دایی: فدراسیون جای مصلحت و توجه به توصیه بالادستی‌ها حق را مورد توجه قرار دهد

دایی-فدراسیون-جای-مصلحت-و-توجه-به-توصیه-بالادستیها-حق-را-مورد-توجه-قرار-دهد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا، گفت: به مسئولان فدراسیون فوتبال توصیه می‌کنم حق را مدنظر قرار دهند نه اینکه به مصلحت‌ها و توصیه‌های بالادستی‌ها توجه کنند.

به گزارش وب سایت نود علی دایی در گفت‌وگو با بخش خبری تلویزیون درمورد مطالباتش از باشگاه پرسپولیس گفت: همه ما فوتبالی‌ها از حل مشکلات باشگاه ‌های فعال در لیگ برتر خوشحال می‌شویم. متاسفانه برعکس خبرهایی که منتشر می‌شود حل بدهی‌ها صحت ندارد. برخی از دستگاه‌های ذی‌ربط با سوء استفاده از موقعیت شغلی به ضرر طلبکاران و به ناحق دستوراتی دادند که این مسائل به نوعی ماست مالی شود. بنده رای قطعی از کمیته استیناف دارم و متاسفانه طرف مقابل درخواست تجدیدنظرخواهی ویژه کرده است. ما وکیل و حقوق‌دان نیستیم اما این مسائل را می‌دانیم که حق تجدیدنظرخواهی ویژه لازمه‌اش ارائه مدارک جدید است. وقتی اسناد و مدارک جدیدی ندارند و فقط نامه از رئیس فدراسیون آورده‌اند می‌دانم رئیس فدراسیون از طرف وزیر ورزش تحت فشار بوده تا به مسائل این چند باشگاه سر و سامان دهد.

وی افزود: متاسفانه این اتفاقات رخ داده و کسی با ما درمورد طلبمان تماس نگرفته متاسفانه بالای 4-3 سال است که دائم می‌رویم و می‌آییم و راجع به طلب‌هایمان از 4-3 باشگاه هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

سرمربی سایپا درمورد اینکه هیچ تماسی از سوی باشگاه پرسپولیس با او گرفته نشده است اظهار داشت: اگر به این مساله با دقت نگاه کنید متوجه می‌شوید که طرف مقابل فکر دیگری در ذهن دارد، متاسفانه سر خودمان را کلاه می‌گذاریم و با اعلام این مسائل چیزی می‌گوییم که اتفاق نیفتاده است. سوال من اینجاست آیا این افراد معجزه کرده‌اند؟

دایی در رابطه با اینکه آیا به صورت رسمی شکایت کرده بود، گفت: من یک موضوع را باید بیان کنم، خیلی وقت است که موضوع عصای حضرت موسی به اتمام رسیده است چطور می‌شود این افراد می خواهند عصا بزنند و تمام مشکلات را حل کنند. آقایان فقط با استفاده از قدرت خود که جزو مصادیق سوء ا ستفاده از موقعیت شغلی است کارهایی را برعلیه طلبکاران انجام دادند.

وی در رابطه با اینکه آیا او شکایتش را به فیفا و AFC ارسال کرده بود عنوان کرد: تا به الان این مساله داخلی بوده است متاسفانه باید نکاتی را به آقایان گوشزد کنم درست است که کمیته صدور مجوز حرفه‌ای مستقل عمل می‌کند و آنها برای AFC گزارشاتی را ارسال می‌کند که این گزارش‌ها برای AFC معتبر است اما AFC فقط به این گزارش‌ها اکتفا نمی‌کند. آنها در 3-2 مورد از باشگاه‌های کشور بررسی‌های لازم را در دستور کار خود قرار دادند و هنوز پرونده‌ها در نزد AFC مفتوح است.

دایی یادآور شد: بنده به تناسب موقعیت شغلی که دارم با حاذق‌ترین وکلا و حقوق‌دانان داخلی و خارجی مشورت کرده‌ایم اگر فدراسیون بخواهد با این مساله مماشات کند و برخلاف واقع اسناد مالی یک باشگاه را تایید کند و حق طلبکاران را ضایع کند علاوه بر اینکه مراجع راستی‌آزمایی و حقیقت‌یاب AFC با ملاحظه اسناد خلاف این گزارش را خواهند داد و این گزارشات را بدون شک زیر سوال می‌برند. بنده به دنبال حقم هستم چنین اقدامی در فدراسیون ما انجام شده این مشکل برای یک نفر نیست آنقدر طلبکار داریم که تعدادشان خیلی زیاد است. با این کار اعتبار فدراسیون را زیر سوال می‌برند.

سرمربی سایپا در پایان گفت: به عنوان یک فعال حرفه‌ای در فوتبال ایران به فدراسیون توصیه می‌کنم حق را مبنای عمل خود قرار دهند نه اینکه به مصلحت‌ها و سفارشات بالادستی‌ها توجه کنند.

 

2051

نظرات ۷

 • ابراهیم کارگر :

  این همیشه خدا از زمین و زمان طلب کاره

  ببخشید داورها رو یادم رفت
  یه سر سوزن اخلاق مهدوی کیا رو نداره

 • شوالیه سرخ

  آقای علی دایی بعدازهفته هفتم ازپرسپولیس اخراج شدی واسه هفت بازی سه میلیارمیخوای داشتن وجدان هم خوب چیزیه متاسفم برات
  اسطوره یعنی حجازی عابدزاده مهدوی کیا...

  • Amir

   نه باو انوقت علی کریمی که به ناحق ۲ میلیارد قرارداد بست با نفت تهران کسی که مدرک مربیگری دارنه سرمربی اونوقت حقش این مبلغ اصلا دوتا بازی روی نیمکت نفت نشست
   آنوقت کریمی بایدوجدان داشته باشه این پول می گیره
   #سطوره دایی

 • Ali

  قربون آدم چیز فهم!
  رییس محترم فدراسیون علی رغم تلاشای زیادی که انجام داده و انصافا نسبت به قبل خیلی اوضاع بهتری تو فوتبال داریم! اما با عذرخواهی این حرف مسخره ست که وزیر کار چند روز جلسه رو توی 2 ساعت حل کرد!!!
  فقط روخوانی بدهی این باشگاه ها 5-6 ساعت وقت میبره!

 • اس اس

  من اس اسی هستم ولی حرف های علی دایی را قبول دارم آدمی است تمام حرف هایش کاملا درست و منطقی است کاش وزیر ورزش یا رئیس فدراسیون فوتبال میشد

 • احسان

  بازم سند سازي...
  اميدوارم علي دايي و آرش برهاني و قلعه نوعي از حقشون نگذرن
  بايد يه بار براي هميشه جلو اين اتفاقات گرفته بشه تا كي ميخوان با سند سازي همه رو گول بزنن..

 • ایمون زاید

  علی آقا می دونیم حق با شماست
  اما شما که وضعت خوبه
  محتاج این دو سه میلیاردم نیستی
  یه توافقی کنید که بعد از این اوضاع پولتون رو بگیرید

  خودتون رو مقابل هوادارای پرسپولیس قرار ندین
  یادتون باشه همه چی پول نیست

برچسب ها