صحبت‌های عجیب در جلسه جهانیان با بازیکنان نفت

صحبتهای-عجیب-در-جلسه-جهانیان-با-بازیکنان-نفت

وبسایت رسمی برنامه نود - در جلسه مالک باشگاه نفت تهران و بازیکنان این تیم صحبت‌های عجیبی مطرح شد.

 به گزارش سایت نود، حمیدرضا جهانیان برای اینکه به اعتصاب بازیکنان نفت تهران پایان دهد از آنها خواست ساعت 12 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه تهرانسر حاضر باشند تا صحبت‌هایی را با آنها داشته باشد. نکته قابل توجه اینکه او ساعت 14 خودش را به ورزشگاه رساند و زمانی که به آنجا رسید نیمی از بازیکنان ورزشگاه را ترک کرده بودند.

جهانیان در جلسه با بازیکنان مانده در محل تمرین از آنها خواست مشکلات تیم را درک کرده و با شرایط بسازند تا در آینده همه چیز درست شود. او همچنین مدعی شد عده‌ای با او در افتاده‌اند تا باشگاه نفت را از وی بگیرند!

مالک باشگاه نفت در بخش دیگری از حرف‌هایش از بازیکنان خواست در مصاحبه‌های خود هرگز نگویند مشکلات زیادی داریم چرا که با این حرف‌ها بهانه دست برخی افراد می‌دهند از این‌رو بهتر است بگویند شرایط تیم مناسب است.

نفتی‌های حاضر وقتی صحبت‌های جهانیان را شنیدند به وی گفتند؛ دیگر تحمل شرایط تیم را ندارند و تا زمانی که وضعیت همین باشد حاضر به شرکت در تمرینات نخواهند شد. جهانیان هم وقتی دید حرف‌هایش بین بازیکنان خریدار ندارد به آنها اعلام کرد؛ هر کس از فردا به تمرینات بیاید و هر فردی هم نیامد به خودش مربوط است.

در پایان تمرین نیز هاشم بیک‌زاده، محسن بنگر، محمد نصرتی و عزت‌کرامت در ورزشگاه تهرانسر جلسه گذاشتند تا در مورد حضورشان در تمرینات یا ادامه اعتصاب به نتیجه برسند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱۴

 • مسعود گل باشی

  جمع کنین این تیمو بره بابا ابرو نمونده برامون

  • جلل الخالق

   گل باشي و حرف حساب !!؟؟؟؟!؟؟؟؟؟

  • رز سرخ

   یاد شاهکارهای دو سه سال اخیرت بیفت شش باشی عزیز همچین وضعیتیم تیم خودتون داشت بجای جمع کردن باید شرط بزارن حداقل نیمی از هیئت مدیره باشگاه ورزشی باشن تا حداقل اونا بتونن از دانش و کاراییشون استفاده کنن

 • محمد

  این تیم سرتاسر حاشیس یعنی کل باشگاه ها یه طرف این تیم یه طرف.منحلش کنین خلاصشیم دیگه

 • شایان پرسپولیسی

  خدایا چنان کن سرانجام کار که قطع شود دست ضد فوتبال

  • A

   قطع گردد دست نافوتبالیانِ نا به كار

   اين جوري وزنش بهتره !

 • آرمین

  این جهانیان دیگه کیه!!!!! خیال داره بازیکنا صلواتی واسش بازی کنن! مرد حسابی تو که مردش نیستی چرا تیم خریدی؟؟؟

 • حمید

  تیم داشت با علی کریمی جون میگرفت بازیکنا هم حرف جادوگر میخوندن این جهانیان و درخشان تیم و تا نابودی کامل بردن زنگ تفریح تیمهای دیگست به این تیم حتی نباید اجازه بدن تو لیگ بازی کنه سطح لیگ و بردن پایین

 • حمید

  خصوصی سازی مدنظر مدیران از این بهتر نمیشه!!!اون از پاس که با تصمیم اقایون به فنا رفت و این هم نفت که مثلا خصوصی سازی شد....کجاست اون بخش خصوصی واقعی که لازمه فوتبال حرفه ایه؟؟؟؟

 • نیما

  بهتره این تیما از چرخه ی لیگ برتر حذف بشن و بجای اینا تیمای شهرستانی پر طرفدار مثه پارس جم مثه نفت ابادان مثه نساجی و خیلیایه دیگه که واقعا تیم هستن بیاو توی لیگ برتر باری کنن . نا گفته نماند تا وقتی تیم ها به صورت دولتی اداره میشن وضع بهتر نمیشه بدتر هم میشه

 • بهروز

  توی ایران تیم خصوصی نمیتونه کار کنه ینی نمیزارن که کار کنه چون همه مراحل خصوصي شدن با زد و بند همراهه
  پس فرقی نمیکنه نفت باشه یا تیم دیگه چون به سرنوشت استیل اذین و استقلال اهواز مبتلا میشه

 • علی

  این جهانیان عجوبه ای هست برا خودش قشنگ معلوم میخواد با مقلته کردن مفتی صاحب بشه دوبار من مصاحباشو گوش کردم فقط میگه بگین ما خوبیم یه چند بار هم اسم شهدا رو میاره بگه منم اره ادم بی سواد

 • ح.ع

  اگه غیر از این میشد باید تعجب کرد.
  تیمی که توی رستوران با چلو کباب سرمربی تعیین میکنه عاقبتش بهتر از این نمیشه.

برچسب ها