مارتینز: دی بروین می تواند به سطح مسی و رونالدو برسد؛ هازارد کاپیتان آرامی است

مارتینز-دی-بروین-می-تواند-به-سطح-مسی-و-رونالدو-برسد؛-هازارد-کاپیتان-آرامی-است

وبسایت رسمی برنامه نود - روبرتو مارتینز سرمربی تیم ملی بلژیک معتقد است که کوین دی بروین ستاره منچستر سیتی می تواند به سطح کریستیانو رونالدو و لیونل مسی برسد. 

به گزارش وبسایت نود، سرمربی سابق اورتون و ویگان تاکید کرد که ستاره بلژیکی سیتیزن ها در مسیر درستی قرار دارد. 

به نقل از وبسایت ESPN، روبرتو مارتینز طی مصاحبه ای با ESPN در خصوص دی بروین گفت:

قطعا او می تواند روز در حد و اندازه های مسی و رونالدو باشد. وقتی شما می خواهید به سطح این دو فوق ستاره برسید، باید ثبات کافی را در بازی های خود داشته باشید. اگر در چند فصل ثبات خوبی داشته باشید می توانید روزی در کنار مسی و رونالدو قرار بگیرید. بازی های کوین در این فصل و فصول گذشته به ما نشان داده که او می تواند به حد و اندازه های این دو برسد. 

او در ادامه نیز گفت:

فکر می کنم که شما رابطه خاص بین کوین و پپ گواردیولا را مشاهده می کنید.  وقتی که یک مربی و بازیکن به یک چیز فکر می کنند و تفکرات مشابهی دارند، باعث می شود تا تفکرات مربی در زمین بازی پیاده شود. فکر می کنم که نمایش کوین دی بروین، آن چیزی است که دقیقا گواردیولا می خواهد. گواردیولا باعث می شود تا دی بروین بهترین عملکرد خود را در زمین بازی داشته باشد و او بازیکنی است که بیشترین تفاوت را در زمین بازی ایجاد می کند. وقتی یک مربی با ایده ها و سلایق جدید به باشگاه می آید، بازیکنان باید از افکار قبلی خود را دور بریزند و فکر می کنم که کوین این کار را کرده است و باعث شده است تا به سطح جدیدی برسد.

هازارد در دو بازی از چهار بازی قبلی تیم ملی بلژیک، کاپیتان این تیم بوده است. روبرتو مارتینز در مورد کاپیتانی او نیز گفت:

ما چند نوع رهبر داریم. بعضی از رهبر ها با صدا و داد و فریاد به بازیکنان نکاتی را گوشزد می کنند، اما بعضی از کاپیتان ها همچون هازارد کمتر حرف می زنند. او تاثیر آرامی بر روی بازیکنان دارد، اما ادن هازارد کسی است که تمام توانش را در زمین بازی به اجرا می گذارد. او شخصیت جالب و ویژه ای در زمین و یک سوم دفاعی حریف دارد. او بدون شک یک رهبر و یک فرد با مسئولیت پذیری بسیار بالا است. 

شاگردان روبرتو مارتینز باید در دو دیدار دوستانه به مصاف ژاپن و مکزیک برود. 

 

4416

اختصاصی

نظرات ۴

 • شیر آبی لندن

  قطعا در آینده ای نزدیک رقابت بهترین بازیکن شامل هازارد و دی بروین هم خواهد بود

 • Cr7-17

  هنوزخیلی مونده به کریس برسه واحتمالا هیچ وقت نمیرسه؛یعنی میتونه به امارگلزنی حتی یکی ازفصلهای گذشته کریس برسه؟(فصل پیش که تازه امارش افت کرد۴۴گل زد؛فصلهای قبلش که بالای۵۰و۶۰بود)۵توپ طلامیتونه بگیره؟۴تالیگ قهرمانان میتونه بگیره؟بابلژیک میتونه قهرمان اروپابشه؟ ....؟!

  • رئالی

   عزیزم اگه اینایی که می‌گی فکر می‌کنی رونالدو گرفته سخت در اشتباهی. اگه واقعا این جوایز رو به فرد می‌دن نه به تیم چرا رونالدو منچستر رو رها کرد و اومد رئال؟ نه عزیزم جوایز در حقیقت متعلق به تیمه نه فرد. دی بروین هم بیاد رئال می‌تونه ۴ تا توپ طلا بگیره و ۵۰ تا گل بزنه و ۴ تا هم لیگ قهرمانان رو ببره. زیاد الکی حرص نخور.

 • حامد مسی

  به سطح رونالدو رسیدن نمی‌گم آسونه ولی سختم نیست. چون خصوصا تو این ۳ سال اخیر فقط گل‌زن بوده نه فوتبالیست. ولی همچین جوجه‌هایی هیچوقت به گرد پای بهترین فوتبالیست تاریخ یعنی کینگ لئو مسی حتی نزدیک هم نمی‌تونن بشن. دقت کنید به گرد پاشن نزدیک هم نمی‌تونن بشن چه برسه به خودش بخوان نزدیک بشن.

برچسب ها