برانکو در نقش پارسال؛ کمیت ثابت، کیفیت بالاتر

برانکو-در-نقش-پارسال؛-کمیت-ثابت-کیفیت-بالاتر

وبسایت رسمی برنامه نود - فرق نیمکت پارسال پرسپولیس با امسال در این است که سال قبل امثال اوکراینی‌هایی به زمین می‌آمدند که تاثیری نداشتند ولی در فصل جدید نیمکت‌نشین‌ها با ورود به زمین جلوه ویژه‌ای به نیمکت برانکو بخشیده‌اند.

به گزارش وبسایت نود، سال گذشته برانکو بابت ترکیب ثابت و تعویض‌های تکراری‌اش زخم‌زبان‌های زیادی را تحمل کرده بود. محمدامین آرام‌طبع، پلیانسکی و حتی پریموف نمونه‌ای از بازیکنانی بودند که تعداد دقایق حضورشان در پرسپولیس به 150 دقیقه هم نمی‌رسید. صحبت‌های زیادی می‌شد که برانکو ترکیب یازده نفره‌اش را پیدا کرده و به غیر از یک تعویض که معمولا رامین رضاییان بود، بقیه تیم‌اش انگیزه‌ای برای راه پیدا کردن به تیم نداشتند. این تحلیل را داشتند که برانکو تیم‌اش را شناخت و به نوعی در را به روی بقیه بست. اما در ابتدای این فصل با خرید بازیکنانی چون بشار رسن، سیامک نعمتی، گادوین منشا و شجاع خلیل‌زاده دست‌اش را برای بازی دادن به بازیکنان بیشتری باز کرده است.

ولی برخلاف این صحبت‌ها، برانکو پارسال هم به اندازه امسال به بازیکنان بازی داده بود. در ده هفته ابتدایی لیگ قبل، 19 بازیکن برای پرسپولیس بازی کرده بودند. در آن بازه بیرانوند، ماهینی، سیدجلال، انصاری، مسلمان، امیری، کامیابی‌نیا، علیپور، پلیانسکی، ربیع‌خواه، عالیشاه، طارمی، نوراللهی، احمدزاده، پریموف، علوان‌زاده، محرمی، رادوشویچ و رضاییان برای پرسپولیس بازی کردند. برانکو در ده بازی ابتدایی لیگ امسال هم دقیقا به نوزده بازیکن فرصت حضور در زمین داد و ازشان بازی گرفت. بازیکنانی به نام‌های بیرانوند، ماهینی، شجاع، سیدجلال، انصاری، محرمی، مصلح، ربیع‌خواه، احمدزاده، مسلمان، کامیابی‌نیا، امیری، علیپور، طارمی، منشا، نعمتی، رسن، رادوشویچ و علوان‌زاده.

این که برانکو در هر دو فصل اخیر در ده بازی اول دقیقا به نوزده بازیکن اعتماد کرده و به بازی فرستاده نشان می‌دهد که در فصل جدید تغییر رویه‌ای نسبت به سال قبل نداشته است. فقط سال قبل چون روی نیمکت بازیکنان تاثیرگذار ضعیف‌تری داشت، حضورشان کمتر به چشم آمد. حالا امثال بشر رسن و نعمتی و حتی منشایی نیمکت‌نشین بودند که با حضور در زمین، به تعویض برانکو جلوه ویژه‌ای می‌بخشیدند.

 

14001

اختصاصی

نظرات ۹

 • حتی قهرمانی جهان را نمیخوایم اگه قرار باشه بریم دسته سوم

  درود بر تو مرد بزرگ و بی حشیه ، ماشالا هر سال بهتر پارسال ، درود بر تو که ششتقلالی ها را چارتایی کردی ولی مقابلشون چهار نگرفتی ، درود بر تو که خیلی ها آرزو دارن مربی تیمشون باشی ، درود بر تو ای مرد

 • alihf

  کاش اینقدر سنگ جلو پای تیممون نندازن و طاهری برگرده سرکارش
  الان همه چی خوبه
  فقط بعضیا نمیتونن موفقیت این تیم یه دست و باکیفیتو ببینن

 • مهدی

  باشه بهش میگم

 • پوریا

  #هرچی_برانکو_بگه

 • AMIR

  برانکو کارش درسته پروفسور و جنتلمن

 • جمشید

  روش کار برانکو در فوتبال ایران , منحصر بخودش و یک سبکِ , موفق و جواب داده است .
  بطوریکه حالا حالا پرسپولیس یک سر و گردن از تمام رقبا , حتی رقیبان ته جدولی بالاتر خواهد بود .
  امیدوارم مربیان جوان از ایشان الگو گرفته و همچون ایشان موفق باشند .

 • امیر استقلالیم

  ای کاش قیمت بالاتر رو هم اضافه میکردین که پول بیت المال رو میدن به اینا همون علی دایی دوسال تو پرسپولیس می موند تیمش از برانکو هم بهتر می شد اقا از الان تاقچه بالا میذاره که بکشن رو قراردادش اونم بدون اپشن چون میدونه امسال دیگه از جام خبری نیست.ادمین خسته نباشی

 • تاج بزرگ

  این برانکو باید از ایران بره چون بگفته آقای کیروش مربی های کروات دشمن ایرانن

 • ایدا سادات 25بهمن 1380

  امسال دوگانه می گیریم ششتقلالی ها دوگانه ندیده هستن

برچسب ها