دلفی: بر غرورم غلبه خواهم کرد

دلفی-بر-غرورم-غلبه-خواهم-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: هرکس در این جایگاه قرار بگیرد به نوعی احساس غرور خواهد کرد و من سعی می کنم بر غرورم غلبه کنم.

به گزارش وب سایت نود، یونس دلفی در خصوص سطح آمادگی این روزهای خود اظهار داشت: شرایط خوبی دارم و تمرینات را با روحیه بالا انجام می دهم تا آمادگی خود را حفظ کنم. خوشبختانه در این مساله موفق بوده ام و خودم هم انگیزه های فراوانی دارم.
وی درباره مصدومیتش در نیمه اول بازی مقابل سیاه جامگان گفت: از نیمه اول مشکل کشاله داشتم اما به مربی نگفتم و دوست داشتم برای استقلال خوزستان بازی کنم، حسی به من می گفت می توانم تاثیرگذار و برنده بازی باشیم.
مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان اینکه هرکسی در این جایگاه باشد احساس غرور می کند، تصریح کرد: بهرحال شرایط به گونه ای است که ناخودآگاه این جایگاه به انسان احساس غرور می دهد. اما با توجه به شناختی که از خودم دارم بر غرورم غلبه خواهم کرد و تلاش خود را برای موفقیت های تیم و پیشرفتم بیشتر خواهم کرد.
دلفی درباره آینده و شرایط استقلال خوزستان، گفت: وضعیت استقلال خوزستان با مربیگری آقای ویسی مطمئن باشید بهتر خواهد شد. تیم ما از لحاظ بازیکن و کادر فنی پتانسیل بالایی دارد و در آینده نتایج خوبی خواهیم گرفت.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۱

  • علی میرزایی

    این نباید تو ایران بمونه باید بره اروپا وگرنه کله فوتبالش از بین میره باید بره تا بشه مثله عزت الهی یا ازمون یا جهانبخش

برچسب ها