آلن شیرر: ونگر یک عذر خواهی به رحیم استرلینگ بدهکار است

آلن-شیرر-ونگر-یک-عذر-خواهی-به-رحیم-استرلینگ-بدهکار-است

وبسایت رسمی برنامه نود - آلن شیرر اسطوره سابق نیوکاسل معتقد است که آرسن ونگر سرمربی آرسنال، یک عذر خواهی به رحیم استرلینگ مهاجم منچسترسیتی به دلیل حرف های بدی که به او زد، بدهکار است.

به گزارش وبسایت نود، دو تیم منچسترسیتی و آرسنال شب گذشته (یک شنبه) در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان پپ گواردیولا توانستند با نتیجه 3-1 به پیروزی برسند. گل های منچسترسیتی را دی بروین، آگوئرو و ژسوس و تک گل آرسنال را الکساندر لاکازت به ثمر رساند.

به نقل از FOURFOURTWO، گل دوم منچسترسیتی با خطای ناچو مونرئال روی رحیم استرلینگ که منجر به اعلام ضربه پنالتی شد، به ثمر رسید. حال ونگر اعتقاد دارد که رحیم استرلینگ در آن صحنه دایو کرده و می گوید این دفعه اولی نیست که او با تمارض کردنش به سود تیمش پنالتی می گیرد. همچنین ونگر سطح داوری لیگ برتر انگلیس را بسیار پایین دانست.

حال آلن شیرر در برنامه Match of the day که مجری آن گری لینه کر است، در خصوص صحبت های ونگر گفت:

من فکر می کنم که ونگر باید از استرلینگ عذر خواهی کند. کار او که استرلینگ را یک تمارض کننده خطاب می کند اشتباه است. منحرف کردن ذهن رسانه ها از عملکرد ضعیف تیم خود یک موضوع و زیر سوال بردن توانایی های یک بازیکن یک موضوع دیگر است. حتی اگر استرلینگ در آن صحنه تمارض کرده باشد، ونگر حق ندارد این چنین الفاظی را به کار ببرد.

شاگردان آرسن ونگر در حال حاضر دوازده امتیاز با منچسترسیتی، که در صدر جدول لیگ برتر انگلیس است، قرار دارند. 

 

4416

 

 

اختصاصی

نظرات ۲

  • بابک

    اتفاقا اون استرلینگ هست که باید عذر خواهی کنه واسه دایوش.فقط طرفدارهای سیتی میگن دایو نیست وگرنه همه از جمله خود آقای فردوسی پور میگن پنالتی نبوده.

    • V

      واقعا عجب دوره زمونه ای شده؟! از اونی که حقش خورده شده میخوان که بره عذر خواهی کنه!!!

برچسب ها