منچستریونایتد در آستانه تمدید قرارداد چهار بازیکن خود

منچستریونایتد-در-آستانه-تمدید-قرارداد-چهار-بازیکن-خود

وبسایت رسمی برنامه نود - هررا، یانگ، شاو و بلیند قراردادشان برای یک فصل دیگر تمدید می شود.

به گزارش وبسایت نود، تلگراف مدعی شده است منچستریونایتد قصد دارد بند یک ساله تمدید قرارداد چهار بازیکن خود را فعال سازد. قرارداد یانگ، هررا، بلیند و شاو همگی در پایان فصل به اتمام می رسد ولی بندی در قرارداد هر چهار نفر وجود دارد که به یونایتد این اجازه را می دهد تا قرارداد آن ها را برای یک فصل دیگر تمدید کند و سران شیاطین سرخ نیز قصد دارند همین کار را بکنند تا از انتقال این بازیکنان به صورت بازیکن آزاد جلوگیری کنند.

گفته می شود بند یک ساله قرارداد شاو فعال شده است ولی یونایتد احتمالاً وی را در تابستان بعد به فروش می رساند. البته شیاطین سرخ برای فروش این بازیکن بیش از 20 میلیون پوند می خواهند. گفتنی است فنرباغچه خواهان جذب این بازیکن است ولی شاو علاقه ای به حضور در ترکیه ندارد، تیم های انگلیسی زیادی هم به جذب شاو لینک شده اند و احتمال خروج وی در ژانویه هم وجود دارد.

هررا نیز اگرچه به اتلتیکومادرید لینک شده است ولی طبق ادعای تلگراف از شرایطش در یونایتد راضی است و مشکلی با رقابت برای حضور در ترکیب اصلی ندارد. بلیند و یانگ هم که به تناوب در سمت چپ خط دفاع به کار گرفته می شوند، مورد اعتماد مورینیو هستند و تمدید قرارداد آن ها محتمل است.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها