فریم به فریم با همه جنجال‌های دربی85؛ چرا محروم شدند؟

فریم-به-فریم-با-همه-جنجالهای-دربی85؛-چرا-محروم-شدند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - برای دربی 85، شش حکم برای استقلال صادر شد و دو جریمه هم برای پرسپولیس در نظر گرفته شد. تصاویری از علت این حکم‌ها را مشاهده می‌کنید.

به گزارش وبسایت نود، کمیته انضباطی یکی از شدیدترین حکم‌های این چند وقت اخیر را برای دربی صادر کرد. هر چند که رئیس این کمیته معتقد است که در صدور حکم‌ها مهربان بود، ولی محرومیت سه بازیکن و جریمه‌های هواداران نشان از جنجالی بودن دربی دارد. مسابقه‌ای که منجر به محرومیت دو بازیکن استقلال به نام‌های شجاعیان و زکی‌پور و همچنین شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس شد. این حکم‌ها به خاطر کدام صحنه‌ها صادر شد؟ 

شرح تصویری حکم‌های صادر شده برای دربی 

تیم استقلال تهران به خاطر داشتن بیش از 5 بازیکن اخطاری، باید 56 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

محرومیت دربی 85

میلاد زکی پور، بازیکن تیم استقلال تهران به دلیل رفتار غیر ورزشی و ضربه زدن به بازیکن حریف بدون توپ که منجر به تحریک و اغتشاش در تماشاگران شد، از همراهی تیم خود در یک دیدار رسمی محروم بوده و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 حکم کمیته انضباطی محروم دربی

 وریا غفوری، بازیکن تیم استقلال تهران نیز به دلیل اعتراض به تصمیمات داور، به تذکر کتبی روبه رو شد.

حکم کمیته انضباطی محروم دربی

شجاع خلیل زاده، بازیکن تیم پرسپولیس تهران به دلیل رفتار غیر ورزشی، هل دادن بازیکن حریف قبل از زدن ضربه پنالتی، به یک جلسه از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محروم شد. 

درگیری شجاع خلیل زاده

داریوش شجاعیان بازیکن  استقلال تهران به دلیل رفتار غیرورزشی و اعتراضات مکرر به تصمیمات داور که منجر به دریافت کارت زرد شد با توجه به بند 5 ماده 66 آیین نامه به یک جلسه محرومیت از مسابقه و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حکم کمیته انضباطی محروم دربی

شفر سرمربی تیم استقلال تهران به خاطر رفتار غیرورزشی و غیرمسئولانه به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم شد. 

حکم کمیته انضباطی محروم دربی

تیم استقلال تهران به خاطر فحاشی تماشاگرانش به تیم مقابل، پرتاب نارنجک که منجر به آسیب دیدگی یک عکاس شد، پرتاب اشیا که منجر به تاخیر در شروع مسابقه شد و با توجه به سابقه تخلفات متعدد این تیم در فصل جاری، تماشاگران تیم استقلال طبق بند های یک و سه ماده 79 انضباطی از همراهی تیم خود در یک مسابقه رسمی محروم هستند(این رای قابل تجدید نظر است). ضمن اینکه باشگاه استقلال به خاطر تخلفات تماشاگرانش باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. 

حکم کمیته انضباطی محروم دربی

تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا به سمت زمین بازی که منجر به تاخیر در شروع مسابقه شد. این تیم طبق بند های یک و سه ماده 79 انضباطی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 محرومیت دربی

 

 14001

اختصاصی

نظرات ۷۸

 • امیدوحیدیفر

  کمیته انضباطی چون طارمی رو فیفا محروم کرده داره یکجوری بازیکن استقلال رو محروم میکنه به هرحال همه این دیدار رو دیدن تیم سوگولی وزیرچه خطاهایی کرد ولی بازیکن های استقلال محروم شدن یک پنالتی اشتباه باعث شد استقلال ببازه ولی بازی برگشت هم هست منتظرتونیم امیدوارم بادران رو ببریدو دور بعد به استقلال بخوریدتا دوباره سه تا بزنیم

  • مجتبی

   یعنی چقدر شما رو دارین 1- پنالتی اخراج رو می گی پنالتی اشتباه 2- محرومیتبازیکن های ما به شما چه تیم های پیکان و پارس جنوبی باید شاکی باشن 3- دادچ داری اشتباه می زنی رقیبتون امسال اس خوزستان و سیاه جامگانه

  • مهران

   حرف خاصی ندارم فقط پنالتی اشتباه!!!!!!
   اکر که اون پنالتی نیست میشه توضیح بدید که چی پنالتیه؟

  • Aliiiii

   همیشه گله دارین چرا بیشتر بهتون سرویس نمیدن و این و آن و به جانبداری متهم نکنیید در حالی که واقعیت چیز دیگری است و خودتان خودتان را گول میزنید شما دیگر در حد و اندازه ما نیستید الکی زور نزنیید و تمام

  • مجتبی

   پنالتی اشتباه!؟داداچ یا تلویزیون نداری یا اشتباه به عرضت رسوندن روشن دل،!!!!
   داداچ اشتباه زدی!!!!!!

  • hamed

   پنالتی اشتباه!!!! بازی کجا رو میدیدی؟؟
   اشتباه پنالتی رو خوب اومدی چون کارتش باید قرمز بود نه زرد
   زکی پور که بازیکن رو از پشت زد هر جای دنیا بود اخراج داشت
   اعتراض شفر کنار زمین هم هر جای دنیا بود باید میرفت از روی سکو بازی رو میدید
   بعدشم شما گل زده هات بعد از 10 هفته و یک بازی بیشتر بذار به علیپور برسه بعدا بیا واسه تیم سوم آسیا کری بخون

  • شانستقلال

   دست پیش رامیگیریدکه پس نیفتیدبرویه باردیگه بازی راببین هواداران کدام تیم جوورزشگاه رابه هم ریختن بازیکنهای کدام تیم سرهرخطایی میریختن سرداورماهم منتظریم تا3تای ایمون زائدو4تای 95رابراتون تداعی کنیم

  • اوه اوه....

   وای چقدر ترسیدیم،وای وای...

  • علی

   الان این چه ربطی داشت؟نه انصافا طارمی چه ربطی داشتش.چرا هر چیزیو به هم ربط می دید؟دربی رو باختید و این طبیعی هستش که توی این بازی حساس تماشاگر و بازیکن های تیم بازنده ری اکشن های عصبی و پرخاشگری بیشتری از خودشون نشون بدن.کارت زردها کاملا گویاس...با شما موافقم بازی برگشت هم هست.ما هم بی صبرانه منتظریم.امیدوارم این بار بیشتر تلاش کنید:-)

  • تا ابد قرمز

   طرف گرون ترین تیم لیگ را چیده طلبکار هم هست !
   پنالتی اشتبااااااه؟
   تازه یک پنالتی هم میتونس بگیره.
   اروز بر جوانان عیب نیست.

  • ahmad

   مطمئنم که بازی رو ندیدی که این چیزا رو نوشتی

  • مهسا

   یعنی این حرفای شما خط به خطش میتونه جک برتر سال باشه
   پنالتی اشتباه؟؟؟
   سوگولی وزیر ما هستیم وقتی که شما قرار داد های میلیاردی میبندین و کاریم بهتون ندارن ؟؟یا حتی بعضا خودشونم پرداختشون میکنن؟؟؟
   ادمین بیطرفی بچاپ لطفا

  • arshia

   حالا فرضه محال که پرسپولیس رو بردید ....

  • مرادی

   بر چه اساسی میگی پنالتی اشتباه؟
   معلومه اصلا بازی رو ندیدی

  • P6

   توهم توطئه داری پسر...
   جالب اینه که زیر همه پست ها هم نظر میدی...
   مشاور خوب پیدا کن خودت رو درمان کن... البته اول پماد سوختگی بزن

  • am ir

   جوک گفتی

  • milad

   داداش فقط یه سوال دارم کل دنیا میگن پنالتی درسته ..تو چطوری میگی غلط..الله اکبر

  • مرتضي

   و اين هم منطق يك طرفدار تيم دوچرخه سواران وزير فقط تو زمين براتون گل نزده پنالت نبوده يا اون صحنه اي كه صادقيان رو محرو كردن رو با اين صحنه مقايسه كنيد و خلاص

  • امیر

   اگر فیلم ها دیدین که دیدین و به روتون نمیارین، اول کامیابی نیا با دست پای زکی پور گرفت و بعد زکی پور هم زدش. چرا همه ماجرا نمی بینین؟

 • مصطفی

  فریم به فریم از لحظه ای که مسلمان بازی فصل قبل مقابل فولاد دو دقیقه توو صورت احمد عبدالله زاده نعره میزد (چیه؟چیه؟) هم بزارید

 • Mohammad Taji

  به دليل اعتراض هايه مكرر سيد جلال حسيني در تمامي بازي ها تيم فوتبال استقلال 20 ميليون تومان جريمه شد..تكل خشن كاميابي نيا بر رويه اميد ابراهيمي چون اميد نذاشت كمال به توپ برسه ابراهيمي شيش ماه از هر نوع فعاليت ورزشي محروم شد..تيم فوتبال پرسپوليس به دليل جعل مدارك طارمي تشويقي دريافت كرده و بدهي ژوزه پرداخت و تمامي بدهكاران تصفيه ميشود تا خدايه نكرده در تنگنا نباشد حكم هايه صادر شده قطعي و تجديد نظر وجود ندارد.. درصورت اعتراض باشگاه استقلال اين تيم از تمامي بازي ها محروم و بازي ها 3:0 به نفع حريفان ميشود... و اين حكم هم اضافه ميشود خسرو حيدري و كمك داور مسابقه به دليل برخورد اشيا و تمارض به گرفتن سر خود كمك داور تا اطلاع ثانوي محروم و خسرو به دليل قرار گرفتن درمسير اشيا هوادارن پرسپوليس دو جلسه محروم هستند..
  ادمين بي طرفي چاپ كن..

  • شانسپولیس

   عاااالییییی بودی دمت گرم

  • محمد استقلالی

   گل گفتی داداش mohammad taji
   الحق که هم اسممی

  • حامدخان

   تاجی تاجی,بیدارشو داداش, داشتی کابوس میدیدی, دربی تموم شد بیدارشو.

  • کاج کبیر

   دوست عزیز در کل تاریخ در بی چهار بار بازی ناتمام مونده هر چهار بار هم رای به سود شما صادر و در هر چهار بار بازی 3بر صفر به سود استقلال شده میخوای این بار هم حکم بدن به سود استقلال؟؟؟مثل همیشه جنجال کنید تعداد برد در بی شما بالا بره

 • akbar

  باید بازی رو 3-0 برای استقلال کنن

  • mohammad

   دیگه درخواست دیگه ای ندارین شما؟؟؟؟
   اصن چطوره بازی رو 0-6 کنن تا یبار هم به جای اینکه شیش تا بخورین شیش تا بزنین.

  • سه یا چهار یا شیش با همه خاطره ساختین

   فکر کردین زمان قدیمه؟ که همه ی بازی ها رو سه هیچ به نفع استقلال می کردن؟
   زدین به عکاس آسیب زدین، به همه ی سوت های داور اعتراض کردین، تماشاچیاتون به داور فحاشی کردن، وریا حمله کرده توی سینه داور، بازیکنتون پشت پا انداخته و جو رو بهم زده، به خدا سالی که بازی ۲،۲ بود و سه هیچ به نفع استقلال شد اتفاق ها خیلی ملوتر از این بود، تازه شاهرودی رو دو سال محروم کردن. دوره تون گذشت که به ناحق برتده شید.

  • ادمین میدونم بی طرفی

   درزمین حریفمون نیستیددست به دامن فدراسیون شدیدتابه نفعتون کنن خواب دیدی خیرباشه

  • عماد

   دوس داری 30 بر صفر کنن که استقلال صاحب بهترین خط حمله لیگ بشه و پرسپولیس ضعیف ترین خط دفاع؟ اینطوری مشکل گلزنیتونم حل میشه.
   اصلا 80 امتیاز بهشون بدن تا قهرمان زود هنگام بشن؟
   این چطوره که تا 10 سال آینده استقلال رو قهرمان لیگ و حذفی آسیا اعلام کنن و چند صد میلیارد دلار به استقلال پاداش بدن که همه تیم و مدیران برن خونه استراحت کنن و زحمت بازی کردن نداشته باشن؟
   نه تارف نکن بگو. دوس داری کلا باشگاه پرسپولیسو منحل کنن؟

 • mehrab

  اولا قبل از زکی پور کمال کامیابی نیا زدش و بعدش زکی پور در مورد شجاعیان به نظر با اینکه دربی اولش بود باید بهش حق داد میان 100 هزار هوادار باید احساسی بشه آقای حسن زاده شما هم اگر در اون موقعیت قرار میگرفتین شاید همین عمل رو انجام می دادین 100% باید در مورد شجاعیان حداقل تجدید نظر کنید ..
  این رای دیگه واقعا نوبرشه و فوق العاده خنده داره ==== شفر سرمربی تیم استقلال تهران به خاطر رفتار غیرورزشی و غیرمسئولانه به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

  • FaTeMeH

   کسی که جنبه نداره حقشه...در مورد کمال و زکی پور باید خدمتت عرض کنم کمال با دستش پای زکیپور رو لمس کرد اونوقت زکی پوز با پاش محکم زد به کمال میشه بگی کدوم ضربه خشن تره؟!!! البته زکیپور جریمه نقدی کافی بود واسش و باید بجاش وریا که رفت تو سینه داور و عربده میکشید محروم میشد...اونموقع که تماشاگرای پرسپولیس هم نارنجک زدن محروم شدن پس شما هم باید محروم بشین فحاشی هم که کار همیشگی و عادیتونه

  • FaTeMeH

   درضمن شجاع هم دربی اولش بود پس حق داشت بین ۱۰۰ هزار هوادار احساسی بشه!

  • محمد استقلالی

   آقای mehrab
   مگه اطلاع نداری
   شفر داد میزد محروم شد
   همان طور که منصوریان از محوطه فنی < که هیچ وقت کارت قرمز ندارد>خارج شد و قرمز گرفت
   یه وقت فکر نکنی وزیر ورزش پرسپولیسیه ها

  • مهران

   واقعا فرق خطا رو با حرکتی که زکی پور کرد رو نمیدونید ؟ به جای اینکه حرکت بازیکنتون رو توجیه کنید بهش یاد بدید که حرکات تکواندو جاش تو زمین فوتبال نیست این بازی که داور ترسیده بود و به هیچ عنوان جرات اخراج کسی رو نداشت ولی اگر این حرکت رو تو بازی های بین المللی انجام بده درجا اخراجه تا دلت بخواد نمونه اش رو تو بازی های خارجی دیدیم . کمال اگر خطایی کرده با توپ بوده . فقط میشه خطا اگر قرار باشه بعد از هر صحنه خطا بازیکن بلند شه و تلافی کنه و بعدش هم بگه خوب اول اون زد که دیگه فوتبال میشه کشتی کج . دوما شجاعیان بازیکن ملیه جوان 15 ساله نیست که اگر در مورد قائدی این حرف رو میزدی بازم میشد قبول کرد

  • نبی استقلالی، تُرک

   درجواب fatemehدرسته زکی پورخشن تر، ولی کی اول زکی پوروتحریک کرد اون مهمه،

 • ژان والزان

  چرا در مورد فاجعه استفاده غیر قانونی پیروزی از یکی بازیکن غیر قانونی - طارمی - صحبت نبم کنید ؟. قهرمانی پیروزی غیرقانونی است و باید این تیم به لیگ 1 سقوط کنه

  • احمد

   خخخخخ
   بازبکن غیرقانونی!!!!
   سقوط به دسته 1!!!!!!!
   یکم مطالعه کن در مورد بازیکنای مشابه ای که در اروپا رخ داده خخخخخخخخ

  • محمدرضا

   اون موقع که فولاد از 10بازیکن سرباز استفاده کرد کجا بودی؟سپاهان از عمادرضا و تیم خودتون از مجیدی استفاده کرد کجا بودی؟

  • محسن

   عزیزم125 نیاز شدی شدی
   اگر به نامه فیفا نگاه کنی میبینی تاریخ شروع حکم کی هست

  • باب اسفنجی

   گذشت ، دورانی که با فدراسیون سه هیچ برنده می شدید. پرسپولیس قبل از باشگاه ترکیه ای با طارمی قرارداد داشته، طارمی هم محرومه به خاطر کارش. شما مراقب باشید این فصل دسته ی پایین تر نیوفتین.

  • آریا

   اول یاد بگیر قانون و مقررات چیه چطوره اعمال میشه بعد بیا نظر بده. جناب ژان والزان

  • محمود

   پماد لازم داری؟
   گل من

  • سعید

   داداش برو اطلاعاتتو اپدیت کن بهت میخندن شما شیش تا از پرسپولیس خوردین سوزش زیادیه چشماتونه رو واقعیت میبندن

  • هوادار ارتش سرخ

   اولا اسم تیم اول پایتخت پرسپولیسه نه پیروزی. شما چم وقته چسبیدین به ته جدول ازین بالاها خبر ندارین. دوما تخلف مربوط به شخص طارمیه که محروم هم شده نه باشگاه!! ظاهرا شما خودتون رو بالاتر از فیفا میدونین

  • FaTeMeH

   یعنی تو از فیفا بیشتر میفهمی؟! درک میکنم اون قهرمانی چقد سوزوندتتون

  • رضا تقوی

   باشه دکتر عرض دیگه ای ندارید؟ژان والزان عزیز با این حرف های روشنگرانتون این جوری کهپرسپولیس رو رو به چالش کشیدید.حالا حالا تو بحرانیم.

  • ارتش سرخ

   آخه طفلکی
   دلم برات میسوزه...

  • محمد پرسپولیسی

   باید بگم پماد کمه
   فقط ۱۲۵
   الو اتش نشانی؟؟؟؟

  • وحید

   شما حتی زور هم بزنی و همه بازیها رو سه هیچ کنی، بازم تیمت قهرمان نمیشه. تراکتور قهرمان میشه!! ینی یه عده از هواداری ششتقلال خودشون رو از فیفا و AFC هم بالاتر میدونن. اونا قانون رو اعمال کردن. اما اینا میخوان قانون خودشون رو اعمال کنن.

  • مهتاب

   چه ربطی دار ه اخه؟؟؟؟
   ما پارسال قهرمان شدیم چه ربطی به امسال داره ؟؟؟
   در ضمن اگه ثابت شد اول با ما قرارداد داشته اون وقت رو سیاهیش برای کی میمونه ؟؟؟؟؟؟.

  • حسين

   زرشك.....

  • Iran

   جناب ژان والزان (ژان والژان)از شما که یه اسم ساده رو که عالمو ادم میشناسن شخصیتشو درستشو نمیدونی انتظاری نمیره قوانین فوتبال و سردربیاری. پسر جان برو مطالعه کن بعد بیا افرین

  • حکم فیفا بعد از قهرمانی پرسپولیس بوده

   حکم فیفا بعد از قهرمانی پرسپولیس بوده و طارمی هم بعد حکم در هیچ مسابقه رسمی حضور نداشته
   واقعا اینارو نمیدونی یا خودتو به اون را زدی؟ یا مارو گرفتی جوک سر هم میکنی؟
   بیچاره ها تو فوتبال حریف نمیشن این رویاها رو بهم میبافن

 • العین

  خوبه اس اس یه بازی رو برد هواداراش پیداشون شد...تا الان کجا بودن هواداری ناب اس اس که از تیمشون طرفداری کنن..با یه برد جلوی تیم فلک زده نفت میبینم که داره پیداتون میشه..‌‌

 • Arman

  اون که تو سر خسرو خورد یخ نبود بوته گل بود باید تشویقم میشدن/هوادار پرسپولیس صلوات میفرستادن قرآن میخوندن سرود ملی سر میدادن باید تشویق میشدن/زکی پور تو کل بازی یه بار خطا کرد هم کارت گرفت هم محروم شد/کامیابی نیا باید اخراج میشد که نشد عجیب تر اینه که حالا تو بازی اخراج نشد چرا بعد بازی که همه دیدن باید اخراج میشد از بازی بعدی محروم نشد؟
  متاسفم برا اون لیدری که دوساله فوش دادنو باب کرده/حالا چون قهرمان آسیا نشدین باید آخر شعرتون فوش به استقلال باشه؟
  والا من خجالت میکشم به رفیق پرسپولیسیم فوش بدم رفیق هم خجالت میکشه هیچکس از این شعار خوشحال نیست به جز لیدر پرسپولیس و احمدزاده

  • 66

   حالت خوب نیست اثرات باخت به پرسپولیس بزرگه شفای عاجل به همه بی منطقهایی که نمیخوان قبول کنن خودشون جوورزشگاه رابه هم زدن والان بازورگویی میخوان حرف خودشون راپیش ببرن

 • فقط خدا

  تازه خوب شد پرسپولیس (تیم محبوبشون)دربی رو برد وگرنه کلا استقلال راازادامه رقابت های لیگ محروم میکردن

 • روح الله

  جریمه نقدی دوباشگاه کاملا صحیح بود اما محرومیت از روی تصمیمات احساسی بود
  وریا و روزبه از استقلال و سیدجلال و باید توبیخ کتبی بشن
  شجاع و زکی پور هم محرومیت بخاطر رفتار ناشایست

برچسب ها