تیم منتخب هفته یازدهم؛ زوج استقلالی در خط حمله

تیم-منتخب-هفته-یازدهم؛-پیکان-از-استقلال-سبقت-گرفت-استقلال-از-پرسپولیس

وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال در این هفته دو نماینده در تیم منتخب دارد. البته تیم‌هایی هستند که سه نماینده هم در تیم منتخب این هفته داشته باشند.

به گزارش وبسایت نود، در این هفته پیام نیازمند و فرشاد محمدی‌مهر بهترین عملکرد را داشتند. دو بازیکنی که نمره عالی 1.5 را از آنالیزورهای برنامه نود گرفتند. پارس‌جنوبی و پیکان به جز این دو بازیکن، هر کدام دو نماینده دیگر هم در تیم منتخب دارند. در پیکان، پیام نیازمند دروازه‌بان، امیرحسین صادقی مدافع و فراز امامعلی هافبک کناری جزو یازده بازیکن برتر هفته یازدهم هستند. در پارس‌جنوبی هم به‌جز فرشادمحمدی مهر که نمره 1.5 را گرفته، میثم تیموری و مجید علیاری با نمره 2 در این لیست جای دارند.

جابر انصاری و فرشید اسماعیلی هم نمایش خوبی در استقلال داشتند که جزو بهترین‌های هفته بودند. اما پرسپولیس با وجود برد مقابل نفت، هیچ نماینده‌ای در این هفته ندارد.

نفر به نفر با تیم منتخب هفته یازدهم

پیام نیازمند، پیکان، نمره 1.5: کمتر پیش می‌آید که دروازه‌بانی بتواند نمره عالی 1.5 را بگیرد. ولی نیازمند در بازی با سپاهان یک‌تنه جلوی تیم کرانچار ایستاد. چندین و چند مهار فوق‌العاده که با گل نخوردن، پیکان را تا آخرین لحظه بازی امیدوار نگه‌داشت و در نهایت هم گل برتری را در روز درخشش دروازه‌بان‌شان زدند.

فرشاد محمدی‌مهر، پارس‌جنوبی‌جم، نمره1.5: بهترین بازیکن این فصل پارس از نگاه نمرات سایت نود، در این مسابقه هم گل کاشت. فرشاد یک پاس گل داد و چند پاس کلیدی دیگرش هم با بی‌دقتی مهاجم‌ها از دست رفت.

امیرحسین صادقی، پیکان، نمره2: تعداد دفعاتی که صادقی باعث شد پیکان گل نخورد، از تعداد مهارهای دروازه‌بان پیکان کمتر نبود. صادقی در چند نوبت جلوی شوت‌های حریف ایستاد و آن‌ها را بلاک کرد. در نبردهای تن به تن هم حریفی توانایی رقابت با او را نداشت و حدودا صادقی در همه نبردهایش پیروز شد.

مرتضی منصوری، پدیده، نمره2: به قدری در سمت راست دفاعی مطمئن ظاهر شده بود که فولاد نتوانست هیچ حمله خطرناکی را از سمت چپ خودش تدارک ببیند. یک پاس گل هم داد تا توانایی‌اش در کارهای تهاجمی را نشان دهد.

میثم تیموری، پارس‌جنوبی‌جم، نمره2: محور اصلی حملات پارس‌ با میثم بود. تیموری در این بازی چند پاس کلیدی ارسال کرد که با بی‌دقتی مهاجم‌ها به گل تبدیل نشد. ضمن این که تبحرش روی ضربات ایستگاهی را هم نشان داد و یکی از شوت‌هایش به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

علی‌اصغر عاشوری، فولاد، نمره2: یک پاس کلیدی‌اش گل شد، یک گل زد، یکی دیگر از چند پاس کلیدی‌اش هم با ضربه آرش افشین به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

فراز امامعلی، پیکان، نمره2: گل لحظات پایانی را خودش به سپاهان زد تا پیکان برای هفتمین مسابقه پیاپی برنده بازی باشد. آن هم در مسابقه‌ای که برای اولین بار در ترکیب فیکس پیکان قرار گرفته بود.

مجید علیاری، پارس‌جنوبی‌جم، نمره 2: اگر روز خوب دروازه‌بان سپیدرود نبود، علیاری در این هفته بیشتر از یک گل می‌زند. ولی هر چقدر در طول زمان مسابقه نمایش خوبی داشت، در ضربات نهایی شانس با او یار نبود و نتوانست بیشتر از یک گل بزند.

فرشید اسماعیلی، استقلال، نمره 2: فرشید به‌قدری در طول بازی با دوندگی و حمله به نقاط کور دفاع حریف، آن‌ها را کلافه می‌کند که در نهایت تیر خلاص را بزند. در این بازی هم این اتفاق تکرار شد و در نهایت به جابر پاس گل داد.

یونس دلفی، استقلال‌خوزستان، نمره2: بازیکن تیم ملی جوانان دو بار از اشتباه حریف استفاده کرد و دو گل زد.

جابر انصاری، استقلال، نمره2: در روزی که بیشتر پاس کلیدی می‌داد، در نهایت با جاگیری خوب و فرار از مهار مدافعان، برای تیم‌اش گل زد.

شماتیک تیم منتخب هفته یازدهم

تیم منتخب هفته برنامه 90

برای مشاهده نمرات سایت نود اینجا کلیک کنید.

14001

اختصاصی

نظرات ۱۳

 • محمدپارسا

  پس پسیا کوشن پس خخخ

  • امییر

   اونا تو تیم منتخب آسیا هستند نه لیگ

  • سونامی قرمز

   سرورتون اون بالا بالاهاس.نمیتونید ببینیدش.خخخخخ

  • دختر پرسپوليسي

   اينجاست كه شاعر ميگه هيچي بيخيال بزار خوش باشن

  • ج بالایی

   یه ستاره بزنید

  • 6 تای الهلال یا 5 تای عمرخریبین

   در جواب امیر
   دقیقا کدوم تیمو تو میگی ؟ میشه بگی؟
   ولی بهت پیشنهاد میکنم تاریخچه باشگاه استقلال رو بر ببین که برنامه نود هم پخشش کرد

 • استقلال کبیر

  تاج کبیر تهران و تاج های کبیر خوزستان زنده باشند

  • دختر پرسپوليسي

   چراااا كاجارو ميريزي تو قيمه ها

 • 7 ما علی پروین 7 شما فرهاد مجیدی

  مگه بازیکنا استقلال هم منتخبی حساب میشن

 • پرسپولیس

  بعد چند سال بالاخره استقلال به یه افتخار رسید

 • just blue

  پرچم آبی بالاست

 • سید سعید موسوی

  1

 • Erfan

  سایپا کجااا‌ ووووو نفت کجا ،این چیزا مهم نیست مهم قهرمانیه

برچسب ها