ونتورا: نیاز به انگیزه، تاکتیک و رشادت داریم

ونتورا-نیاز-به-انگیزه-تاکتیک-و-رشادت-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - ونتورا از تغییرات در تیم ملی ایتالیا صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی ایتالیا دوشنبه شب در بازی برگشت از پلی آف جام جهانی 2018 میزبان سوئد است، یاران ونتورا که در بازی رفت 1-0 در سوئد شکست خوردند، کار سختی مقابل زردپوشان دارند، در آستانه این دیدار، ونتورا درباره شرایط تیمش چنین گفته است:

تغییراتی در بازی برگشت خواهیم داشت، امیدواریم این تغییرات که برای بهتر شدن روند کار است، مفید واقع شود. باید ببینیم در نهایت چه می شود. مواردی را که خوب بودیم و مواردی را که در آن ضعف داشتیم، به خوبی مورد بررسی قرار دادیم. می دانم که این مسابقه چقدر برای مان حیاتی است. اما از همان روز اولی که هدایت لاجوردی ها را برعهده گرفتم، شرایط همین گونه برایم بوده است. همان زمانی که در قرعه کشی مقدماتی جام جهانی با اسپانیا همگروه شدیم، می دانستیم راهی پلی آف می شویم، این که اکنون اینجا هستیم، جای تعجب ندارد.

فکر می کنم در بازی رفت، داور می توانست قضاوت بهتری داشته باشد یا به شکل متفاوت تری قضاوت می کرد. اما این هم بخشی از بازی فوتبال است. من در پایان مسابقه تنها گفتم که داور می توانست منصفانه تر عمل کند. برای بازی فرداشب، نیاز به همه چیز داریم: رشادت، اراده، تاکتیک. اگر تمام این ها را کنار هم قرار دهیم، می توانیم به موفقیت برسیم ولی اراده به تنهایی کافی نیست.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها