کونته: مورینیو به دنبال انتقام از چلسی نیست

کونته-مورینیو-به-دنبال-انتقام-از-چلسی-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی چلسی اعتقاد دارد رویارویی با ژوزه مورینیو تاثیری روی شاگردانش نمی گذارد. 

به گزارش وبسایت نود، آنتونیو کونته در آستانه بازی حساس فردا تیمش مقابل منچستریونایتد عنوان کرده ژوزه مورینیو به دنبال گرفتن انتقام بابت دو شکست فصل گذشته تیمش در استمفوردبریج نیست. 

کونته به نقل از ESPN به خبرنگاران گفته:

مورینیو برای ما تنها یک حریف است و مطمئنم که ما هم برای ماتیچ همینطور هستیم. مهمترین چیز این است که برای باشگاه تان و هواداران تان بازی کنید. نمی خواهم به سوالات شما درباره مورینیو پاسخ دهم چون آن وقت دوباره داستان سازی می کنید. هر مربی باید روی تیم خودش تمرکز کند و سعی کند باشگاه و هواداران را راضی نگه دارد. مهمترین چیز این است که برای باشگاه تان، بازیکنان تان و هواداران تان احترام قائل باشید. 

فراموش نکنید که منچستریونایتد در آخرین بازی موفق شد ما را شکست دهد. هر مربی، بازیکن و تیمی به دنبال بردن است نه انتقام گرفتن چون شما به پیروزی نیاز دارید. کار من این است که دلیل شکست تیمم را پیدا کنم و راهی برای پیروز شدن در بازی های بعد بیابم. 

بازی با یونایتد بسیار مهم است. بازی سختی خواهد بود. آن هایی که مرا می شناسند می دانند پس از شکست تیمم زجر زیادی می کشم. اصلا شکست خوردن را دوست ندارم. پس از شکست خوردن، انگیزه و اراده بیشتری برای تلاش کردن پیدا می کنم. همیشه سعی می کنم عصبانیت و انگیزه ام پس از شکست را به بازیکنان منتقل کنم و گاهی اوقات موفق می شوم. 

 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۱

  • کیوان

    منچستر چلسیو آبکش میکنه از هر نظرتیم بهتریه
    پوگباوبقیه هم برگردن هم توچمپیونزلیگ میتونه قهرمان شه هم لیگ برتر

برچسب ها