خداحافظی ده روسی، کیلینی و بارزالی از تیم ملی ایتالیا

خداحافظی-ده-روسی-کیلینی-و-بارزالی-از-تیم-ملی-ایتالیا

وبسایت رسمی برنامه نود - سه بازیکن بزرگ فوتبال ایتالیا، از عرصه ملی خداحافظی کردند.

به گزارش وبسایت نود، بعد از حذف ناباورانه تیم ملی ایتالیا در دوری پلی آف جام جهانی 2018، دنیله ده روسی، آندرا بارزالی و جورجیو کیلینی، سه بازیکن بزرگ فوتبال ایتالیا، از عرصه ملی خداحافظی کردند. این در شرایطی است که بوفون هم کناره گیری خود را زودتر از این سه نفر اعلام کرد.

ده روسی که سابقه 117 بازی ملی را در کارنامه اش دارد، درباره ناکامی ایتالیا و کناره گیری اش از عرصه ملی چنین گفته است:

لحظه ای تاریک برای فوتبال کشورمان است. لحظه ای تاریک تر برای کسانی که در این دو سال فعالیت داشتند و در این ناکامی نقش ایفا کردند. فرصت هست تا همه چیز را بررسی کرد، اما ما بازخواهیم گشت، درست همان طور که پیش تر بعد از دوران ناامیدکننده بازگشتیم، تصور نمی کنم شایسته حذف در کل 180 دقیقه بودیم، البته سوئد قابل احترام و شایسته تحسین است ولی فکر نمی کنم ما هم مستحق شکست بودیم.

کیلینی 33 ساله هم که 96 بازی ملی در کارنامه اش دارد، چنین گفت:

جوانان زیادی داریم که در طی سال های آینده، به این حمایت و علاقه نیاز دارند. بعد از این ناکامی راه درازی پیش رو است و کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام شود. ایتالیا با حضور بازیکنانی نظیر وراتی و دیگر بازیکنان متولد 1990 به بعد، دوباره برمی خیزد، فوتبال متعلق به همه است و می خواهیم عصری جدید را بسازیم.

بارزالی 36 ساله هم بعد از 73 بازی ملی، چنین نظری داشت:

در یورو 2016، گریه می کردیم زیرا خیلی به مراحل پایانی نزدیک شده بودیم ولی صعود نکردن به جام جهانی، یک ناکامی بزرگ است. با بوفون و ده روسی از جام جهانی 2006 خاطره دارم، البته با کیلینی هم دوران خیلی خوبی را سپری کردم. امیدوارم بازیکنان جوان، بتوانند مسئولیت ادامه راه را برعهده گیرند و بهتر از ما کار کنند.

1878

اختصاصی

نظرات ۸

 • reza

  حال کردم کیف کردم ایتالبا ضعیف ترین فوتبال اروپا رو داره واقعا باعث شرم ساری اروپاس دم سوئد گرم

 • mahdi

  یادتساوی تیم ایران در کره در مقدماتی جام جهانی 2010افتادم که بازیکنان ستاره ما غریبانه خدافظی کردند مثل مهدوی کیا هاشمیان کریمی و... اما باقدرت برگشتیم والان چندساله اول آسیا ! سوئد هم تیم خوبی بود وشایسته صعود تیمی که در برابر هلند وایتالیا پیروز شد یادمون نره زلاتان بزرگ هم دور قبلی نتونست به جام جهانی صعود کنه و جاش خالی بود ایتالیاهم این بازی عالی بود وحقش زدن حداقل دوگل بود ولی کلا نباید میذاشت کار به اینجا بکشه . بوفون جزو دوست داشتنی ترین ستاره های فوتبال بود خداحافظ جام جهانی خداحافظ بوفون افسانه ای

  • دریبل فقط دریبل مسی

   فقط یه دونه مسی کم داشتند تا صعود کنند.

  • جادوگر

   واقعا یعنی ایران از ژاپن کره و استرالیا بهتره ابدا
   فقط تو رنکینگ فیفا بهتریم اونم دلیلش بازیای راحت ما و سخت این سه تیمه
   ژاپن با برزیل بازی میکنه ما با پاناما

  • سهیل

   فعلن فوتبال ایتالیا تو افته و ستاره نداره و کلن حالت ورشکسته داره

 • CR 6+4 FCP

  این پوست اندازی باید اتفاق می افتاد.

 • حامد

  وقتی یوفا ایتالیا و اسپانیا رو تو یک گروه مینداز باید هم اینطوری بشه. وگرنه حق ایتالیا حذف نبود. حالا با نبود ایتالیا تو جام جهانی ضرر مالیشو میبینن. حیف شد.

 • ۷تراختور

  حیف

برچسب ها