رکوردشکنی خط حمله پارس؛ تضمینی برای قهرمانی نیست

رکوردشکنی-خط-حمله-پارس؛-تضمینی-برای-قهرمانی-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - پارس جنوبی جم همچنان می‌تازد. این تیم برخلاف بیشتر تیم‌هایی که در این سال‌های اخیر در کورس قهرمانی قرار گرفته‌اند تدافعی بازی نمی‌کند و با تکیه بر گل نخوردن و احتمال گل زدن در ضدحمله‌ها به میدان نمی‌رود.

به گزارش وب‌سایت نود، پارس جنوبی نه تنها هجومی بازی می‌کند که حتی در این زمینه رکورددار هم شده است. تیم تارتار بهترین خط حمله لیگ و بهترین خط حمله لیگ برتر در 5 فصل گذشته است. بهترین خط حمله‌های لیگ تا هفته یازدهم چه تیم‌هایی بودند و با چند گل زده؟

فصل شانزدهم تراکتورسازی با 18 گل. فصل پانزدهم استقلال با 19 گل. فصل چهاردهم تراکتورسازی با 21 گل. فصل سیزدهم فولاد با 19 گل. فصل دوازدهم فجرسپاسی با 19 گل.

پارس جنوبی جم با 22 گل زده بهترین خط حمله را تا هفته یازدهم لیگ در فصول اخیر به خود اختصاص داده است و مهدی تارتار یکی از هجومی‌ترین تیم‌های لیگ را این فصل روانه میدان کرده است. البته این آمار می‌گوید که اگرچه پارس جنوبی بهترین خط حمله را دارد اما این فاکتور هیچ تضمینی برای قهرمانی نیست. تیم‌های نامبرده شده به غیر از فولاد هیچ کدام قهرمان نشده‌اند. تراکتورسازی هفته یازدهم صدرنشین بود اما در نهایت سوم شد. استقلال هم به سرنوشت مشابهی دچار شد. تراکتورسازی هفته آحر جام را واگذار کرد و دوم شد. فولاد تنها تیمی است که این قانون را نقض کرد و توانست لیگ را با قهرمانی به پایان ببرد. فجرسپاسی هم از رده چهارم به رده دوازدهم رسید. این آمار نشان می‌دهد که فعلا حاشیه امنیتی برای پارس صدرنشین وجود ندارد، به خصوص رقیب قدرتمندی مثل پرسپولیس که در دفاع و حمله به یک اندازه موفق است.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۱۳

 • آبیته

  پارس جنوبی وقتی قهرمان لیگ شد قیافه پسپسیا دیدن داره خخ

  • saman ebrahimi

   هه ظاهرن خودتون هم ایمید به قهرمانی استقلال ندارید که چشم امیدتون پارس جنوبیه

  • یه پرسپولیسی

   خوشم میاد چند سالیه خودتون چیزی واسه ارائه ندارید و طرفدار بقیه تیم ها هستید.. باریکلا باریکلا

 • اندی

  رقیب قدرتمندی مثل ...
  استقلالیها به این قسمت متن که رسیدن انتظار داشتن اسم تیم ته جدولیشون ذکر شده باشه خخخخخخخ

 • ahmad

  مربیای ایرانی اصلا خوب نیستن مگه اصلا در فوتبال حمله داریم .... باید مثله کیروش اتوبوسی دفاع کرد و بعد ضد حمله زد
  بازیکنای ایران هم خوب نیستن ..هر کی بره بیرون ایران حتما بازیکن خوبیه حتی اگه دسته سه یونان بره
  خلاصه ایران هیچی نداره و ما فقط باید به کیروش پول بدیم تا این ایرانیها رو بکوبه و خودش همه کار بکنه

  • علیرضا م.

   وقتی همین پارس جم رفت لیگ قهرمانان، با فضاحت شش تایی شد، اونوقت نمی دونم امثال شما کجا هستن که تا چند وقت گویا میرن غار و زیر نور آفتاب پیداشون نمیشه!

  • رضا

   متاسفانه به خوب های داخلی نه اجازه میدیدم و نه امکانات میدیم و مسله که نتیجه نگیرن بعدش میشیم خارجی پرست

 • مرتضي

  خوشم مياد يه تيم بي نام و نشان و تيم دوم پايتخت پيكان دارند پابه پاي پرسپوليس ميان بودند تيمهايي كه ميلياردي خرج كردند و به هيچ جايي نرسيدند

 • باراد بارساپولیسی

  پارس جنوبی ولش کن بابا طبق معمول پرسپولیس قهرمانه

  • Mtttr

   ببخشید طبق معمول؟داداش تازه بعد ده سال یه بار قهرمان شدین ها

 • حمید از مشهد

  قهرمانی برازنده پرسپولیسه..به این دلیل که امتیازاتی که تاالان گرفته با ارزش تر از امتیازات تیمهای بالانشین دیگره..در لیگ تنها استقلال و پرسپولیس هستند که همه تیمها با صددرصد توان و انگیزشون مقابلشون بازی میکنن..این نشان دهنده قدرت پرسپولیس و شایستگیش برای قهرمانیه..
  همین دلایل درمورد گلزنان و دیگر پستها صدق میکنه..یعنی اینکه 6 گل علیپور و 5 پاس گل مسلمان ارزش بیشتری نصبت به تعقیب کننده هاشون داره..ولی درکمال تعجب هیچکدومشون به تیم یکنواخت کیروش دعوت نمیشن ..کلا کی روش مربی عجیبیه امیر عابدزاده نیمکت نشین رو تولیست نگه داشت مجید حسینی استقلال رو خط زد..
  بخدا تنها موفقیت ایران بخاطر نظم و ترسیه که از کی روش دارن بازیکنها وگرنه خداییش بدون تعصب بازی زیبا از تیم ملی میبینید؟همه چیز تیم روی سازمان دفاعی ضمخت کی روش پیش میره..دفاع-ضدحمله-دفاع-ضدحمله-دفاع-ضدحمله-همش همینه..
  البته نمیگم اشتباهه ..واقعا دو دوره راحت و بی دردسر رفتیم جام جهانی ولی از کجا معلوم این نسل نسل خوبیه که راحت رفتیم جام جهانی..پس شاید اگر افکار صددرصد دفاعی هم نداشتیم و مربی دیگه ای بود با بازی های هجومی راحت تر ازینم صعود میکردیم..دلم تنگه برای روزهایی که ایران لوله میکرد حریفان اسیایی رو یا حتی قاره های دیگه ..نگاهی به بازی ایران و امریکا در جام جهانی98 و بازی دوستانه شون دریبل های خدادا کورساهای مهدوی کیا و ..بندازید بیانگر همه چیزه...
  یک اصل مهم برای ما تماشاگران دیدن بازیهای جذاب و زیبا هست نه صرفا نتیجه..در مقاطعی نتیجه باهرتاکتیکی خوبه اما الان دیگه حتی دربازیهای کم اهمیت و دوستانه هم خبری از بازی زیبا نیست..چون به این شیوه عادت کرده تیم ملی

 • پ مهرداد

  پارس جنوبی مطمینآ تا آخر فصل چه از نظر بازیکن و چه از نظر قدرت بدنی کم خواهد آورد چون از قبل برای قهرمانی آماده نشده بوده.' تا حالا هم بر اثر غیرت و شانس خوب نتیجه گرفته نهایتآ آخر فصل رتبه ایی بهتر از 4 جدول نخواهد شد.

 • فرزاد

  حرف نباشه پارس جنوبی امسال قهرمانه

برچسب ها