شکوری: فردی می‌گفت او باعث قهرمانی سپاهان و اتفاقات تبریز بوده است!

شکوری-فردی-میگفت-او-باعث-قهرمانی-سپاهان-و-اتفاقات-تبریز-بوده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن پیشین سایپا گفت: فصل پیش فردی به تمرین ما آمد و مسائلی را در مورد قهرمانی سپاهان با ۶ برد متوالی و اتفاقات تبریز افشا کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، ابراهیم شکوری در مورد صحبت‌های انجام شده از سوی برخی بازیکنان پیشین سایپا در مورد ارتباط یکی از مربیان قبل این تیم با جادوگر اظهار داشت: آن زمان من بازیکن امید سایپا بودم که با تیم بزرگسالان تمرین می‌کردم و واقعا جادوگو در تیم ندیدم. یا اینکه متوجه ارتباط مربیان تیم با جادوگر نشدم اما فصل پیش به چشم مسائلی را در سایپا دیدم که خیلی چیزهارا نشان می‌داد.

وی افزود: در یکی از جلسات تمرین سایپا فردی که مشخص بود با یکی از مربیان تیم ارتباط داشت از پشت فنس‌ها فریاد می‌زد که پولش را بدهند. این فرد مدعی بود با توافق مالی که با یکی از مربیان تیم داشته توانسته در دوران حضور کادرفنی فصل پیش سایپا در سپاهان کاری کند که این تیم 6 بازی آخر خود را برده و قهرمان شود. در واقع او تاکید داشت اتفاقاتی که در تبریز رخ داد و تراکتورسازی بازی برده با نفت را در نهایت با تساوی عوض کرد تا سپاهان قهرمان شود، باعث و بانی‌اش او بوده است. مربی وقت تیم هم زمانی که دید فرد اشاره شده در حال افشاگری است سریعا یک فرد را که خودش به کنار تیم آورده بود را مامور کرد تا آن فرد مثلا جادوگر را از محل تمرین بیرون کند.

مدافع پیشین سایپا یاد آور شد: برای من خیلی عجیب بود که چرا آن فرد که لباس روحانی هم بر تن می‌کرد توسط نزدیکان مربی وقت سایپا مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت و روز بازی سایپا و سیاه‌جامگان هم وقتی قصد ورود به ورزشگاه داشت او را با کتک بیرون کردند. در همان بازی هم خلعتبری با دست گل زد و خداداد عزیزی سرمربی سیاه‌جامگان هم حرف‌هایی در مورد جادوگر به زبان آورد.

شکوری خاطرنشان کرد: اتفاق جالب دیگر اینکه فصل پیش من در سایپا به خاطر مسائلی نیمکت‌نشین بودم. یک روز فردی تماس گرفت و گفت با ارتباطی که با یکی از اعضای کادرفنی دارد کاری می‌کند که به بازیکن فیکس تیم تبدیل شود. او حتی مدعی شد که رمال است و با قدرت جادویی که دارد این کار را در ازای دریافت پولی به خوبی انجام می‌دهد. از آنجا که من اعتقادی به این مسائل ندارم به این فرد جواب منفی دادم. عجیب اینکه من از بازی بعد فیکس شدم و در سه بازی متوالی به حریف پنالتی دادم! گویی انگار طلسم شده باشم و بعد هم مربیان مرا از تیم کنار گذاشتند! شاید اگر به فرد مورد نظر جواب مثبت می دادم هرگز مرا کنار نمی‌گذاشتند!

وی افزود: جدا از مسائل جادوگری و ارتباط آنها با برخی مربیان اخلاق‌گرای فوتبال ایران من واقعا چیز‌هایی از همین مربیان دیدم که قابل گفتن نیست. به وضوح شاهد دلالی این دسته از مربیان که همه آنها را مربی اخلاق می‌دانند دیدم و واقعا تاسف خوردم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱۲

 • فوتبالدوست

  نمیدونم اون سال سپاهان از جادو استفاده کرده یانه ولی اینو میدونم که بهترین تیم اونسال و قهرمان واقعی تراکتور بود و بعداون هم نفت شایستگی قهرمانی داشت سپاهان اونسال اصلا در حد یک مدعی قهرمانی نبود !

  • mshh

   اره.تیمی که ۷تا بازی پشت هم میبره در حد نیست.شما که نتونسین ببرین قهرمان بشین در حدین.داداش نه کاری به جادو داره نه چیز دیگه.میبردین قهرمان میشدین.این حرفا همش از ناراحتیه قهرمان نشدنتونه.همین

  • محمد

   اتفاقا اونسال تراکتور خیلی تیم پربار از نظر سرباز بود ولی تو آسیا کیسه بوکس بود چون جامد لک خیلی سوتی میداد مخصوصا توپ های برگشت اون فصل یادم سپاهان مخصوصا از نیم فصل دوم هر بازی بالای ۵نفر از بازیکنایی تو ترکیب داشت ک از آکادمی اومده بودن اوجش تو بازی با گسترش بود ک ۷یا ۸بازیکن از آکادمی داشتن هادی عقیلی هم بود ک از ۱۹سالگی اومده بود سپاهان سپاهان از ه‍بازی آخرش ۲۲ امتیاز گرفته بود اون بازی خود مسئولین از ترس خرابکاری هوادارای تبریز گوشی‌ها و قطع کردن نمی‌دونم تعریف شماها از ی مدعی چیه ولی برا منی ک اصفهانی نیستم و شمالیم واقعا سپاهان اونسال مخصوصا از نیم فصل تیم خیلی جذابی بود و ایکاش جای حاشیه درست کردن تیمهای دیگ ازون سپاهان الگو برداری میکردن چون کارش مشابه بارسا سال ۲۰۰۹ بود منظورم استفاده از بازیکنای اکادمیکِ

  • Hatrrick

   تیمی که توی خونه ی خودش و توی یه ربع برد سه یک رو با مساوی عوض کنه لیاقت قهرمانی نداره

  • علی

   تراکتورسازی هیچ وقت شایسته قهرمانی نبوده و نخواهد بود چرا که یک تیم ویژه خوار است!

  • کامبیز

   سحر و جادو چیه دنیا داره مریخ رو میگیره ما دنبال چی هستیم

  • بنده خدا

   جواب علی
   واقعا که سنگ پای قزوین جلوی شما کم میاره , ویژه خوار اون تیمایی هستن که بدهی صد میلیاردی دارن , اون تیمایی هستن که بودجشون نامحدوده و هرچقدر میخوان خرج میکنن , اونایی که وصلن به گاوصندوق بانک , نه تراکتوری که کل رانتش , چندتا سرباز هست که همیشه با ناآمادگی بهش اضافه شدن و با آمادگی بالا برگشتن به تیماشون

 • Hattrick

  مرد حسابی ربطی به جواب مثبت شما به آن فرد مورد نظر نداره ... رفتی سه تا بازی پیاپی پنالتی دادی ... منم بودم میذاشتمت کنار ... والا

 • تیم ملی

  منم موافقم باهاش ! بازی که هم داور اشتباه کرد هم نتیجه بازی حریف به دست این همه آدم داخل ورزشگاه نرسید که تیم بعد تساوی فشار بیاره چه تراکتور چه نفت و اینکه سپاهانی قهرمان شد که اون سال مدعی نبود و صحبتهایی که درمورد اونسال شد همه شک برانگیزه ولی جدای این مسائل از جوانمردی تراکتور خوشم میاد وقتی که یک هفته مونده به آخر میتونست با برد گسترش تیم شهرش برنده بشه ولی مردانه باهم بازی کردند !

  • محمد

   اولینکه باید بگی جوانمردی گسترش ن تراکتور چون قطعاً تراکتور دلش میخواست ببره گسترش نداشته دومین که سپاهان کل فصل جز ۴ تیم بالای جدول بود نیم فصل دوم همیشه جز سه تیم بود حتی تو مقطعی اول بود اینکه تعریف از مدعی چیه نمی‌دونم واقعا و اینکه تیمی ک مدعی نیست چطور قهرمان میشه بازم نمی‌دونم اگ سپاهان الان قهرمان نمیشه دلیلش یه چیز استفاده از اکادمیشون کمرنگ کردن دوباره برن سمت آکادمی مطمئن باش موفق میشن مثله گذشته مثل فولاد اونسال ک قهرمان شد

 • علی (بارسا تراکتور)

  یکی از مشکوک ترین قهرمانی های تاریخ لیگ برتر اتفاقا همون ساله که سپاهان قهرمان شد .به طرز عجیبی ۶ بازی آخر لیگ کاملا داوری ها به نفع سپاهان شد و بر عکس کاملا به ضرر تراکتور . سپاهان به خاطر اون قهرمانی ناجوانمردانه هنوزم که هنوزه نتونسته خودشو پیدا کنه و نمیتونه از نهم دهم بالاتر بیاد و این داستان حالا حالا ها ادامه خواهد داشت.
  قهرمان واقعی اون سال فقط و فقط تراکتور بود .

  • سپاهان جهانی

   هههخخخخخ
   ما که فصل قبل پنجم شدیم،اونم با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم چهارم

برچسب ها