تاج: با ارائه مستندات آمادگی برای برخورد با تخلفات وجود دارد

تاج-با-ارائه-مستندات-آمادگی-برای-برخورد-با-تخلفات-وجود-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در صورت ارائه مستندات قابل استناد آمادگی برای برخورد با تخلفات وجود دارد.

به گزارش وب سایت نود ، مهدی تاج با حضور روی خط تلفنی برنامه فوتبال یک شبکه ورزش در مورد مسائل فساد در فوتبال، گفت: مأموریت کمیته اخلاق کاملاً مشخص است و آنها کار خود را با همکاری یکسری از دستگاه‌ها انجام می‌دهند. روز پنج‌شنبه سمیناری در مورد راهکار صیانت و درستی در فوتبال در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد که ما هم در این مراسم میهمان بودیم.وزارت اطلاعات این جلسه را برگزار کرد، بسیاری از مسئولان، مدیر ورزش بازرسی کل کشور و غیره حضور داشتند و نقطه‌نظرات خوب و متفاوتی مطرح شد که دوستان اعلام کردند آمادگی برخورد با هر تخلفی در صورت داشتن مستندات قابل استناد را دارند.

وی افزود: توضیحات خوبی در این جلسه مطرح شد، اگر راجع به موضوعی مثل رد و بدل شدن پول، تبانی و غیره ادعایی وجود دارد این مسأله نمی‌تواند منجر به محکومیت شود و خود ادعا باعث ایجاد تشویش می‌شود و به نوعی جرم است اما اگر مستندات بیاورند این مسأله تبدیل به یک جرم و محکومیت می‌شود که ما می‌توانیم به طور قاطع با آن برخورد کنیم و آمادگی انجام این کار را داریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با منتشر شدن یک برگه دریافت 120 میلیون تومان پول برای تعهد جهت میدان دادن به یک بازیکن تصریح کرد: بله در جریان این موضوع قرار گرفتم این مسأله قابل پیگیری است و باید نتیجه آن را به اطلاع مردم برسانیم تا مردم ببینند نتیجه چه خواهد شد.

تاج در رابطه با اینکه در بازی دو روز قبل گل‌گهر سیرجان فردی ادرار روی خط دروازه می‌ریزد و چه برخوردی با این اتفاق خواهد کرد، عنوان کرد: کمیته اخلاق این مسائل را بررسی می‌کند. تمامی موارد که قابل پیگیری باشد و مدرکی وجود داشته باشد در کمیته اخلاق مورد بررسی قرار می‌گیرد مثل همان موضوع قراردادی که منتشر شد. اداره بازرسی کل کشور، کمیته اخلاق و پلیس امنیت پای کار هستند تا این مشکلات را بررسی کنند و رسانه‌ها هم باید کمک کنند. اگر موضوعی قابل اثبات باشد و مستندات ارائه شود بررسی خواهد شد. می‌دانید این افراد همه مسئولیت قضایی دارند و برای برخورد با یک موضوع نیاز به مستندات دارند و روی این مسأله مصر هستند. ما با فساد قطعاً برخورد خواهیم کرد و در این زمینه اطلاعات را به مردم می‌دهیم و امیدواریم در جاهای دیگر هم این اتفاق رخ دهد. فساد فقط مربوط به فوتبال نیست.

1004

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها