پدیده لیگ هفدهم چه کسی خواهد شد؟

پدیده-لیگ-هفدهم-چه-کسی-خواهد-شد؟

وبسایت رسمی برنامه نود - لیگ برتر در این فصل هم چند "سورپرایز" برای طرفداران فوتبال داشت.

به گزارش سایت نود، برای معرفی پدیده‌های لیگ تا اینجای کار، بازیکنانی مورد ارزیابی قرار گرفتند که متولد 1373 و بیشتر هستند و حداقل در 6 بازی از 11 بازی تیم شان به میدان رفتند. از طرفی این فصل باید اولین فصلی باشد که این بازیکن به صورت قابل توجهی می‌درخشد. به عنوان نمونه علی علیپور در فصول قبلی هم خوب کار کرده و نمی‌توان به او پدیده گفت.

بازیکنی مثل حسین مهربان(پدیده مشهد) که این فصل در 21 سالگی بازیهای خوبی در پدیده انجام داده فصل گذشته هم برای تیمش بازی کرده است، اما در این فصل بازیهایش خیلی بیشتر به چشم آمده است. امیرحسین کریمی در پیکان هم چنین شرایطی دارد. مهربان و کریمی را می توان در فهرست پدیده‌ها قرار داد چون در فصول قبلی چندان نامش مطرح نشد و هم اکنون هم تنها 21 سال دارند.

یکی، دو بازیکن هم بوده‌اند که فقط در دو، سه بازی برای تیم‌شان به میدان رفتند که آنها هم در این فهرست قرار نگرفتند.

فرشاد محمدی‌مهر(پارس جنوبی)

به معنای واقعی پدیده این فصل بوده است. دفاع راست 23 ساله پارس جنوبی در اولین فصل حضورش در لیگ برتر عالی کار کرده است. او با کسب نمرات عالی از گروه آنالیز برنامه نود فعلا در جایگاه دوم بهترین بازیکنان قرار دارد و تا اینجای کار عنوان بهترین مدافع لیگ برتر را از آن خود کرده است.

پیام نیازمند(پیکان)

دروازه‌بان جوان پیکان به خوبی خود را به عنوان پدیده این فصل معرفی کرده است. نیازمند 21 ساله از هفته ششم وارد ترکیب پیکان شد و دیگر جایگاه خود را به رحمان احمدی پس نداد. او در این شش هفته فوق‌العاده کار کرده است. ثبت چهار کلین شیت در چهار هفته و کسب نمرات عالی باعث شده تا نیازمند هم اکنون سومین بازیکن لیگ برتر باشد. او آنقدر خوب کار کرد که خیلی ها از دعوت نشدن این بازیکن به تیم ملی انتقاد کردند. نیازمند در یک قدمی فرشاد محمدی قرار دارد و فعلا این دو بازیکن بر سر پدیده لیگ بودن باهم رقابت دارند.

حسین مهربان( پدیده)

این بازیکن هجومی پدیده در این فصل نسبت به فصل قبل خیلی بهتر کار کرده است. او با 21 سال بازیکن بیستم لیگ است.

امیر حسین کریمی(پیکان)

هافبک 21 ساله پیکان یکی از عوامل موفقیتهای پیکان در این فصل است. کریمی از همان هفته اول حضور پررنگی در ترکیب پیکان داشت و هم اکنون با میانگین نمره 2.90 بازیکن سی و یکم لیگ است.

این چهار بازیکن فعلا در جدول بازیکنان لیگ برتر در رتبه های خیلی خوب قرار دارند. حفظ این رتبه‌ها اصلا آسان نیست و باید دید آنها تا پایان فصل هم می توانند هم همین گونه ادامه دهند.

جوانان تراکتور

باید به جوانان تراکتورسازی اشاره کرد. دست بسته یحیی گل محمدی باعث شد تا این مربی به جوانان میدان بدهد جوانانی که گل محمدی را ناامید نکردند.

فاخر تهامی 21 ساله، امیر نصر آزادی 21 ساله، محمد نادری 21 ساله، علی طاهران 20 ساله، محمدرضا آزادی 18 ساله، محمد مسلمی پور 20 ساله خوب کار کردند و با حفظ همین روند می‌توانند خود را به عنوان یک پدیده معرفی کنند.

از دیگر بازیکنان زیر 23 سال هم نباید غافل شد. در همین استقلال شاید فرصت بازی بیشتر برای مهدی قائدی مهیا شود.

پرسپولیسی‌ها هم بشار رسن آماده را دارند که فعلا بازیهای کمی کرده است. دیگر تیم ها هم از این دست بازیکنان در فهرست نفرات خود دارند که منتظر هفته های بعدی اند.

طاهران، تهامی و نصر آزادی فعلا بازیکن چهلم لیگ‌اند.

57189

 

اختصاصی

نظرات ۱۳

 • قرمزسروره

  حتما اخر فصل باز میبینن استقلال هیچ کاندیدایی برا بهترینا نداره اقایی ک اصلا بازی نکرده رو پدیده لیگ میکنن(امیدین)

  • خطاب به بالایی

   شما بسوز و بقول طارمی تون: هیسسسسسس!!

  • مسعود گل باشی

   شماها چرا اینجوری هستین؟

  • ss 4 atisheh

   داداش پارسال
   امید ابراهیمی
   امید نور افکن
   مهدی رحمتی
   مهدی قائدی
   روزبه چشمی
   فرشید اسماعیلی
   پارسال کاندید بودن .....

  • دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا

   سِرور استقلاله یعنی محلی برای ذخیره سازی افتخارات استقلال هست چون خودش که هیچی نداره. امید نورافکن فصل پیش فیکس هافبک دفاعی بود تمام جنگهای میانه میدان رو می برد مخصوصا در دربی. نشون میده این حرفا که شهود و درکی از فوتبال مدرن نداری عزیزم. ما حتی ادعا نمی کنیم قائدی بشه پدیده لیگ تازه ویسی اینو گفته نه ما! اگر بازی بدنش شاید بشه!

 • قهرمان

  مگه بازیکن خارجی هم نمیتونه کاندید پدیده لیگ بشه؟
  یعنی رسن 20 ساله جزو کاندیدای پدیده لیگ نیست؟؟!!

 • مهران اراکی

  پیام نیازمند گلر تیم پیکان فوق العاده بوده اگر همینطوری ادامه بده احتمال داره پدیده لیگ لقب بگیره ولی همیشه تو ایران عناوین رو میدن به تیم های بزرگ مثل استقلال ، پرسپولیس و سپاهان هیچوقت عناوین بهترین ها تو ایران به حق داده نشده همیشه در حق تیم های کوچک ظلم شده

 • Saead

  به بازیکن 23ساله میگین جوان .پدیده میشه بازیکن 16تا18ساله

 • البوغبیش

  یونس دلفی جوانترین گلزن تاریخ لیگ برتر با بازی فوقالعاده و گلهای ۳ امتیازیش پدیده نباشه عجیبه

 • Aria Fayazi

  قطعا آخر فصل بشار رسن به عنوان پدیده و بهترین بازیکن لیگ انتخاب میشه.

 • Ehsan

  عه این چه حرفیه پدیده لیگ قائدیه یه بازی اومده دوتا دریبل زده نیماره فرا پدیدس
  منطق یک شیشتقلولی

 • Mmrz

  فقط فرشاد

  • P

   دیس لایک ها بخاطری سوزشی هست که فرشاد به دوستان وارد کرده :)

برچسب ها