نبی آخرین وضعیت 4 باشگاه ایرانی حاضر در آسیا را تشریح کرد

نبی-آخرین-وضعیت-4-باشگاه-ایرانی-حاضر-در-آسیا-را-تشریح-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای گفت: با نمایندگان ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا جلسه برگزار کردیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت سازمان لیگ، مهدی محمد نبی لیگ اظهار داشت: پنجمین جلسه کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای با حضور اعضا تشکیل شد که در فواصل مختلف مدیران باشگاه های استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی تبریز و نفت تهران در جلسه حضور داشتند. در خصوص استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی مدارکی از قبیل مستندات ورزشی، ساختار و بخش حقوقی باشگاه مورد رسیدگی قرار گرفت که همگی شفاف و کامل است. در بخش مالی و تسویه حساب نیز این باشگاه ها با اشخاص حقیقی در حال اقدام هستند و بخشی از آن هم به خوبی انجام شده است. در مهلت قانونی باقیمانده باید باشگاه ها نسبت به ثبت و ضبط رسمی مدارک در سایت CLAS نزد AFC اقدام کنند تا متعاقبا واحد اجرایی کمیته صدو مجوز حرفه ای کارش را آغاز کند.

وی افزود: در خصوص باشگاه نفت تهران با توجه به جلسه ای که امروز با مالک باشگاه و دیگر نماینده این باشگاه برگزار شد مقرر گردید این باشگاه در مهلت مقرر نسبت به ارسال مدارک در سایت CLAS اقدام کند و در خصوص تسویه حساب با بستانکاران نیز مدارک شان را دراین سایت ثبت کنند و بعد از جمع بندی و رسیدگی توسط واحد اجرایی کمیته صدور مجوز حرفه ای، کمیته بدوی رای نهایی خود را صادر کند.

 

1004

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها