نکته/ بررسی وضعیت استقلال تا هفته یازدهم لیگ به روایت نمرات سایت نود

نکته-استقلال-هر-روز-بهتر-از-دیروز

وبسایت رسمی برنامه نود- استقلال که فصل را به بدترین نحو ممکن آغاز کرده بود اکنون روند صعودی در پیش گرفته است. بازیکنان استقلال در دیدار با نفت به طور متوسط نمره 2.54 از گروه آنالیز نود گرفتند که بهترین نمره ای است که تیمی در این فصل دریافت کرده است.

به گزارش وب سایت نود، شروع لیگ هفدهم اتفاقاتی برای استقلالیها رقم خورد که در تاریخ این باشگاه بی نظیر است و این تیم برای اولین بار در تاریخ در قعر جدول رده بندی قرار گرفت.

این نتایج نهایتا منجر به قطع همکاری علیرضا منصوریان با این تیم شد. در 7 هفته نخست لیگ ، تحت هدایت منصوریان، استقلال تنها در هفته سوم در دیدار با تراکتورسازی نمایش قابل قبولی داشت و بازیکنان این تیم به طور متوسط نمره 2.81 گرفتند ولی در 4 بازی از 6 بازی دیگر نمایش فاجعه واری داشتند و نمره بدتر از 3.7 گرفتند.

بازیکنان استقلال در اولین بازی با صنعت نفت به طور متوسط نمره 3.86 دریافت کردند که این بازی از نظر رتبه بندی کیفی سومین نمره ضعیفی است که تیمی در یک مسابقه لیگ هفدهم به دست آورده است.

 

هر چند که قضاوت در خصوص دوران پسا منصوریان زود است و البته استقلال در آن مقطع آنقدر ضعیف بود که بهتر از آن بودن، کار سختی هم نیست ولی به هر حال از نظر کیفیت سطح فنی بازیکنان استقلال به وضوح رشد کرده است. این تیم در 7 بازی دوران مربیگری منصوریان به طور متوسط نمره ضعیف 3.49 گرفته است این در حالی است که استقلال در 4 دیدار بعدی به طور میانگین نمره قابل قبول 2.99 در هر بازی را گرفته اند.

گرچه بازیکنان استقلال در این بین نمایش ضعیفی در دربی داشتند و به طور متوسط نمره 3.5 گرفتند ولی استقلال کلا روند صعودی داشته و در بین تیمهای لیگ تنها پیکان است که متوسط نمراتش با شیب بیشتری رشد کرده است. این روند رو به رشد نهایتا منجر شد بازیکنان استقلال در دیدار با نفت میانگین نمره تحسین برانگیز 2.54 از گروه آنالیز برنامه نود بگیرند که بهترین عملکردی است که تیمی در یک دیدار در لیگ هفدهم داشته تاکنون داشته است.

60610

اختصاصی

نظرات ۱۷

 • دربی دوازدهم پرسپولیس 6 استقلال 0

  کجاش بهتر شده ، این چند سال همه میخوان به زور بگن استقلال تیم خوبی میشه ، بابا ششتقلال یازدهمه

  • عمرخربین یک نفره5 دهپولیس یازده نفره 0!!!

   ولی شما بعدده سال نشان دادید تیم خوبی شدیدالبته با جعل قراردادوهزینه های میلیاردی ومربیان خارجی گران قیمت ومحرومیت تیمها ازنقل وانتقالات و.....

  • از سرخس تا آبادان

   خیلی خوشم میاد که اینقدر راحت داری چشمت رو روی آمار و روند صعودی تیم استقلال می فهمی.
   ولی بدون استقلال محبوب دل ماست
   زنده باد استقلال

  • Hamed A

   هنوز خیلی تا پایان لیگ مونده دوست عزیز،،نیم فصل دوم با دیدن بازیهای عالی استقلال قیافه امثال شما ک اینقد با عناد و کینه حرف میزنید دیدنی میشه...

 • اندی

  یه نفت رو با گل بخودی بردن کجا هر روز بهتر از دیروزن ؟؟
  البته واسه تیم ته جدولی رسیدن به رتبه یازدهمی هر روز بهتر از دیروز محسوب میشه

  • جواد s...s

   هه شانسپولیس چی روی کارهای تاکتیکی سایپارو شکست داد ...

  • امین

   عزیزم شما میشه بگی گل اولتون رو کی زد؟ پاس گل دوم چجوری بود؟
   فقط یه اسم هست کنعانی زادگااااااااان

  • Hamed A

   شما انگار بد بازی کردن تیمه خودت رو نمیبینی جناب اندی...پرسپولیس الان چن هفته ست بد بازی میکنه اما با شانس و فرصت طلبی علیپور داره برنده میشه،تیمتون داره پس رفت میکنه،،اگ فوتبالی بودی از نوع بازی تیمت متوجه میشدی،دیگ از مالکیت توپ و بازی زیبا و موقعیت های زیاد خبری نیس...برعکس استقلال داره هربازی قشنگ تر و بهتر از قبل بازی میکنه،،بذار ببینیم تفکرات شفر ک کاملا تو تیم جا بیفته اونوقت کدوم تیم بهتر بازی میکنه...

 • mehrab

  با اینکه زوده و نمیخوام نظر متوهم گونه بدم ولی مرسی شفر ما خیلی بهت امیدواریم نیم فصل مهاجم شش دانگ اضافه شه به تیم + برطرف شدن نقطعه ضعف ها ==== بازیکنان استقلال در دیدار با نفت میانگین نمره تحسین برانگیز ۲،۵۴ از گروه آنالیز برنامه نود بگیرند که بهترین عملکردی است که تیمی در یک دیدار در لیگ هفدهم داشته تاکنون داشته است.

  • طلسم هفت ساله

   البته نباید ازیادببریم که علاوه بر مهاجم، یک هافبک بازیساز تمام عیار نیاز مبرم داریم..

 • دختر پرسپوليسي

  اينجاست كه شاعر ميگه خداياااا توبه

  • ارتش مرغ آسیا

   اینجاست که شاعر میگه "خیلی بی نمکی!!!"

 • عمران

  فتل کو بگو بیاد یه ستاره بزنه

  • آبی آبی آبی ...

   مثل اینکه یادتون رفته شما ستاره تون جعلی نه ما

 • سجادم استقلالی

  امیدوارم تداوم داشته باشه تا چشم حسودا رو بترکونه

 • Hamed A

  هرکسی فوتبالی باشه و بازی های استقلال رو دنبال کنه ب راحتی میدونه استقلال با تفکرات شفر داره اوج میگیره و بخاطر داشتن بازیکنان عالی و مناسب قطعا ب زودی به تیمی پرقدرت و ترسناک برای حریفان تبدیل خواهد شد ،،حتی دوستان پرسپولیسی...نیم فصل دوم دربی دیدن داره....

 • عشق فقط پرسپولیس

  استقلال سال بعد صدرصد قهرمان...
  البته دسته یک خخخخ

برچسب ها