والورده: پیشرفت تیم های انگلیسی در اروپا، محسوس بوده است

والورده-پیشرفت-تیم-های-انگلیسی-در-اروپا-محسوس-بوده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - والورده معتقد است تیم های انگلیسی در این فصل پیشرفت خوبی داشته اند.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که تیم های اسپانیایی در چهار فصل اخیر لیگ قهرمانان اروپا همیشه یک پای فینال بوده اند و قهرمانی ها نیز بین بارسلونا و رئال مادرید تقسیم شده است ولی والورده معتقد است که تیم های انگلیسی در این فصل در اروپا پیشرفت کرده اند و می توانند مدعی باشند. اکنون پنج تیم در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا از انگلیس حضور دارند و آرسنال هم در لیگ اروپا شرایط خوبی دارد. والورده در مورد اوضاع تیم های انگلیسی چنین نظری دارد:

تیم های انگلیسی در فصول اخیر شرایط خوبی در لیگ قهرمانان نداشتند، حتی می خواستم بگویم که در لیگ اروپا نیز همین طور بود ولی یونایتد فصل پیش قهرمان این جام شد. و در این فصل پیشرفت تیم های انگلیسی محسوس بوده است. تیم های انگلیسی، پول زیاد، بازیکنان بزرگ و تاریخچه ای غنی دارند. نمی خواهم این طور تفسیر شود که تیم های اسپانیایی ضعیف تر هستند. فصل پیش تیم های اسپانیایی قوی تر بودند و در این فصل انگلیسی ها قوی هستند. شاید یک اتفاق غیرمنطقی بود که تیم های انگلیسی در فصول اخیر، در تقلا بودند و نتایج خوبی نمی گرفتند.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • وحید


  یوخ باباااااا

 • بارسلونا❤

  والورده درست میگه ...

  اینجور که معلومه این فصل یه تیم اینگیلیسی یه پای فینال خواهد بود

  • محمود

   تیمهای انگلیسی امسال خوبن ولی اگه بخوایم یک پای فینال رو از انگلیس بدونیم یا سیتی هست یا یونایتد ...لیورپول و چلسی که نمیرسن به فینال البته تاتنهام بهتره ولی تجربه زیاد ندارن و تو دور حذفی کارشون خیلی سخته شما نگاه نکنید رئال رو بردن قول میدم اگه تو دور حذفی همین تاتنهام به رئال بخوره شرایط خیلی خیلی فرق میکنه البته تو دور یک چهارم شاید بخورن تو یک هشتم که نمیشه چون الان همگروه هستن

برچسب ها