ذوالفقارنسب: هرچه گشتم، یک بازیکن اصلی پاناما را در زمین ندیدم!

ذوالفقارنسب-هرچه-گشتم-یک-بازیکن-اصلی-پاناما-را-در-زمین-ندیدم

وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناس فوتبال کشورمان معتقد است که بازیکنان جدید اضافه شده به ترکیب تیم ملی باید اعتماد به‌نفس پیدا کنند تا در آینده مفید باشند.

به گزارش وبسایت نود ، بیژن ذوالفقارنسب درباره پیروزی 2 بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل پاناما، اظهار داشت: بازی خیلی پرفشاری بود. آنها خیلی خوب در همه خطوط بچه‌های ما را تحت فشار قرار دادند. بازیکنان ما هم بازی قابل قبولی انجام دادند. این بازی و پیروزی‌اش برای تیم ایران خیلی ارزشمند بود و باید آن را به فال نیک بگیریم. پاناما تیم خوبی بود و نشان داد که در آمریکای شمالی جزو تیم‌های قابل اعتنا است و به نظر من در جام جهانی هم می‌تواند حرف برای گفتن داشته باشد.

وی درمورد عدم حضور بازیکنان اصلی تیم ملی پاناما در این دیدار، گفت: نکته‌ای که وجود دارد، این است که وقتی در این سطح می‌خواهیم بازی کنیم، باید حتماً در قراردادی که تنظیم می‌شود، تیم‌های حریف ملزم به استفاده از حداقل 6 تا 8 بازیکن اصلی‌شان در آن مسابقه باشند. من هرچه گشتم، یک بازیکن که جزو 13 نفر اصلی پاناما باشد ندیدم. فکر می‌کنم اگر بازیکنان اصلی‌های‌شان بودند، شاید شاگردان کی‌روش هم نمایش بهتری ارائه می‌کردند.

کارشناس فوتبال کشورمان به تمجید از عملکرد بازیکنانی مانند سامان قدوس و احمد عبدالله‌زاده در ترکیب تیم ملی پرداخت و یادآور شد: بازیکنان جدیدی به تیم ملی اضافه شدند که می‌توانند در ادامه به کی‌روش کمک کنند. این‌ها باید شخصیت ملی و اعتماد به نفس پیدا کنند تا در ادامه برای تیم ملی مفید باشند. سامان قدوس بازی‌های زیادی برای تیم کشورمان انجام نداده، اما در همین یکی دو بازی هم اثر خود را گذاشته است. او اگر بیشتر بازی کند، اثرگذاری‌اش می‌تواند بیشتر هم باشد.

 

1004

 

تسنیم

نظرات ۱۸

 • زلزله 6 ریشتری سرخ

  شما که واردی خودت قرارداد تنظیم کن
  همین بازی ها رو هم از روابط کیروش داریم وگرنه از این فدارسیون آبی گرم نمیشه

 • mehrab

  واقعا یکی از بازیکن های دوست داشتنی حال حاضر فوتبال ایران قطعا سامان قدوس ..

 • ولمون کن بابا

  حالا انگار کل بازیکناشون رو با شماره ملی از حفظه

 • Wien

  اصلا درست نیست روی این مسائل خیلی تمرکز داشته باشیم،که آقا تیم اصلی بود یا تیم فرعی،شاید اصلا مربی پاناما تو جام جهانی بخواهد از همین بازیکنا استفاده،ما باید تمرکز را روی تیم خودمون بذاریم و عملکرد خودمون را نگاه کنیم،شاید اگه با یه تیم سرشناس بازی کنیم که بازیکنان بین المللی و شناخته شده ای داشته باشه این مسئله مهم باشه که تیم اصلی و بازیکنان معروف بازی کنند،ولی اینجور تیما که مربی خودشون هم در حال ارزیابی هستش که ترکیب اصلی را برای جام جهانی پیدا کنه،یا ما اصلا بازیکنای اصلیشون رو هم زیاد نمیشناسیم،بنظرم باید روی بازی تیم خودمون تمرکز کنیم،تیم ما هم چندتا از بازیکنای اصلیش نبودن،سامان قدوس خیلی خوب بود،ولی دیشب بازیکنی در تیم ایران بازی کرد که بنظر من بهترین بازیکن ایران بود،احمد عبدالله زاده.واقعا نسبت به بی تجربه بودنش در تیم ملی و خیلی خوب وسط زمین را کنترل کرده بود و حتی یکدونه از پاس هاش اشتباه نبود،ضمن اینکه بازیکن چغر و دونده ای هم بود،در بازی دیشب خیلی بهتر از عزت اللهی بازی کرد،فکر کنم نیمه اول یکی از بازیهای خوب ایران تو چند وقت اخیر بود،حالا ما بیاییم هی بگیم پاناما تیم اصلیش بود یا فرعی،دردی را دوا نمیکنه، مهم عملکرد خودمون هستش که مطمئنم خود کی روش ضعف ها و کاستی ها را بهتر از هر کسی میفهمه.

  • حمید

   چی میگی تمرکزمون روی تیم خودمون باشه، تمرکز روی تیم خودمون وقتی به دردمون می خوره که بدونیم طرف مقابلمون کی بوده، بدونیم دفاعمون در مقابل کی باز شده و یا در مقابل کدام خط دفاعی توانستیم نفوذ از جناحین یا عمق داشته باشیم

 • وحیدفنائی

  اقای ذوالفقار نسب شما منتقد صد در صد و دشمن تیم ملی هستی بدون تعارف.اگه به این اقا باشه میگه بازی مقابل ارژانتین هم مسی دقیقه ۸۹ بازی تعویض شد و به بازی اومد

 • جکسون

  اقا پانا مگه چی بود که تیم دومش اورده باشه اونم در مقابل ایران

 • CR 6+4 FCP

  منم باهاش موافقم.

 • پسر پرسپولیسی

  فقط تیتر خبر رو خوندم و در پاسخ صحبتای دکتر:
  جناب دکتر اندازه نگهدار که اندازه نکوست...

 • آرمان از استرالیا

  ایشون انگار مثل خیلی دیگه از پیشکسوتان منتظره که جایگزین کی‌روش آریایی شه. خوابش رو ببینی

 • سرخ نهاد

  نتیجه حرفش رو تو جام جهانی میبینیم. ایران از این تیم پاناما هم گل خورد.
  با پیر شدن سیدجلال حتی دفاعمون هم خوب نیست. خوب که بازی نمیکنیم گل هم میخوریم

برچسب ها