تسویه حساب باشگاه تراکتورسازی با تیموریان و دقیقی

تسویه-حساب-باشگاه-تراکتورسازی-با-تیموریان-و-دقیقی

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئولان باشگاه تراکتورسازی با دو نفر دیگر از افرادی که از این باشگاه طلبکار هستند، تسویه حساب کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم ، باشگاه تراکتورسازی علاوه بر احکام قطعی کمیته انضباطی که اکثر آنها را پرداخت کرده و با چند طلبکار دیگر به توافق رسیده است، با سعید دقیقی و آندرانیک تیموریان هم تسویه حساب کرد.

به نظر می‌رسد باشگاه تراکتورسازی در بین چهار تیم ایرانی که برای تکمیل مدارک‌شان جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کنند، وضعیت بهتری دارد.

 

1004

 

تسنیم

نظرات ۳

 • علی (بارسا تراکتور)

  عشق است تیموریان . واقعا یکی از باغیرت ترین بازیکنای تراکتور بود و همیشه با همه وجودش بازی میکرد .
  اگه اون اخراج عجیب و ناجوانمردانه تیموریان جلوی نفت نبود حتما تراکتور ۳ تای دیگه به نفت میزد و قاطعانه قهرمان میشدیم ولی امان از ناداوری و دست های پشت پرده که نذاشتن تراکتور قهرمان بشه .
  به امید قهرمانی واقعی و پاک ...

 • mahdi

  اسم تیموریان میاد یاد بازی میفتم که تراکتور 3بریک جلو بود و آماده قهرمانی که بااشتباه فغانی و اخراج بی مورد تیموریان تیم تراکتور رو خلع سلاح کرد اگه ده قهرمانی هم بیاریم هیچ وقت اون داور و مسببین رو نخواهم بخشید

 • حامد

  نام تیموریان آمد به یاد قهرمانی ربوده شده تراکتور افتادم . و آخر اینکه تشکر از سردار آجورلو . در حال حاضر تنها عنصر مثبتی هستند که من در فوتبال ایران میبینم . البته در کنار کیروش کبیر

برچسب ها