کروز: نگرانی ما نداشتن زمان کافی برای کار کردن است

کروز-نگرانی-ما-نداشتن-زمان-کافی-برای-کار-کردن-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که نگرانی برای آماده‌سازی جام جهانی، نداشتن زمان کافی برای کار کردن ایده‌آل با بازیکنان است.

 

به گزارش وب سایت نود، اوسیانو کروز، مربی تیم ملی فوتبال در خصوص نتایج دو دیدار دوستانه تیم ملی به سایت فدراسیون فوتبال گفت: نتایج بسیار مثبت است. علی‌رغم سختی‌هایی که جهت هماهنگی این دو مسابقه داشتیم از آن جمله تأخیر فدراسیون در تصمیم‌گیری، کارها از نظر آنچه که از سوی تیم ارائه شد و تثبیت کیفیت بازیکنان، به خوبی پیش رفت. ما همه می‌دانیم که کارهای زیادی درپیش است که باید انجام دهیم، اما چشم‌انداز بسیار امیدوارکننده است. حداقل آنچه که به کار تیم بستگی دارد.

وی درباره دستاوردهای کادرفنی از دو مسابقه اظهار داشت: در مسابقه با پاناما ما سعی کردیم چند بازیکن را در پست جدید امتحان کنیم که به نظر نیاز به موارد انتخاب بیشتری داشتیم. مقابل ونزوئلا، رونمایی از یک تیم قوی‌تر بود، اما هنوز سعی می‌کنیم مواردی را آزمایش کنیم. در پایان همه بازیکنان غیر از امیر عابدزاده که دروازبان بود، این فرصت را یافتند که در مسابقه‌ها حضور داشته باشند. ما هم به اهداف‌مان جهت ارائه تجربه بین‌المللی بیشتر به بازیکنان در مقابل فوتبال سرعتی و فشرده آمریکایی رسیدیم، تیم‌هایی که شاید در گروه‌مان در جام جهانی با آنها روبه‌رو شویم.

کروز در پاسخ به سؤال بزرگ‌ترین نگرانی تیم از حالا به بعد چه چیزی است، خاطرنشان کرد: آنچه که ما را نگران می‌کند، احساس نداشتن زمان کافی برای کار کردن با بازیکنان به طور ایده‌آل تا جام جهانی در تیم است. البته ما امیدواریم که فدراسیون بتواند به ما کمک کند. برای مثال حریفان ما را هر چه سریع‌تر تعیین کند تا اینکه تمام آماده‌سازی‌های چه فنی و چه لجستیکی بتواند به بهترین شکل انجام شود. اگر تصمیمات سریع و صحیح انجام شود، ما می‌توانیم بهتر کار کرده و شرایط بهتری را برای بازیکنان فراهم کنیم تا تکامل پیدا کرده و رشد کنند.

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۵

 • عباس

  لایک

  • سامان

   دیسلایک

 • رائول

  کلا لیگ برتر رو تعطیل کردین تا تیم ملی تمرین کنه، بازم میگید فرصت نیست !؟!!!!!!

 • ronaldo9

  لیگ رو نابود کردید هر دو یا سه بازی بیست روز تعطیل میکنید اونوقت وقت ندارید؟!!!باعث افت لیگ برتر اردوهای بی اساس و پیاپی و غیر قابل باور کیروش هستش.تنها تیم ملی هستیم که بیشترین اردو رو دارید.و تنها لیگ برتری رو داریم که بیشترین تعطیلی رو داره.

 • موسیو

  اگه7سال زمان کمی بود برا اماده سازی واقعا شرمنده ایم ببخشید بیشتر وقت ندادن بهتون!

برچسب ها