سوارز: پس از بازی های ملی به دوران اوج باز می گردم

سوارز-پس-از-بازی-های-ملی-به-دوران-اوج-باز-می-گردم

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره اروگوئه ای بارسلونا اذعان کرده پس از بازی های ملی به دوران اوج خودش باز می گردد.  

به گزارش وبسایت نود، لوئیز سوارز ۳۰ ساله که به دلیل ناراحتی از ناحیه زانو نتوانسته در این فصل بهترین عملکرد خودش را ارائه دهد و تنها ۳ گل بثمر رسانده در جدیدترین مصاحبه خودش عنوان کرده پس از استراحت در وقفه بازی های ملی به دوران اوجش باز می گردد. 

سوارز به نشریه Sport گفته:

در این دو هفته استراحت می کنم و مشغول ریکاوری می شوم تا دوباره به دوران اوج بازگردم. پس از مصدومیتم، عجله کردم و زود به میادین بازگشتم و این در مورد مصدومیت های زانو می تواند در آینده مشکل ساز شود. به خاطر اینکه باید در بازی های تیم ملی شرکت می کردم فشار زیادی به بدنم آوردم و تا حالا استراحت نداشتم. 

خوشبختانه بارسلونا و تیم ملی به توافق رسیدند تا در این برهه بازی های ملی بتوانم استراحت کنم. بارسا پس از مصدومیتم اجازه داد در بازی های مهم اروگوئه شرکت کنم و حالا در عوض تیم ملی اجازه داده در بازی های دوستانه پیشرو شرکت نکنم. مشکلی از ناحیه زانو ندارم اما باید پیشگیری کنم. در این مواقع احساس می کنید هر لحظه ممکن است وضعیت بدتر شود اما با استراحتی که می کنم و درمانی که انجام می دهم دیگر دردی نخواهم داشت. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۳

 • آرمین بارسا

  همینجوریشم از پنالدو بهتری

  • بارسا

   سوارز سه برابر پنالدو گل زده اما اینقدر که سوارز تخت فشار رسانه ها هست پنالدو نیست . این هم بر می گرده به مافیای عمو پرز
   بارسا فراتر از یک باشگاه

 • بارسلونا❤

  چه خوب میشه سوارز گل بزنه تو الکلاسیکو ...

  هر الکلاسیکویی که سوارز گل زده ، بارسا نباخته

برچسب ها