تابش: بازیکنان خارجی سپاهان در حد انتظار عمل نکرده‌اند/ ۵ مربی را به کرانچار پیشنهاد کردیم

تابش-بازیکنان-خارجی-سپاهان-در-حد-انتظار-عمل-نکردهاند-5-مربی-را-به-کرانچار-پیشنهاد-کردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - قائم مقام باشگاه سپاهان تأکید کرد که تیم فوتبال این باشگاه برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر تقویت خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم،سعود تابش در مورد شرایط سپاهان و نتایج نه چندان خوب این تیم در لیگ امسال، گفت: این درست است که خوب نتیجه نگرفته‌ایم، ولی در بازی آخر برابر پیکان بسیار خوب بازی کردیم و 90 دقیقه به حریف فشار آوردیم. متأسفانه در دقیقه 92 روی بدشانسی گل خوردیم و این در حالی بود که دروازه‌بان حریف در آن بازی ستاره زمین بود و ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. تیم ما خوب فوتبال بازی می‌کند و به آینده امیدوار هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه سپاهان تصمیمی برای برکناری کرانچار ندارد، اظهار داشت: خیر، ما تصمیمی برای تغییر کادر فنی نداریم و کرانچار کارش را ادامه می‌دهد. بازیکنان هم زحمت می‌کشند، اما متأسفانه در چند بازی بدشانسی آوردیم و از طرفی سه بازیکن خط دفاعی‌مان را به خاطر مصدومیت در چند بازی در اختیار نداشتیم. مطمئناً سپاهان برای نیم‌فصل دوم تقویت می‌شود و مهدی شریفی هم به تیم ما برمی‌گردد.

قائم مقام باشگاه سپاهان در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از بازیکنان خارجی این تیم تصریح کرد: بازیکنان خارجی در حد انتظار عمل نکرده‌اند و اگر لازم باشد در نیم‌فصل جابه‌جایی‌هایی انجام خواهد شد. البته صحبت کردن در این مورد زود است.

تابش در پاسخ به این پرسش که «بحث انتخاب دستیار برای کرانچار به کجا رسید؟»، گفت: ما پنج گزینه داخلی را به سرمربی تیم پیشنهاد کردیم که کرانچار هنوز پاسخ مثبت نداده است. البته به او گفتیم که خودش یکی دو نفر را معرفی کند و ما آمادگی این را داریم که یک یا دو مربی به کادر فنی سپاهان اضافه شوند.

تسنیم

نظرات ۲

  • Hattrick

    سپاهان جزو سه تیم برتر لیگ است ولی متاسفانه گلزن نداره البته به این تیم میشه خیلی امیدوار بود فقط و فقط یه گلزن می خواد به شرط اینکه تحملها زیاد بشه و بزاریم تیم فنی کار خودشونو بکنن

    • Mohammad

      خدایی کرانچار خوب کار کرده بازیکنا باید اشتباهاتشون را پایین بیارن همه ی خارجی های تیم را هم باید بندازن بیرون. شریفی و حسن زاده بر می گردن مشکل خط حمله حل میشه یه دروازه بان میخوایم با یه دفاع وسط و یه هافبک طراح

برچسب ها