سوارز: بارسلونا بهترین تیم برای نیمار بود، جای خالی او حس می‌شود

سوارز-بارسلونا-بهترین-تیم-برای-نیمار-بود-جای-خالی-او-حس-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - سوارز درباره جدایی نیمار صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه چند ماه است که از انتقال نیمار به پاریسن ژرمن می گذرد ولی به نظر می آید سوارز هنوز با رفتن نیمار کنار نیامده و جای خالی او را در کنار خود در ترکیب اصلی بارسلونا حس می کند. سوارز که در این فصل در لالیگا فقط سه گل زده و با روزهای اوجش فاصله گرفته است، در مورد جدایی نیمار چنین گفته است:

جای خالی نیمار در زمین بازی حس می شود. او واقعاً آدم خاصی بود. خیلی با هم شوخی می کردیم و سرگرم بودیم. او همیشه شادی و خوشی را به بقیه هم منتقل می کرد. نیمار چهره مهمی برای تیم بود. اکنون او برای تیم دیگری بازی می کند، تلاش کردم متقاعدش کنم تا بماند ولی مانع راهش نشدم. تصور می کردم اینجا بهترین باشگاه برای اوست ولی در نهایت این تصمیمی بود که باید خودش می گرفت. من و مسی تلاش کردم کاری کنیم تا به نفع تیم شود ولی این طور نبود که اصرار کنیم تا نرود. او آزاد بود تا هر آنچه می خواهد را عملی کند. در هر صورت جدایی او رنج آور بود چرا که دوستان خوبی بودیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

 • بارسلونا❤

  نیمار بد موقعی بارسا رو ول کرد ...

  اگه می‌بود ، بارسا سوپر کاپ به زغال نمیباخت ...
  هرچند که سوپرکاپ زیاد ارزش نداره

  با رفتنش روحیه‌ی تیم پاشید

  ولی بارسا الان دوباره داره اوج میگره با اینکه مهره‌ی خوب زیادی نداره

 • حامد مسی

  نیمار خودش رو حیف کرد، اگه قصد رفتن به تیم رقیب رو هم داشته باشه که همون بره بهتر، مسی همواره ثابت کرده چه تو بارسا و چه تو آرژانتین بیشترین بار تیم رو می‌کشه، فقط باید هافبک‌های بهتری داشته باشیم، چون واقعاً دیگه باباش در اومده آنقدر یه تنه بازی کرده

برچسب ها