جهانيان مطرح كرد: فريادشيران اخراجى نفت است/ به دليل آلودگى هوا تمرين امروز تعطيل شد!

جهانيان-مطرح-كرد-فريادشيران-اخراجى-نفت-است-به-دليل-آلودگى-هوا-تمرين-امروز-تعطيل-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - مالك باشگاه نفت گفت:‎فریادشیران حرف اضافی زده و او اخراجی نفت است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومى باشگاه نفت تهران، حمیدرضا جهانیان مالک باشگاه نفت تهران گفت:اعتقادی به افراد آماتور ندارم و به همین خاطر فریادشیران را از سمت مدیر آکادمی برکنار کردم.قرار است تا فردا نفر جدید را مشخص کنیم از بازیکن سابق پرسپولیس استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: فریادشیران حرف اضافی زده ایشان اخراجی نفت هستند و پروندهای متعددی در کمسیون اصل نود دارند که شرم از گفتن دارم. دادگاه سندی از من می خواست و به همین خاطر به کلانتری رفتم.

جهانیان ادامه داد: مدتی بود که قصد داشتم فریاد شیران را برکنار کنم اما او به دفترم آمد و اشک تمساح ریخت تا وی را اخراج نکنم چرا که آبرویش می رود من هم فریبش را خوردم و حکم جدیدی ابلاغ کردم اما الان متوجه توصیه های بزرگان فوتبال و رسانه شدم که چرا نباید از ایشان استفاده شود.

مالک باشگاه نفت تهران درباره تعطیلى تمرین امروز تیم نفت هم گفت: به دلیل آلودگی هوا و تداخل ساعت تمرین با پارس جنوبی تمرین را تعطیل کردم و بازیکنان اعتصاب نکردند!

 

1004

روابط عمومی باشگاه نفت تهران

نظرات ۳

  • صادق

    تو یکی که نوبری خدا وکیلی .... اگه 20 میلیارد نداری که بدهی های نفت سابقو بدی پس فقط واسه نمایش و شو اومدی

  • فرهاد

    تفاوت عميق صحبتهاي ايشان با ادعاي بازيكنان واقعا" قابل تأمل است ، گروهي جوان ورزشدوست ، سالم و جوياي نام با هزاران اميد و آرزو به اين تيم ملحق شده اند تا به در پناه ورزش حرفه اي ، هم اسير عفريت ناهنجاريهاي اجتماعي نشوند ، هم تن. و روحي سالم داشته باشند و هم اسباب هيجان ، تفريح و شادي همنوعانشان شوند ، حالا ببينيد سرنوشت ، آرزوها و مطالبات برحق آنها چگونه بازيچه كسي شده كه معلوم نيست از كدام دريچه اي سرزده وارد خانه فوتبال اين مملكت شده است ، تا كي متوليان فوتبال ميخواهند كناري بنشينند و فقط نظاره گر باشند ؟ خدا داند .

  • افشین

    یعنی کسی نیست جلوی توهین این فرد به فوتبال رو بگیره؟این فرد با این کاراش فوتبال رو به سخره گرفته

برچسب ها