نکونام: سعی می‌کنیم در جام حذفی هم با انگیزه خوبی حاضر شویم

نکونام-سعی-میکنیم-در-جام-حذفی-هم-با-انگیزه-خوبی-حاضر-شویم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت:خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز این بازی را به دست آوردیم و به عنوان مدعی باقی بمانیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس ، جواد نکونام بعد از پیروزی یک بر صفر خونه به خونه مقابل راه‌آهن گفت:‌ بازی سخت و سنگینی بود به این دلیل که می‌دانستیم نیاز به امتیاز این بازی دارد و حداقل با یک تساوی به خانه برگردد.

وی در ادامه گفت:‌ با توجه به اینکه ما هم نیاز به این امتیاز داشتیم در نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم و در یک ربع اول می‌توانستیم دو یا سه گل به حریف بزنیم و در پایان نیمه اول دو موقعیت خوب گلزنی داشتیم که متأسفانه نتوانستیم به خوبی از آن استفاده کنیم. علی‌رغم اینکه این نیمه را می‌بایست با ۲-۳ گل به پایان می‌رساندیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتیم.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه افزود: نیمه دوم را به خوبی شروع کردیم و خوب توانستیم بازی‌سازی کنیم و در همان اوایل بازی به گل رسیدیم و توانستیم در ادامه تیم راه‌آهن را مورد فشار قرار دهیم. تیم راه‌آهن در نیمه اول سعی داشتند وقت‌گذرانی کنند.

نکونام گفت: بعد از اینکه راه‌آهن گل اول را خورد روی به حملات هجومی آورد و این تیم روی به بازی مستقیم آورد و با توجه به اینکه ما این نوع بازی راه‌آهن را از قبل پیش‌بینی کرده بودیم. ما به جز دو صحنه که توپ به تیر دروازه ما خورد و بعد از آن هیچ موقعیتی به حریف ندادیم و خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز این بازی را به دست آوردیم و به عنوان مدعی باقی بمانیم.

نکونام در پاسخ به سؤالی که راه‌آهن دقایقی تیم خونه به خونه را زیر فشار قرار داده بود و با توجه به اینکه راه‌آهن در انتهای جدول قرار دارد آیا خونه به خونه به فکر گل‌های زیادی بود در این بازی گفت: این فکری است که مردم عادی می‌کنند. شما ببنید راه‌آهن در کدام بازی چهار یا پنج گل خورده است و اصلاً اینجوری نیست. راه‌آهن خیلی خوبی است و درست است این تیم دقایقی ما را تحت فشار قرار داده بود آنها رو به بازی مستقیم و توپ‌های هوایی برده بودند و ما به دنبال دفع کردن بودیم و همین موضوع بود که روی تیم ما فشار آورد.

وی در پاسخ به بیاتی‌نیا سرمربی تیم راه‌آهن که مدعی بود بازیکنان به خصوص دروازه‌بان خونه به خونه زیاد وقت‌کشی می‌کردند، گفت: ما وقتی فوتبال بازی می‌کنیم این حرف‌ها طبیعی است شما ببینید در نیمه اول و زمانی که گلی ردوبدل نشده بود آنها وقت‌کشی می‌کردند و هر دقیقه روی زمین می‌افتادند و همین موضوع بازیکنان ما را عصبی کرده بود. این حرف هم طبیعی است بعد از اینکه ما در نیمه دوم گل اول را زدیم آنها به دنبال جبران گل بودند و ما به دنبال آرام کردن بازی. اما در کل این حرف را قبول ندارم که ما وقت‌کشی کردیم. به هر حال این اتفاق و صحبت‌ها همیشه در فوتبال است.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه در مورد داوری این دیدار گفت: من دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم. داور چندین سوت اشتباه علیه ما زد. من فکر می‌کنم فقط در یکی دو صحنه داور اشتباه کرده اما در کل و به نظر من داوری این دیدار خوب بود و داور به خوبی توانست این بازی کنترل کند.

نکونام همچنین در رابطه با اخراج هاشمی‌نسب مربی خونه به خونه گفت: من اصلاً حواسم نبود که چگونه هاشمی‌نسب اخراج شد. اما بعد از اینکه از وی سؤال کردم گفت نمی‌دانم داور چهارم چرا من را اخراج کرد من تمام بازی روی نیمکت نشسته بودم و فقط در یک صحنه معترض شدم.

وی در پایان در رابطه با روند و نزدیک شدن به صدر جدول بازی‌های خونه به خونه گفت: ما بازی به بازی فکر می‌کنم و هر بازی و هر نتیجه برای ما مهم است و به این فکر نمی‌کنیم به صدر یا وسط جدول برسیم سعی می‌کنیم همیشه بهترین بازی و عملکرد را داشته باشیم و بتوانیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم و نگاه کلی ما روبه‌جلو و بازی به بازی است که بهتر شویم و سعی می‌کنیم در جام حذفی هم با انگیزه خوبی که در بازیکنانم سراغ دارم همین روند را ادامه دهم. 

 

1004

فارس

نظرات ۴

 • 7 ما علی پروین 7 شما فرهاد مجیدی

  آقای نکونام روزی صدهزاربار از خودش میپرسه چرا نرفتم پرسپولیس ،اونجا بزرگان به خاطر بزرگی اسطوره و عزیز میشن نه حاشیه و کری خوانی

  • استقلال کبیر

   این تیم اسطوره ساز شما چند تا افتخار آسیایی داره ???همچین میگی پرسپولیس اسطوره داره انگار استقلال هیچکس رو نداره ؛ناصرحجازی و پورحیدری و حسن روشن و چنگیز و پاشازاده ونکونام و مجیدی و مبعلی وآقای گل های تاریخ لیگ و عقاب آسیا (رحمتی بهترین آسیا)شما که اسطوره هاتون هیچ کدوم تو پرسپولیس افتخاری بدست نیاوردن

  • علی

   دوست عریر با کمال احترامی که برای اسطوره های پرسپولیس قائلم ولی این رو بدونید که افرادی مثل منصور پورحیدری و ناصر حجاری و غلامحسین مظلومی و فرهاد محیدی بخاطر حاشیه و کری خوانی محبوب نشدن. اونها بخاطر تعصبی که به پیراهن استقلال داشتند محبوب شدند. اینطور یکطرفه صحبت کردن درست نیست.

 • سیروس

  همچین میگی ۷ما انگار هفتتون کریس رونالدو بوده
  شما دیدی از خودش پرسید
  جواد نکونام هیچ وقت حسرت رفتن به تیم چهارم پایتخت را نخورده

برچسب ها