شش باشگاه لیگ برتری شرایط حرفه‌ای ندارند/ صدرنشین لیگ هم شاید حرفه‌ای نشود

شش-باشگاه-لیگ-برتری-شرایط-حرفهای-ندارند-صدرنشین-لیگ-هم-شاید-حرفهای-نشود

وبسایت رسمی برنامه نود - شش باشگاه لیگ برتری ما شرایط دریافت مجوز حرفه‌ای را هنوز به طور کامل اخذ نکرده‌اند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس ، در حالی که همه توجه‌ها به سوی چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و اینکه استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی تبریز و نفت تهران می‌توانند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند یا نه، از سویی دیگر هنوز برخی از باشگاه‌های دیگر ایران شرایط کسب مجوز حرفه‌ای را ندارند. طبق بررسی‌های باشگاه لیگ برتری مشخص شده باشگاه‌های سپیدرود رشت، سیاه‌جامگان مشهد، پدیده، پارس جنوبی، صنعت نفت و استقلال خوزستان ممکن است نتوانند مجوز حرفه‌ای دریافت کنند.

برخی از این باشگاه‌ها وضعیت مالکیت‌شان مشخص نیست و هنوز هیچ‌کس نمی‌داند که سهام این باشگاه متعلق به چه شخص یا اشخاصی است. از سوی دیگر باشگاهی مثل پارس جنوبی جم که صدرنشین لیگ برتر است هم هنوز شرایط کامل برای دریافت مجوز حرفه‌ای را ندارد. زیرا این باشگاه به تازگی به لیگ برتر صعود کرده و همچنان نیازمند تکمیل برخی از مدارک است. اگر این شش باشگاه نتوانند در این فصل مجوز حرفه‌ای بگیرند ممکن است فصل آینده نتوانند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.

 

1004

فارس

نظرات ۲

  • عجبا

    کی گفت این تیم ها اسیایی می شود 4 تاشون برای سقوط نکردن می جنگند و اون دوتا پدیده وپارس هم اخر فصل رتبه میانه جدول می رسند

  • علیSS

    بذار سهمیه بگیرن مجوز پیشکش :-)

برچسب ها