مورینیو: شاید اگر ۲۶ جام کسب کنم مورد احترام بیشتری قرار بگیرم

مورینیو-شاید-اگر-26-جام-کسب-کنم-مورد-احترام-بیشتری-قرار-بگیرم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرتغالی منچستریونایتد امیدوار است اضافه کردن یک جام دیگر به کارنامه اش باعث شود مورد اعتبار بیشتری قرار بگیرد. 

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو که در هفته های اخیر بارها از رسانه ها انتقاد کرده در آستانه بازی امروز تیمش مقابل چلسی عنوان کرده امیدوار است پس از فتح بیست و ششمین جام دوران مربیگری اش به او اعتبار بیشتری داده شود. 

مورینیو به نقل از ESPN به خبرنگاران گفته:

فکر می کنم ۲۵ جامی که فتح کردم نشان می دهد مربی موفقی هستم. بعضی مربی ها باید یک جام دیگر ببرند تا به این آمار برسند. بعضی باید ۴، ۱۲، ۱۳، ۱۴ و یا ۲۵ جام ببرند تا به این آمار برسند. من ۲۵ جام بردم و باز هم به دنبال فتح جام هستم. شاید پس از فتج جام بیست و ششم به من هم کمی اعتبار داده شود. 

مورینیو در حالی موفق به فتح ۲۵ جام شده که رقیبانش در لیگ انگلیس از جمله پپ گواردیولا (۲۱ جام)، آنتونیو کونته (۶ جام)، یورگن کلوپ (۵ جام) و مائوریسیو پوچتینو (بدون جام) هنوز نتوانستند به چنین آماری دست یابند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۸

 • Cr7-17

  یعنی رئالیها همه جا و ازهرنظری بایدازداورسلوناییها بهترباشن

  • نه بابا

   الان این رعالیه؟
   چرا 5 تا خورد پس ؟
   نکنه جام خیریه و اینا هم جام حساب میشه /:
   چ خبر از the best ؟

  • سارا

   چقدر بچه ای آخه

  • محمود

   اولا که از ۲۵ جام مورینیو نهایت ۳تاش با رئال بوده امار دقیق ندارم ولی فک نکنم به ۵تا برسه و اگر مقایسش کردی با پپ همینقد بگم پپ ۴سال تو بارسا بود ۳سال تو بایرن و فعلا هنوز ۲سال نشده مربیگریش تو سیتی و ۲۱ جام در کل گرفته حالا برو تعداد سالهای مربیگری مورینیو رو حساب کن تعداد سالهای پپ رو هم که من برات حساب کردم ببین کدوم موفقتر بودن و اگر بخوایم تو یک تیم حساب کنیم در زمان مشخص پپ ۱۴جام اورد اونم چه جامهای با بارسا در ۴سال در حالیکه در همون زمان تقریبا مورینیو سرمربی رئال بود و بهترین جامی که اورد لالیگا بود اونم یکی در طول ۳سال...همین الانم قول میدم در پایان رفتن مورینیو و پپ تو شهر منچستر جامهای پپ هم بیشتر باشه هم مهمتر مهترین جام اقای مورینیو در منچستر لیگ اروپا بوده که سویا ۴تاشو با اونای امری گرفته

  • محمد

   "محمود" حرف هایی میزنی که آدم خندش میگیره . گواردیولا با بهترین بارسای تاریخ جام گرفت در حالی که مورینیو رئالی رو به خدمت گرفت که قبل از اومدنش به لیون میباخت . عیار گواردیولا تو بایرن مشخص شد که تیم قهرمان اروپا رو به خدمت گرفت ولی سه سال از سه تیم مختلف باخت و حذف شد . تو منچستر هم که سال اول بی جام موند در حالی که مورینیو 3 جام گرفت . امسال هم با کلی خرج هنوز چیزی نگرفته و تا اخر فصل فرصت زیادی مونده

  • دکتر غضنفر

   سی آر سون هفده ساله: دکتر همه چی تموم مگه نمیدونی مورینیو از بارسلونا مربیگری رو یاد گرفت و شروع کرد؟!!!!

 • شهاب

  اقای خاص خودتی بقیه اداشو درمیارن

 • علیSS

  راست میگه بنده خدا یه مشت تازه به دوران رسیده براش شاخ شدن

برچسب ها