فلاحت زاده: قرار است تیموریان و فخرالدینی از نیم‌فصل دوم در اختیار تیم باشند/ نقاط قوت و ضعف حریف را شناسایی کردیم

فلاحت-زاده-قرار-است-تیموریان-و-فخرالدینی-از-نیمفصل-دوم-در-اختیار-تیم-باشند-نقاط-قوت-و-ضعف-حریف-را-شناسایی-کردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز مدعی شد تیمش نفاط ضعف و قوت حریف فردایش را شناسایی کرده است.

به گزارش وبسایت نود، فرشاد فلاحت‌زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: در ابتدا به خاطر زلزله غرب کشور به هموطنان عزیزمان تسلیت می‌گویم. امیدواریم که فردا با کسب سه امتیاز بازی در جدول رده بندی سه چهار رده صعود کنیم.سه، چهار مصدوم داریم که یکی از آنها رضا خالقی‌فر است که نتوانست به این بازی برسد. استقلال خوزستان جزو تیم‌های خوب لیگ برتر است که امیدواریم مقابل این تیم بازی خوبی را انجام دهیم و بتوانیم ۳ امتیاز را کسب کنیم. 

وی ادامه داد: شناخت زیادی از تیم استقلال خوزستان و کادر فنی این تیم داریم. آقای ویسی به هر حال جزو مربیانی است که شناخته شده است، سعی کردیم حریف را آنالیز کنیم تا نقاط ضعف و قوتش را پیدا کنیم، به دنبال این هستیم که یک بازی خوبی را ارائه دهیم.

فلاحت‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا تعطیلات لیگ به سود گسترش فولاد بوده است یا به ضرر این تیم، گفت: ما به تازگی به تیم اضافه شده‌ایم و در این تعطیلات توانستیم کارهای تاکتیکی را انجام دهیم. اگر بازیکنان مصدوم را داشتیم، شرایط‌مان بهتر هم می‌شد. با این حال بازیکنان با انگیزه خوبی داریم که تا حدودی توانسته‌اند تفکرات مربی را پیاده کنند.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درباره علت جدایی مهرداد قنبری از این تیم گفت: قنبری ابتدای فصل دچار مصدومیت شد و پس از آن پیشنهاداتی از سایر تیم‌ها داشت و به صورت توافقی از گسترش فولاد جدا شد. امیدوارم قنبری به اهدافش برسد. فوتبال حرفه‌ای است و بازیکن یک روز می‌آید و یک روز هم می‌رود.

وی در خصوص آخرین وضعیت میلاد فخرالدینی و آندارنیک تیموریان گفت: در حال حاضر آنها دوران مصدومیت خود را پشت سر می‌گذارند و قرار شده است که در اولین بازی نیم‌فصل دوم در اختیار تیم باشند. امیدوارم مشکلی نباشد و بتوانیم به نحواحسن از این دو بازیکن استفاده کنیم.

فرشاد فلاحت زاده در خصوص برنامه باشگاه گسترش فولاد برای جذب بازیکن در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل دوم تصریح کرد: فیروز کریمی به‌عنوان سرمربی با مشورت کادر فنی و مدیریت باشگاه تصمیماتی را می‌گیرد. در این راستا، سرمربی نقش تعیین‌کننده‌ای دارد. ما در نیم‌فصل بازیکنانی جذب خواهیم کرد که بتوانند برای رسیدن به مسیرمان کمک کنند. تلاش می‌کنیم در نیم‌فصل دوم در بین تیم‌های بالای جدول قرار بگیریم. امیدواریم حداقل پنج شش تغییر در نیم‌فصل داشته باشیم. بازیکنانی اضافه خواهیم کرد که عصای دست تیم باشند و به ما کمک کنند.

مربی گسترش فولاد در خصوص وضعیت مصدومان گسترش فولاد خاطر نشان کرد: همان بازیکنانی که در دیدار قبلی مصدوم بودند، مصدوم هستند. محروم نداریم و فکر می‌کنم با بازیکنان جوان بتوانیم بازی خوبی برابر استقلال خوزستان انجام دهیم. شناخت خوبی از حریف داریم. عبدالله ویسی مربی بزرگی است و تیم‌های او باز‌ی‌های خوبی انجام می‌دهند. طبق آنالیزی که کرده‌ایم، توانستیم به خوبی نقاط ضعف و قوت استقلال خورستان را شناسایی کنیم و امیدواریم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

وی بار دیگر با این سؤال روبه‌رو شد که گسترش فولاد در نیم‌فصل دوم برای جذب بازیکن چه برنامه‌ای دارد که فلاحت‌زاده گفت: قطعاً برای نیم‌فصل برنامه خواهیم داشت و قصد جذب بازیکنانی را داریم. سعی می‌کنیم بازیکنانی جذب کنیم که نقاط ضعف تیم را برطرف کنند.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در مورد وضعیت رضا خالقی‌فر گفت: هر بازیکنی مصدوم می‌شود، در اختیار کادر پزشکی قرار می‌گیرد. کادر پزشکی می‌گوید از بازیکن استفاده کنیم یا نه. پزشکان تیم گفتند خالقی‌فر 50،60 درصد آماده است و او به تمرینات گروهی اضافه شد، اما در نهایت تصمیم گرفته شد که به او فشار نیاوریم تا مصدومیتش تشدید نشود. خالقی‌فر یکی از بازیکنان باتجربه ما محسوب می‌شود.

فلاحت‌زاده ادامه داد: هر مربی آرزو دارد از بازیکنانش به بهترین نحو استفاده کند. هیچ ذهنیتی برابر بازیکنان نداریم و آنها در اختیار کادر فنی هستند. در این مدت سعی کردیم وضعیت خط دفاعی را بهتر کنیم که در این امر موفق بودیم، در بخش تهاجمی هم کار کرده‌ایم. در بازی فردا شاهد بازیکنانی خواهیم بود که عملکرد بهتری در تمرینات داشته‌اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از مدیریت باشگاه تشکر کنم که در حادثه زلزله غرب کشور، خودش را در کنار هموطنان دید. کمک‌هایی هم از سوی باشگاه به مناطق زلزله زده ارسال شده است.

20441

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها