کی‌روش: بازی با تیم‌های قاره آمریکا فرصت مناسبی برای ماست

کیروش-بازی-با-تیمهای-قاره-آمریکا-فرصت-مناسبی-برای-ماست

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که فرصت مناسبی در اختیار این تیم است تا با تیم‌هایی از قاره آمریکا رویارویی کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال ، کارلوس کی روش بعد از اعلام اسامی بازیکنان برای انجام دو دیدار دوستانه و اهمیت بازی‌های پیش‌روی تیم ملی (بازی با پاناما 18 آبان و ونزوئلا 22 آبان) گفت: اردوی خیلی خوبی را برگزار کردیم. بازیکنان زیادی داریم که توانایی این را دارند که به تیم ملی دعوت شوند.

وی ادامه داد: ما فرصت مناسبی را به دست آوردیم تا با تیم‌هایی که به سبک قاره آمریکا بازی می‌کنند، رویارویی کنیم. این برای بازیکنان ما خیلی مهم است و سعی داریم از این موقعیت به نحو احسن بهره ببریم تا آماده‌سازی مناسبی برای رقابت‌های جام جهانی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی در خصوص برگزاری اردوی تهران اظهار داشت: تمرینات خوبی را در این چند روز در تهران انجام دادیم و بازیکنان عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشتند. همانطور که دیده شد نه تنها ما این فرصت را به دست آوردیم که این بازیکنان را آزمایش کنیم، بلکه می‌دانیم بازیکنانی مانند مجید حسینی و سایر بازیکنان برای آماده‌سازی می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند.

کی‌روش خاطرنشان کرد: متأسفانه نتوانستیم تمام بازیکنان را در لیست نهایی داشته باشیم، اما در واقع مشاهدات ما ادامه پیدا می‌کند و همانطور که قبلاً گفته‌ام درهای تیم ملی به روی بازیکنانی که ثابت کنند می‌توانند در تیم ملی حضور داشته باشند، همیشه باز است.

 

1004

 

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۱

  • جادوگر

    این همه بازیکن که ثابت کردن حقشون حضور تو تیم ملیه چرا دعوت نمیشن پس

برچسب ها