جزئیاتی از دلایل منتفی شدن انتقال دی‌ماریا به بارسلونا

جزئیاتی-از-دلایل-منتفی-شدن-انتقال-دیماریا-به-بارسلونا

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا در تابستان گذشته سخت تلاش کرد تا پول فروش نیمار را به بهترین شکل هزینه کند. یکی از اصلی ترین گزینه های آنها دی ماریا هافبک آرژانتینی پی اس جی بود که در خرید وی ناکام ماندند.

به گزارش وبسایت نود، رادیو مونته کارلوی فرانسه در گزارشی به بررسی علت ناکامی بارسا در خرید دی ماریا پرداخته است. فصل نقل و انتقالات تابستانی در اسپانیا یک روز بیشتر از دیگر کشورها طول کشید و بارسا می توانست در روز اول سپتامبر خرید دی ماریا را نهایی کند اما نکته این جا بود که در همان روز یوفا اعلام کرد که پرونده نقض قوانین فیرپلی مالی توسط پاریسن ژرمن مفتوح شده است. پی اس جی نیاز به فروش برخی بازیکنانش داشت تا تراز مالی خود را متعادل کند و بارسا از این قضیه خبر داشت. در نهایت دو تیم از نظر مالی به توافق نرسیدند و حالا پاریسن ژرمن برای ایجاد تعادل در اوضاع مالی خود نیاز دارد تا 80 میلیون یورو از فروش بازیکنانش درآمدزایی کند.

پی اس جی برای ایجاد تعادل مالی در نظر دارد که یکی از میان دی ماریا و لوکاس مورا را بفروشد در غیر این صورت این باشگاه ممکن است با محرومیت از خرید بازیکن در پنجره های نقل و انتقالاتی آینده مواجه شود.

1140

اختصاصی

نظرات ۲

  • حامد مسی

    واقعا حیف شد دیماریا نیومد بارسا. اگه میومد واقعا عالی می‌شد. یه بازیکن با کیفیت.

  • King Leo messi

    كاش مي اومد بارسلونا.خيلي مي تونست موثر باشه.

برچسب ها