تارتار: از عدم حضور شاگردانم در اردوی تیم ملی دلخور نبودم

تارتار-از-عدم-حضور-شاگردانم-در-اردوی-تیم-ملی-دلخور-نبودم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: از عدم حضور شاگردانم در اردوی تیم ملی دلخور نبودم فقط خیلی دوستانه گفتم که ما را هم ببینند.

به گزارش وب سایت نود، مهدی تارتار که امروز در تمرین تیم ملی فوتبال ایران حضور پیدا کرده بود در خصوص برگزاری جلسه با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی اظهارداشت: جلسه خوبی بود و صحبت‌های خوبی هم مطرح شد. در این جلسه در خصوص مسائل مختلف فوتبال کشور و حتی تیم ما حرف‌هایی زده شد که در مجموع نگاه کی‌روش مثبت بود.

وی ادامه داد: او بسیار از شرایط تیم ما تعریف کرد و ان شاالله برای اردوهای بعدی از بازیکنان پارس جنوبی هم استفاده خواهد شد، اینکه کی‌روش پذیرفت تا با او صحبت کنیم نشان از اخلاق حرفه‌ای او دارد و ما این موضوع را به فال نیک می‌گیریم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: از عدم حضور شاگردانم در اردوی تیم ملی دلخور نبودم فقط خیلی دوستانه گفتم که ما را هم ببینند. امروز متوجه شدم که تمام بازیکنان زیر نظر کادر فنی تیم ملی هستند که کی‌روش هم به این موضوع اشاره کرد و خیلی منطقی در مورد آن توضیح داد. در مجموع جلسه خوبی را برگزار کردیم.

تارتار در مورد اظهارات بهارمست سرپرست تیم فوتبال سپیدرود مبنی بر اینکه تارتار هواداران سپیدرود را تحریک کرده و اینکه آنها از بودجه دولت استفاده می‌کنند؟ عنوان کرد: دوست ندارم در مورد تیم‌های دیگر حرف بزنم، سرپرست ما جواب بهارمست را داده است باید برای رسیدن به موفقیت از خیلی مسائل دوری کنیم و فکر می‌کنم بیان این حرف‌ها مسخره باشد.

 

2051

فارس

نظرات ۳

  • سونامی قرمز

    اقای تارتار(پیشکسوت عزیز پرسپولیس) تیم شایسته شما داره چوب پرسپولیسی بودن شما را میخوره.مهم اینه که تو جدول کنار پرسپولیس خودمونی.(فدای سر شما,طرفدارای تیمت)

  • مینا

    تارتار یه مربی حرفی ایه

  • علیSS

    اره ، من داشتم گریه میکردم!

برچسب ها