جانشین های احتمالی ونتورا در تیم ملی ایتالیا؛ آنچلوتی گزینه محبوب هواداران

جانشین-های-احتمالی-ونتورا-در-تیم-ملی-ایتالیا؛-آنچلوتی-گزینه-محبوب-هواداران

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم ملی ایتالیا بعد از حذف تاریخی از جام جهانی 2018 نیاز به تغییر و تحولات جدی دارد.

به گزارش وبسایت نود، پروسه انتخاب مربی جدید در تیم ملی ایتالیا ممکن است چند ماه طول بکشد چرا که چهار ماه تا بازی ملی بعدی مانده است و مدیران فوتبال ایتالیا می توانند با آرامش جانشین ونتورایی را انتخاب کنند که رفتنش حتمی به نظر می رسد.

گاتزتا دلوا اسپورت در گزارشی به بررسی گزینه های جانشینی ونتورا پرداخته است. در نظرسنجی وبسایت این روزنامه، آنچلوتی با 67.4 درصد آرا گزینه محبوب هواداران ایتالیایی است. او می تواند هدایت تیم ملی ایتالیا را در مسابقات لیگ ملت ها در سال 2018 و بعد از آن یورو 2020 به عهده بگیرد.

آنتونیو کونته، مربی چلسی که در این فصل تیمش افت کرده و شایعاتی در مورد جدا شدنش مطرح است یکی دیگر از گزینه هاست. او 22.4 درصد در نظرسنجی رای اورده است. آلگری و مانچینی هم هر کدام 5.1 درصد رای آورده اند. البته هر دو مربی با تیمهای فعلی شان یعنی یوونتوس و زنیت تا سال 2020 قرارداد دارند.

گاتزتا همچنین احتمال داده که لوئیجی دی بیاجو، سرمربی تیم زیر 21 سال ایتالیا به صورت موقت هدایت تیم ملی بزرگسالان را به عهده بگیرد تا در پایان فصل فوتبال ایتالیا گزینه های موجود مورد بررسی قرار بگیرند. لیگ ملتهای فوتبال اروپا که تورنمنتی تازه تاسیس است از روز 6 سپتامبر اغاز خواهد شد یعنی حداقل 10 ماه تا بازی رسمی بعدی تیم ملی ایتالیا زمان باقی است.

1140

اختصاصی

نظرات ۴

 • Cr7-17

  انچلوتی قراربره میلان کونته روبیارین!

 • سارا اس اسی

  الان که آنجلوتی و کونته خوبن اما دوس دارم چند سال دیگه روبرتو باجو سرمربی آبی های اروپا**** بشه. اونوقت ایتالیا دوست داشتنی ترین حالت خودش رو خواهد داشت. اصلا ایتالیا دوست داشتنی ترین تیمه اروپاست حتی اگر الان اون ستاره های دهه 90 رو نداشته باشه.

 • emad

  اصلا معلوم بود این مربی هیچ کاری نمیتونه بکنه اهههههههههههههه بدون ایتالیا جام جهانی فایده نداره

 • امین

  حیف شد
  جام جهانی بدون ایتالیا و بوفون لذت بخش نیست.

برچسب ها