سرمربی تیم ملی اسپانیا: ایسکو یکی از بهترین بازیکنان دنیاست

سرمربی-تیم-ملی-اسپانیا-ایسکو-یکی-از-بهترین-بازیکنان-دنیاست

وبسایت رسمی برنامه نود - جولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا، ایسکو، هافبک ریزنقش رئال مادرید را یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال می داند.

به گزارش وبسایت نود، شب گذشته (شنبه شب) تیم ملی اسپانیا در دیداری دوستانه با نتیجه 5-0 کاستاریکا را شکست داد. در این پیروزی، ایسکو نقش پررنگی داشت و توانست با درخشش خود سرخ پوشان را به سمت پیروزی هدایت کند، اما در نیمه دوم به دلیل آسیب دیدگی تعویض شد.

به گزارش fourfourtwo، لوپتگی در کنفرانس خبری پس از بازی به خبرنگاران گفت:

ایسکو بازیکنی است که همین حالا هم خود را بین برترین های دنیا جای داده است. اینطور می گویم چون او در سطحی بسیار بالا ثبات داشته و این دستاورد بسیار سختی است. او این مهم را نه تنها به وسیله توانایی های بالای خود کسب کرده بلکه از هوش و آمادگی ذهنی بالای خود نیز بهره گرفته و تبدیل به بازیکنی بزرگ شده است. به همین دلیل است که می گویم او خود را در بین برترین ها جای داده است.

همانطور که خود او روز قبل در کنفرانس خبری گفت بهترین بازی ها و روز های ایسکو در پیش هستند و من هیچ شکی در این رابطه ندارم. او عطش، نگرش، کیفیت و ذهنیت دستیابی به آن را دارد.

ایسکو در فصل جدید فوتبال در رئال مادرید هم نقشی پر رنگ و جایگاهی ثابت در ترکیب تیم زیدان یافته و تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان لوس بلانکوس شده است.

1721

اختصاصی

نظرات ۲

  • Hala Madrid

    این فیفا دی رئال رو بیچاره کرده

  • محمود

    خدایش از رونالدو خیلی بهتره حداقل در حال حاضر

برچسب ها