احتمال حضور عثمان دمبله در ال کلاسیکو

احتمال-رسیدن-عثمان-دمبله-به-ال-کلاسیکو

وبسایت رسمی برنامه نود - عثمان دمبله مهاجم فرانسوی بارسلونا به احتمال فراوان به دیدار مقابل رئال مادرید در روز بیست و سوم اکتبر برسد.

به گزارش وبسایت نود، عثمان دمبله که در تابستان گذشته با مبلغ صد و پنج میلیون یورو از دورتموند به بارسلونا پیوست، در سومین بازی خود برای کاتالان ها مصدوم شد و طبق گفته پزشکان ادامه ی سال 2017 را از دست داد.

به نقل از FOURFOURTWO، ساکاری اوراوا پزشک فنلاندی احتمال می دهد که عثمان دمبله زود از موعد مشخص شده به میادین فوتبال باز گردد. او طی مصاحبه ای با کادنا سر در این خصوص گفت:

وضعیت عثمان بسیار خوب است. او می خواهد زود از قرار قبلی به زمین بازی بر گردد. اما نمی دانیم که آیا این امکان وجود دارد یا خیر. شاید او بتواند در ال کلاسیکو بازی کند، اما نمی توانم با اطمینان در این خصوص صحبت کنم. در حال حاضر، او به صورت فشرده در حال آماده سازی است و فکر می کنم که در اواسط ماه نوامبر بتواند پا به توپ شود. 

اوراوا همچنین در ادامه گفت:

اگر دمبله فشار زیادی به خودش وارد کند، احتمال دارد که دوباره مصدوم شود. اما اگر طبق برنامه پیش رود، همه چیز درست خواهد شد.

بارسلونا در حال حاضر با چهار امتیاز اختلاف نسبت به والنسیا در صدر جدول لالیگا قرار دارد. 

 

4416

اختصاصی

نظرات ۲

  • بارسلونا❤

    ایشاالله که خب میشه ...

  • انتی زغال مالدیو مافیایی

    اگه سوارز به اوج برگرده و دمبله برگرده زودتر و کوتینیو و گورتزکا و مینا رو تو زانویه بگیریم این بارسا به هیچ تیمی رحم نخواهد کرد زنده باد بارسا

برچسب ها