لوکاکو: با کمک زلاتان می توانیم به منچسترسیتی برسیم

لوکاکو-با-کمک-زلاتان-می-توانیم-به-منچسترسیتی-برسیم

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره بلژیکی منچستریونایتد اعتقاد دارد بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به این تیم برای رسیدن به صدر جدول لیگ برتر کمک می کند. 

به گزارش وبسایت نود، روملو لوکاکو که در این فصل پس از پیوستن به منچستریونایتد در ۲۰ بازی که برای این تیم و بلژیک انجام داده موفق شده ۱۶ گل بثمر برساند در جدیدترین مصاحبه خود ضمن ابراز خوشحالی از بازگشت قریب الوقوع زلاتان ابراهیموویچ به میادین عنوان کرده منچستریونایتد با کمک این بازیکن می تواند فاصله را با تیم پپ گواردیولا کم کند. 

لوکاکو به نقل از Sky sport به خبرنگاران گفته:

بازگشت زلاتان به من انگیزه می دهد چون یک بازیکن خوب دیگر به ترکیب تیم اضافه می شود. حریفان کار سختی مقابل ما خواهند داشت. بازگشت زلاتان به ما برای رسیدن به منچسترسیتی کمک می کند. 

زمانی که با یونایتد قرارداد بستم، افراد زیادی مرا زیر سوال بردند اما شروع درخشانم باعث شد عده ای واقعا شگفت زده شوند. تازه در ابتدای فصل هستیم و هنوز چیزی مشخص نیست. ما می توانیم خیلی بهتر از این ها کار کنیم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۲

  • علی

    وقتی مورینیو فقط با یک مهاجم بازی میکنه برگشتن یا برنگشتن زلاتان چه کمکی میتونه بکنه؟ سال گذشته هم یکبار رونی و زلاتان رو کنار هم بازی نداد. با این وضع تیم مورینیو باید 4-4-2 لوزی تیم رو به زمین بفرسته به جای میخی توی پشت مهاجم هم پوگبا رو بازی بده و جلوی پوگبا زلاتان و لوکاکو

  • Mamad

    منچستر کار داره تا دوباره منچستر شه , پوگبا برگرده بهتر میشه ولی منچستر نمشه , باید ستاره بگیره , منچستر همین الانش به دو یا سه تا مدافع نیاز داره و همچنین یه بال چپ . یک کلام منچستر باس خرج کنه , 4 4 2 لوزی به نظرم بهترین ترکیب میتونه باشه واسش

برچسب ها