تراکتورسازی برای استفاده از شریفی رضایت سپاهان و بازیکن را بگیرد

تراکتورسازی-برای-استفاده-از-شریفی-رضایت-سپاهان-و-بازیکن-را-بگیرد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ شرایط استفاده باشگاه تراکتورسازی از مهدی شریفی تا پایان نیم‌فصل را تشریح کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درخصوص اینکه شرایط مهدی شریفی برای ادامه همکاری با تراکتورسازی چگونه است؟ گفت: با توجه به پایان خدمت دوره ضرورت مهدی شریفی در تاریخ ۲۱ آبان و با توجه به قراردادی که این بازیکن با باشگاه سپاهان دارد باشگاه تراکتورسازی تبریز باید برای استفاده از این بازیکن قوانین اداری را رعایت کند.

وی افزود: از آنجا که شریفی بازیکن سپاهان محسوب می‌شود ولی الان زمان نقل و انتقال بازیکنان نیست وی باید تا نیم‌فصل برای بازگشت به تیم سابق خود صبر کند اما اگر باشگاه تراکتورسازی می‌خواهد تا پایان نیم‌فصل از این بازیکن استفاده کند در ابتدا باید رضایت بازیکن نامبرده و سپس باشگاه سپاهان را جلب کند.

محمودزاده در پایان گفت: در صورتی که رضایت باشگاه سپاهان و شریفی توسط باشگاه تراکتورسازی جلب نشود کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ کارت بازی این بازیکن را باطل و از حضور او در مسابقات جلوگیری خواهد کرد.

 

2051

فارس

نظرات ۶

 • سولدوز تراختور

  اگه پیروزی هم بود این حکمو میدادین؟؟چرا بازیکنشون بخشیده شد؟؟کیانی رو در این وضعیت چرا محروم کردین؟؟چرا تا یکم پولتون کم میشه تراختوررو جریمه میکنین؟؟تبعیض تا کی؟؟

 • کارشناس آماتور

  سپاهان راضی میشه شریفی چند هفته بازی نکنه ولی به هیچ وجه رضایت نخواهد داد حالا ببینید خخ

 • 10-10-3

  رضایت نمی خواد 6 ماه اضافه خدمت میزنند کاری که می خواستند با سروش بکنند نشد و کاری که الان دارن با نورالهی و عالیشاه می کنند تا هرطوری شده تراکتور باشند

  • سولدوز تراختور

   در جواب ۱۰ خوشمون میاد زورمون زیاده اضافه میزنیم شما بهتره به جای این سوزش نزارین بازیکناتون با التماس بیان تراختور کبیر...

  • ج بالايى

   زور خيلى چيزا زياده دليل نميشه...كلا با اين خدمت ليگ و بازيكنارو بهم ريختيد تراختور كبير(خخخ)

  • تیم ملی

   نوراللهی خدمتش یوسالم نشده خدمت دوساله تازه کسریشم قبلا برادرش استفاده کرده پس تراکتور بهش لطفم کرد که زود ترخیصش کرد

برچسب ها