نارضایتی کرانچار و شرایط متزلزل خارجی‌های سپاهان/ آیا برزیلی‌ها می‌روند؟

نارضایتی-کرانچار-و-شرایط-متزلزل-خارجیهای-سپاهان-آیا-برزیلیها-میروند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی کروات تیم فوتبال سپاهان از عملکرد بازیکنان خارجی این تیم راضی نیست و احتمال قطع همکاری با آنها در آینده‌ای نزدیک وجود دارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم ، سپاهان در فصل جاری نتایج خوبی در لیگ برتر نگرفته است و مسئولان این باشگاه از عملکرد بازیکنان‌شان راضی نیستند. زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان هم بعد از باخت به پیکان در صحبتی که با بازیکنان در رختکن داشته، گفته است:‌ باشگاه از کادر فنی حمایت می‌کند و خطری هم مرا تهدید نمی‌کند. این شما هستید که باید تا پایان نیم‌فصل خودتان را نشان دهید و اگر عملکرد ضعیفی داشته باشید طبیعتاً من و باشگاه تصمیم دیگری در مورد آنهایی که عملکردی ضعیفی دارند، خواهیم گرفت.

از اصفهان خبر می‌رسد که کرانچار از عملکرد بازیکنان خارجی تیمش رضایت ندارد. اولی‌ویرا دروازه‌بان سپاهان نمایش متزلزلی در این فصل داشته و دو بازیکن برزیلی دیگر زردپوشان هم شرایط متزلزلی در این تیم دارند، چرا که کرانچار از عملکرد رافائل و رودریگوئز هم راضی نیست. آنها در شرایطی که در بازی‌های آینده هم نتوانند کرانچار را راضی کنند به طور حتم باشگاه سپاهان در نیم‌فصل با آنها قطع همکاری خواهد کرد.

براساس این گزارش، مروان حسین، مهاجم عراقی سپاهان هم شرایط مبهمی برای ماندن در این تیم دارد، چرا که کرانچار هنوز به صورت کامل از عملکرد او راضی نیست.

 

1004

 

تسنیم

نظرات ۵

 • محمد

  سپاهان آکادمی خوبی داره مثله آخرین فصلی ک قهرمان شدن یادمه تو بازی با گسترش ۷بازیکن از آکادمی داشتن هادی عقیلی هم بود ک از ۱۸سالگی اومده بود بعد تراکتور ب قهرمانی سپاهان مگ همین پارس جنوبی بازیکنانش کین دوتا خارجی تقریبا خوب داره سپاهان دوتا خارجی خوب بگیره مثله گذشتش ک همیشه خارجی‌هایی خوبی داشته و از بازیکنای آکادمیسین استفاده کنه بهترین نتیجه رو میگیرن

 • یه سپاهانی متعصب

  لی اولیورا بد نیست خدایی. چندین بازی نجاتمون داده. رودریگز و رافائل باید برن. همچنین مروان حسین که دروازه خالی هارو نمیزنه . یه گل صددرصد تو اهواز نزد در موقعیت تک به تک . بازی با پیکانم که تو یه متری توپ زد به دفاع . یه گل شانسی زد اونم به پرسپولیس.جوانان سپاهان بازی کنن بهتره تا این پول رو مروان.

  • ali

   مروان حسین بازی با نفت هم یه تک به تک نزد ساسان هم عملکرد خوب پارسالش رو نداره و رو به روی گسترش یه تک به تک نزد کان مهاجماي سپاهان با یه حساب سرانگشتی 12امتياز از سپاهان گرفتن البته که داوری هم زیاد خوب نیس همین بازی آخر دقیقه 85يه پنالتی روی ساسان گرفته نشد که نود این هفته نشون خواهد داد

 • جام برندگان آسیا حسرت استقلالی ها

  بعد برانکو کرانچار گزینه خوبیه

 • تیم شهرستانها

  نظر شما دوستان محترم ولی اکثر این بازیکنان را خود کرانچار تائید کرده و با سپاهان قرارداد بستن ولی به نظر من سپاهان به یک شوک در کادرفنی نیاز داره دیگه کرانچار نمیتونه این تیم را جمع کنه در مورد دانش و خوب بودن کرانچار حرفی نیست، بایرن هم با آنجلوتی همین شرایط را داشت به بن بست خورده بود از وقتی او را عوض کردن شرایطشان بهتر شده، کاش مدیران سپاهان همه جوانب را بسنجند و بعد تصمیم بگیرن. ادمین ببخش طولانی شد.

برچسب ها