روابط عمومی فدراسیون فوتبال،درباره اظهارات علی کریمی بیانیه صادرکرد

روابط-عمومی-فدراسیون-فوتبالدرباره-اظهارات-علی-کریمی-بیانیه-صادرکرد

وبسایت رسمی برنامه نود - روابط عمومی فدراسیون فوتبال،درباره اظهارات علی کریمی توضیحاتی منتشر کرد

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، در پی اظهارات علی کریمی در برنامه تلویزیونی شبکه ورزش،روابط عمومی فدراسیون فوتبال برای تنویر افکار عمومی توضیحاتی ارائه کرد:
1_مدیران فدراسیون فوتبال این آمادگی را دارند که نسبت به شفاف سازی مبالغ دریافتی شان اقدام کنند.ضمن اینکه به اطلاع می رساند،رییس فدراسیون فوتبال از این فدراسیون حقوقی دریافت نمی کند.گفتنی است که این ادعا برای کلیه دستگاههای نظارتی قابل پیگیری است.
2_با جدی تر شدن مراحل نظارتی کنفدراسیون فوتبال آسیا بر برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان و شرایط احراز مربوط به حضور تیم ها در این مسابقات،بحث تعیین تکلیف مالی جایگاه اصلی را در دو سال اخیر در این مسیر به خود اختصاص داده است.
در این باره قابل ذکر است که صدور مجوز حرفه ای از سال 2009،توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا ابلاغ شد و از همان زمان اعضای فدراسیون فوتبال به جدیت به دنبال انجام مراحل اجرای قانونی آن بودند.از سال 2011 فدراسیون فوتبال ایران این مسیر را آغاز کرد.خوشبختانه این فرآیند،در این مدت طی شده که از جمله آن بحث استاندارسازی در بحث استادیوم ها و باشگاهها است.
در این میان،سال گذشته و امسال هم سال شفافیت مالی بوده است.بر این اساس،موضوع پیگیری بحث پرداخت بدهی باشگاهها به بازیکنان از سوی فدراسیون فوتبال،ارتباطی با شکایت آندرانیک تیموریان به کنفدراسیون فوتبال آسیا نداشته است.خوشبختانه باشگاهها هم در این باره گام های خوبی برداشته اند که از جمله پرداخت بدهی تراکتورسازی به علی کریمی بوده است.
لدا در حال حاضر،مراحل تسویه حساب با باشگاهها محسوب می شود که این موضوع با جدیت در حال پیگیری است و امیدواریم علی کریمی با اطلاع بیشتری در این باره اظهار نظر کند.
3_درباره بحث بلیط فروشی گفتنی است همانطور که بارها اطلاع داده شده،فرآیند فروش بلیط به باشگاهها واگذار شده و باشگاهها هم بلیط ها را می توانند هم به صورت اینترنتی بفروشند و هم حضوری.هر چند بحث بلیط فروش بلیط به شکل اینترنتی جزو الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا است و دقیقا همان رویه ای است که در موضوع حقوق و پاداش طی می شود.
4_به استحضار عموم می رساند فیفا هنوز مبلغ 12 میلیون دلار بابت صعود تیم ملی ایران به جام جهانی را به هیچ فدراسیونی پرداخت نکرده است.در صورت پرداخت؛ مراحل قانونی آن برای اختصاص دادن قسمتی از آن به بازیکنان،سرمربی و آماده سازی تیم ملی جهت حضور در جام جهانی انجام می شود.
5_بارها توسط مسولین اعلام شده افرادی که اطلاعاتی مبنی بر فساد در فوتبال و هرگونه اطلاعی در این باره دارند به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، بازرسی کل کشور و دیگر نهادهای نظارتی مراجعه و اطلاعات خود را اعلام تا رسیدگی لازم به عمل آید.لذا طرح مباحث بدون سند در رسانه ها قطعا نمی تواند کمک حال فوتبال باشد.

 

1004

اختصاصی

نظرات ۲۴

 • پيام

  خوب اينارو كه معلوم بود ميگن
  تاج هم مجاني كار ميكنه حتما
  اون ٣٪؜ ٨٪؜ جواب ندادن
  و كمپ تيم ملي هم ١ سال خورده اي استارت خورده
  قطر تو اين مدت ٢-٣ تا استاديوم مدرن درست كرده اينا هنوز چمن كمپ نتونستن درست كنن

 • عرفان

  حتمن حتمن حتمنننننن فیش حقوقیه کفاشیانو منتشر کنین

 • بانوی سرخ

  کلا چن وقته بلیط فروشی به باشگاها واگذار شده؟؟بعدشم علی کریمی گفت شاید اطلاعاتش ناقص باشه بشینین همه رو به اطلاعش برسونیین در مورد استاندارد سازی همین بس که هنوز سکوی بزرگترین ورزشگاتون رو نتونستین تعمیر کنین

 • احسان

  لامصبا دورغ میگن مثل راست

 • میلاد مدافع حرم

  رییس فدراسیون حقوق دریافت نمیکند؟؟؟عجب دروغ محضی
  پس خدا خیرش بده اقای تاج رو
  صلواتی و فی سبیل الله اومده کار میکنه و به خاطر ثوابش
  واقعا مردم مارو چی فرض میکنن
  خدایااااا

 • علیـــــــرضا

  فقط علی کریمی

 • بهزادتوکلیان

  آقای کریمی اینم توضیحات

  • ایلیا

   خیلی خوبه یعنی شما با این حرفها قانع شدی ، یعنی اینها میگفتند ماست سیاه ست شما بدون تحقیق میگفتی سیاه ست ؟
   آدمین لطفا

  • مسعود گل باشی

   فازت چیه شما؟

 • محسن

  کمیته اخلاق؟!!! ما ک چیزی از این کمیتتون ندیدیم
  بهتر نیست بیاید حضوری مناظره کنید تا مردمم از صحت اخلاق و رفتارتون اگاه بشن

 • علیرضا تابانی

  ما هم منتظریم که شفاف سازی کنید. مهم تر از همه آقای تاج و زیردستی ها باید فیش حقوقی و دریافتی های مستقیم و غیر مستقیمشون رو مستند ارائه کنن (شک نکنید این که می گن آماده ایم فقط یه ادعاس ) - این کار فقط اسکن فیش حقوقی و دریافتی هاتون رو می طلبه که نیم ساعت هم زمان نمی بره....آقای تاج ما اصلا از وضعیت این روزهای فوتبالمون راضی نیستیم خواستم مستحضر باشید که فوتبال ما اوضاع خوبی نداره. و در آخر به گفته ی آقای کیروش چند وقتیه همه هزینه ها برای اون خانوم شده : لابد کیروش هم دروغ می گه؟

 • مهدی

  چرا در مورد هزینه جابجایی بازیکنان حرفی نزدن

برچسب ها