امینالو، مدیر فنی چلسی از سمتش کناره گیری کرد

امینالو-مدیر-فنی-چلسی-از-سمتش-کناره-گیری-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - اماینالو چلسی را ترک کرد.

به گزارش وبسایت نود، میشل امینالو مدیرفنی چلسی از سمتش در این باشگاه کناره گیری کرد و به طور رسمی استمفوردبریج را ترک کرد. امینالو حدود ده سال قبل به چلسی پیوست و پله های ترقی را زود طی کرد و به سمت مدیرفنی چلسی رسید. گفته می شود او یکی از مورد اعتمادترین مشاوران آبراموویچ بوده و مالک روس چلسی تلاش زیادی کرده تا وی را حفظ کند ولی امینالو اصرار به قطع همکاری داشته است.

امینالو در طی سال های اخیر در مورد مسائل آکادمی باشگاه، جذب بازیکنان جوان و سیاست نقل و انتقالات باشگاه چلسی تاثیر بسزایی داشته است. خیلی ها نقش او را در جذب بازیکنانی نظیر هازارد، کورتوا، کانته و آزپیلیکوئتا حیاتی عنوان می کنند. اما به نظر می رسد کونته در تابستان جاری، از این که نتوانست بازیکنان مورد نظرش را جذب کند، با امینالو دچار مشکلاتی شده بود.

امینالو در مورد جدایی از چلسی چنین می گوید:

تصمیم خیلی سختی برایم بود ولی فکر می کنم جدایی ام بهترین تصمیم برای خودم و باشگاه بود. این افتخار را داشتم که طی ده سال گذشته در کنار مستعدترین افراد فعالیت کنم. نسبت به دستاوردهایی که داشتیم، احساس غرور می کنم. امیدوارم چلسی در آینده موفق باشد.

کونته هم درباره جدایی امینالو گفت:

از جدایی امینالو ناراحت هستم ولی برای وی در آینده آرزوی موفقیت دارم. ما در کنار هم همکاری خوبی داشتیم و فصل قبل به قهرمانی در لیگ برتر رسیدیم. از حمایت ها و کمک هایش ممنونم.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها