ده روسی بعد از درگیری با کادر فنی تیم ملی ایتالیا: بهتر بود در آن لحظه اینسینه به جای من وارد میدان شود

ده-روسی-بعد-از-درگیری-با-کادر-فنی-تیم-ملی-ایتالیا-بهتر-بود-در-آن-لحظه-اینسینه-به-جای-من-وارد-میدان-شود

وبسایت رسمی برنامه نود - دانیله ده روسی هافبک سی و چهار ساله تیم ملی ایتالیا و باشگاه رم معتقد است که ونتورا باید در دقایق آخر از مهره های هجومی بیشتری استفاده می کرد.

به گزارش وبسایت نود، دو تیم ایتالیا و سوئد شب گذشته (دو شنبه) از چهارچوب رقابت های پلی آف جام جهانی به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا ایتالیا به دلیل شکست 1-0 در خانه سوئد، غایب بزرگ جام جهانی 2018 روسیه لقب بگیرد. 

به نقل از fourfourtwo، یکی از صحنه های جالب بازی درگیری بین ده روسی و یکی از اعضای کادرفنی تیم ملی ایتالیا بود. ونتورا به ده روسی دستور گرم کردن و آماده شدن برای رفتن به زمین بازی را داده بود اما او گفت:

 ما الان گل نیاز داریم پس بهتر است اینسینیه به زمین برود. ما نیاز به برد داریم نه تساوی 0-0 که من بخواهم به زمین بازی بروم.

ده روسی طی مصاحبه ای با شبکه Rai Sport بعد بازی در این خصوص گفت:

ما به صورت دسته های سه نفره در طول زمان بازی گرم می کردیم. اول به صورت سه نفره مشغول گرم کردن بودیم و سپس بعد از پنج دقیقه، گروه سه نفره بعدی به کنار زمین می آمد. در آن زمان من فقط به کمک مربی گفتم که به دقایق آخر بازی نزدیک می شویم. پس اجازه بده مهاجمین تیم مشغول گرم کردن و آماده سازی شوند. من به اینسینیه نیز اشاره کردم. البته این موضوع به من بستگی نداشت و مربوط به مسائل فنی بود. اگر به کسی توهین کردم از او عذرخواهی می کنم. 

او در ادامه نیز گفت:

حالا نسل بعدی باید آماده پرواز کردن باشند. ما باید از اول شروع کنیم. متاسفانه اتمسفر خوبی در رختکن وجود نداشت. من بیش از یک دهه با این پیراهن به سر تا سر دنیا سفر کردم و خاطرات خوبی نیز دارم. پس وقتی که برای بار آخر این لباس را از تن خود بیرون می آورم، حس عجیبی دارم.

ده روسی پس از دیدار دیشب از فوتبال ملی خداحافظی کرد.

 

4416

اختصاصی

نظرات ۳

 • ایتالیا قهرمان

  حیف شد. ده روسی یکی از بهترین هافبک های تیم ملی ایتالیا بود.

 • محمدرضا

  هرکی به ده روسی گفت بی تعصب همینو یاد آوری کنید میفهمه چقدر با تعصب بوده

 • گلوبول قرمز کوچولو

  تعصب واقعی به پیراهن تیم ملی کشورش.
  براش این مهم بوده که تیم ملی کشورش موفق باشه.

برچسب ها