انتقاد تند یک پیشکسوت از دروازه‌بان پرسپولیس/برای پول «ناز»می‌کند

انتقاد-تند-یک-پیشکسوت-از-دروازهبان-پرسپولیسبرای-پول-نازمیکند

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی و دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علیرضا بیرانوند در بازی‌های بزرگ نشان داده است گلر بزرگی نیست و نمی‌تواند نقطه اتکای این تیم برای موفقیت باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، نادر باقری درباره صحبت های برانکو ایوانکوویچ در خصوص جدایی بیرانوند از این تیم گفت: کاملا با صحبت ها سرمربی پرسپولیس که گفته است بازیکن باید بداند از باشگاه پرسپولیس کوچکتر است موافقم. با رفتن بیرانوند هیچ اتفاق خاصی در پرسپولیس نمی افتد.

وی در ادامه افزود: بیرانوند یا تصمیمش را برای جدایی گرفته است یا با رفتارهایش برای پرسپولیس ناز می کند! او حالا که فهمیده است پرسپولیس از حضور در پنجره نقل و انتقالاتی محروم است چنین صحبت هایی را انجام داده است تا باشگاه را تحت فشار قرار دهد و رقم قراردادش را بالا ببرد. بیرانوند بداند اگر از پرسپولیس برود هرگز نمی تواند پیاهن تیم ملی را باز هم بر تن کند. او ز دل هواداران پرسپولیس هم کنده خواهد شد.

مربی اسبق دروازه بان های پرسپولیس، نسبت به عملکردفنی دروازه‌بان ملی‌پوش این تیم نیز انتقاداتی وارد کرد و گفت: پرسپولیس با همین تیم فعلی و با یک دروازه بان بی تجربه و جوان هم می تواند قهرمان لیگ شود. دروازه بان بزرگ به درد بازی های بزرگ می خورد اما دیدیم که بیرانوند در حد و انداه های گلر بزرگ نیست و در بازی های مهم نتوانسته است کمکی به پرسپولیس کند. مدافعان تیم ملی در پرسپولیس هستند و به همین خاطر ضعف های او پوشیده می شود.

باقری درباره دعوت امیر عابدزاده به اردوی تیم ملی اظهار داشت: او از زیر سایه پدرش خارج شده است. اتفاقا یکی از معدود افرادی است که نام خانوادگی اش هیچ نقشی درم وفقیت او نداشت. امیر می تواند آینده تیم ملی را در درون دروازه تضمین کند. با تصمیم آقای کی روش نسبت به دعوت از او کاملا موافق هستم و امیدوارم بتواند شایستگی هایش را به کادرفنی تیم ملی نشان دهد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره استعفای طاهری نیز صحبت کرد و گفت: آقای طاهری از مشکلات ریز و درشت پرسپولیس خسته شده است. باید به او کمک شود. پرسپولیس شرایط حساسی دارد و فکر می کنم می تواند با وی باز هم به موفقیت دست پیدا کند.

 

2051

مهر

نظرات ۹

 • فوتبالی **

  آقا چرا نمیخواید قبول کنید بیرانوند پرسپولیسی نیست و به خاطر پول اومده پرسپولیس؟
  ولی در هر حال حق هر بازیکنی هستش تیم جدیدش را خودش انتخاب کند نه با فشارهای رسانه ای و صحبت های پیشکسوتان اون رو به زور نگه دارند،آقای عابدزاده هم به خاطر ابوی گرامی اش به تیم ملی دعوت شده و گرنه فروزان و حسینی خیلی بهتر از ژن خوب هستند با تشکر

  • حسین

   چرا سریع موضع میگیرید.فروزان این فصل تا اینجا خوب کار کرده.وگرنه هنرش تو فرستادن تیم ها به لیگ پایین معروفه.حسینی هم که سه تا بازی فیکس شده.الانم که عابدزاده دعوت شده شماره یک نشده که دارید اینجوری رفتار میکنید.عدالت داشته باشید.بالاخره فرقی هست حتی تمرین کردن تو یه باشگاه خارجی تا بازی تو تیم استقلال یا پارس.(با احترام به تیم های ذکر شده) که اینو کیروش متوجه میشه.
   ممنون ادمین.

  • pooya

   اینکه فکر میکنید کیروش به خاطر اسم عابدزاده دعوتش کرده نشون میده شما اصلا تو باغ نیستی.
   فروزان دروازبان خوبیه. ولی تورخدا اینقدر نگید حسینی هم دروازبان خوبیه. آخه کجاش خوبه. چیش خوبه؟ آمارش خوبه؟ عکس العمل فوق العاده داشته؟ چی داشته؟

  • 6در4تقلال

   تودوغتوبنوش

 • بهاررر...

  صددرصد درسته
  بیرانوند بره هیچ اتفاقی نمیفته!
  شاید حتی به نفع پرسپولیسم بشه..
  ادمین درود

 • رائول

  علی رضا بیرانوندچهار تا مشکل بزرگ داره، که باید حلشون کنه :
  نداشتن اعتماد به نفس
  آسیب پذیر روی شوت ها
  آسیب پذیر وی ارسال از کناره ها
  زود جوگیر شدن

 • mahdi

  اره امیرعابدزاده اصلا بخاطر پدرش نبود بخاطر شایستگیش اومد شد گلر سوم تیم پیروزی همینطور محمد پروین و... ! قول میدم اگه اسم پدرشون نبود دسته یک هم نمیتونستند بازی کنند

 • مستاجر خدا

  خدایا تو ببین هیچکی تو ایران جز بیرانوند پولکی نیست
  پرسپولیسی ها دیگه دارن خطرناک کار میکنن
  میترسم برانکو هم بعد 2 باخت رحمش نکنید

 • نکایی ریکا

  دروازبان نیس در حد پرسپولیس نیس جز پرتاب دست هیچی نداره ..حالا که پرسپولیس محرومه طاقچه بالا میزاره ..پولکی .حاشیه دار..لایی خور .سانتر خروج مشکل ..شوت زمینی مشکل ...فقط و فقط مدافع ها باعث عملکرد خوبش شده ..

برچسب ها