ستاره چراغ خاموش؛ حمله شماره 10 به ترکیب اصلی

ستاره-چراغ-خاموش؛-حمله-شماره-10-به-ترکیب-اصلی

وبسایت رسمی برنامه نود - روزهای اولی که کریم انصاری‌فرد به المپیاکوس رفته بود سرمربی پرتغالی این تیم علاقه چندانی به مهاجم ایرانی تیمش نشان نمی‌داد. بنتو حتی با مصاحبه‌ای در مورد این که او کریم را نمی‌خواسته نشان داد که از ابتدا هم علاقه‌ای به جذب او نداشته است. در همان روزها بود که کی‌روش به همتای پرتغالی‌اش توصیه کرد که از میدان دادن به انصاری‌فرد پشیمان نخواهد شد.

به گزارش وب‌سایت نود، بنتو به توصیه کی‌روش عمل کرد و از بازی دادن به مهاجم ایرانی‌اش پشیمان هم نشد اما  سرمربی تیم ملی خودش با وجود مهاجمان آماده‌اش نمی‌توانست به حرفش عمل کرده و به انصاری‌فرد میدان دهد. کریم در نهایت اما توانست خودش را به کی‌روش هم تحمیل کند و حالا دیگر به سادگی نمی‌شود نام مهاجم دوم تیم ملی را روی کریم گذاشت. در روزهایی که طارمی دور از مستطیل سبز به سر می‌برد، آزمون رابطه خوبی با گلزنی ندارد و قوچان‌نژاد هم شرایط مشابهی دارد. کریم انصاری‌فرد اما این روزها به اندازه تمام مهاجمان تیم‌ملی شرایطش خوب است و گل می‌زند و موثر است. او در بازی مقابل پاناما یک پنالتی گرفت، یک پاس گل داد و یک گل هم زد که کمک داور‌ آفساید اعلام کرد. یعنی یک ستاره تمام عیار.  شاید به همین دلیل بود که کی‌روش او را تا دقیقه 90 از زمین بیرون نکشید و زوج طارمی، آزمون جای خود را به زوج انصاری‌فرد- آزمون در نیمه دوم داد. او در بازی قبل مقابل توگو هم دو گل به ثمر رساند و در چند بازی اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته است.

انصاری‌فرد در تیم ملی هم مشغول همان کاری است که در تیم باشگاهی‌اش انجام می‌دهد، کاری که در آن متخصص است، تحمیل خود به سرمربی‌هایش. بازی با پاناما نشان داد که او در این مسیر تا حدود زیادی موفق بوده است و حالا به سادگی نمی‌شود نام او را به عنوان نیمکت‌نشین تیم ملی در جام‌جهانی مطرح کرد.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۷

 • سونامی قرمز

  بازیکنی که تو مکتب پرسپولیس بوده همیشه جاه طلب ودنبال موفقیتهای بزرگ.

  • پرسپولیسذمگه مکتب داره..شاهین مکتب داشت که امتیاز رو تصاحب کردین اگه نه هنوز دسته 3

   مثل بختیار که اومد اس..اونم 6ماه تو پرس نیمکت نشین بود..در سایپا هم ستاره شد
   بازیکنانی مثل نورلفکن..جباری..اندو..صا دقی..شاهرخ و شاهین و نامجو مطلق و پاشازاده..ورمزیار روشن..دانایی فرد..احدی..محسن کریمی..طالبلو..قربانی..مجید حسینی..محمد حسینی..و اکثر بازیکنان نسل اول تاج مثل جدیکار..مهاجرانی که مربی تیم نلی بود..بیاتی ها و....چند ده نفر دیگه که از پایه های استقلال به تیم ملی رسیدن...رو میگن بازیکن مکتب اون تیم...شما بزرگترین اسطوره هاتون در سایپا و فتح و بانک ملی و تراکتور و پاس..چهره شدند و فوقش2سال در تیم پرس بودن..خیلی هاشون اول ملی پوش بودن بعد پرسی شدند..ادمین ممنون

  • Turk

   کی گفته کریم پرسپولیسیه؟ یاشاسین اردبیل ترکی

  • حسین

   مکتب؟
   بابا یه فصل پرسپولیس بود!

 • قرمزته

  هرگاه سخن از تیم ملی است نام پسران پرسپولیسی میدرخشد

  ادمین نچاپی نامردی

 • پرویز

  واقعا انصاریفر نوک حمله زهر داری هست که خیلی خوب کار میکنه ولی سردار وقوچان نژاد هردو صرفا تمام کننده خوبی هستند

 • ۷تراختور

  کریم یدونست

برچسب ها