مورینیو: زلاتان و پوگبا شرایط خوبی دارند و آماده بازگشت هستند

مورینیو-زلاتان-و-پوگبا-شرایط-خوبی-دارند-و-آماده-بازگشت-هستند

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو نوید روزهای خوبی را داده است.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد در تازه ترین مصاحبه خود عنوان کرده، زلاتان ابراهیموویچ، پل پوگبا و مارکوس روخو شرایط خوبی دارند و به زودی می توانند به ترکیب تیم اضافه شوند و با حضور این بازیکنان، یونایتد صاحب ترکیبی قوی برای برهه حساس فصل خواهد بود. پل پوگبا از اواسط سپتامبر و زلاتان و روخو از آپریل مصدوم هستند و برای یونایتد به میدان نرفته اند.

مورینیو در مورد مصدومین تیمش چنین گفته است:

بازیکنانی داریم که در شرایطی هستند که امیدواریم به زودی دوران ریکاوری را طی کنند و به زمین بازی بازگردند. آن ها مجبور بودند هر روز سخت تلاش کنند ولی اکنون در شرایط خوبی هستند. شرایط پوگبا، زلاتان، فلینی و روخو خوب است. فکر می کنم با ترکیبی خوب و قوی، می توانیم وارد برهه فشرده و حساس دسامبر و ژانویه شویم.

وقفه بازی های ملی موجب می شود بسیاری از بازیکنان تیم به کشورشان سفر کنند. بنابراین اکنون فقط تعدادی از بازیکنان نظیر اسمالینگ و هررا را در منچستر کنار خود داریم. فکر می کنم این دو نفر بعد از این تعداد بازی پیاپی به این استراحت احتیاج داشتند.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • علی

    برگردن که چی بشه من توی کل زندگیم یونایتد رو بدون وینگر ندیدم الا الان که اصلا تیم وینگر نداره رشفورد که با سر داره میره بشه لینگارد دوم میخی و ماتا هم که هافبک طراح هستن و یک مارسیال رو داریم که با اینکه وینگر نیست بدک نیستش اونم مورینیو اصلا بازی بهش نمیده دلمون به دفاع خوش بود که لیندلوف میاد با بایی زوج قوی درست میکنن که اونم لیندلف فاجعه دراومد و بایی هم کلا با بایی سال قبل 180 درجه تفاوت داره

  • علی

    تنها نکته مثبت هررا تعصبش به یونایتده غیر این هیچ کاری اون وسط نمیتونه انجام بده توی زمین تنها کار مفیدی که میتونه انجام بده اینه که بعد خطا روش طوری فیلم بازی کنه تا داور بازیکن حریف رو اخراج کنه انرژی که صرف این کار میکنه رو بزاره روی بازیش حداقل این یکی به لیست بازیکن های بی کیفیت تیم اضافه نمیشد

برچسب ها