم کیفیت زیادی می بینم. باید بیشتر کار کنیم تا اعتماد به نفس و شخصیت بیشتری کسب کنیم.  هنگامی که توپ را در اختیار داریم باید مسئولیت پذیر تر باشیم.

 

4416

اختصاصی

نظرات ۷

 • محمدرضا

  یک مربی خوب بیارید خواهشا این تیم حسابی مهره داره

 • علی

  خواهشند خارج کن میلان رو از این وضعیت خسته شدیم.........

 • AC MILAN and PERSPOLIS

  من اعتقاد دارم وینچزوی بزرگ دوباره روسنری رو احیا میکنه

  • AC MILAN.PERSEPOLIS

   نمیتونه این دلخوش نباشید

  • emad

   نمیتونه باید یه مربی بزرگتر بیارن

 • میلانیست

  سیستمی که مونتلا ازش دفاع میکنه اصلآوجود خارجی نداره میلان سردرگم بازی میکنه کیفیت بازیکنا به پایین ترین حد خود رسیده حتی بونوچی ..تیم فقط شده خلاقیت فردی..امسال رقبا خیلی قویتر شدن با این وضع میلان شاید هشتم یاهفتم بشه..

 • رحیمی

  میلان رو نابود کردی ، لطفا ساکت و بردارو برو

برچسب ها