حمایت ونگر از درخشش ستاره آلمانی اش؛ اوزیل به اندازه سانچز برای تیم مهم است

حمایت-ونگر-از-درخشش-ستاره-آلمانی-اش؛-اوزیل-به-اندازه-سانچز-برای-تیم-مهم-است

وبسایت رسمی برنامه نود - آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی و کهنه کار آرسنال از درخشش مسوت اوزیل، هافبک آلمانی خود در بازی حساس برابر منچسترسیتی حمایت کرد و او را به اندازه الکسیس سانچز، ستاره شیلیایی توپچی ها مهم و موثر توصیف کرد.

به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی و آرسنال امروز (یکشنبه) یکی از حساس ترین بازی های هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس را در ورزشگاه اتحاد مقابل یکدیگر انجام خواهند داد. این دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر می روند که منچسترسیتی در 10 بازی قبلی خود 35 گل به ثمر رسانده و تنها 6 گل دریافت کرده است و همچنان در لیگ جزیره بدون شکست هستند. 

خط حمله آتشین سیتی با امثال کوین دی بروین، داوید سیلوا، سرخیو آگوئرو، رحیم استرلینگ و لروی سانه بسیار بی رحم نشان داده است اما آرسن ونگر، مربی آرسنال به دفاع از عملکرد غالبا خونسردانه و مورد انتقاد مسوت اوزیل، هافبک آلمانی و خلاق خود پرداخت و او را هم طراز عناصر هجومی منچسترسیتی دانست.

به گزارش fourfourtwo، ونگر پیش از دیدار دو تیم به خبرنگاران گفت:

من فکر می کنم هر بازیکن بزرگی دوست دارد در بازی های بزرگ بازی کند و بدرخشد و بازی امروز هم بازی بزرگی است. اوزیل در حال حاضر در فرم فیزیکی خوبی قرار دارد. مردم اکثرا درباره الکسیس سانچز صحبت می کنند، اما برای ما عملکرد اوزیل هم به همان اندازه مهم است.

او در انجام بازی به سبکی که ما می خواهیم بازی کنیم مشارکت زیادی دارد و در هر حمله یک بازیکن با ارزش محسوب می شود چون او بازیکنی است که می تواند موقعیت خلق کند.

در حال حاضر در جدول لیگ برتر انگلیس منچسترسیتی با 28 امتیاز از 10 بازی صدرنشین است و آرسنال 19 امتیاز از همین تعداد بازی در رده پنجم قرار دارد.

1721

اختصاصی

نظرات ۱

  • Özil

    اوزیل فوق العادس

برچسب ها