سپاهان از یک بازی خانگی با حضور هوادار محروم شد

سپاهان-از-یک-بازی-خانگی-با-حضور-هوادار-محروم-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی آرای خود در خصوص تیم های لیگ برتر فوتبال آقایان و بانوان را صادر کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و پیکان تهران در هفته 11 لیگ برتر برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپاهان اصفهان تخلفانی مبنی بر سر دادن شعار و فحاشی به داور و بازیکن حریف(مسبوق به سابقه) رخ داد. این تیم به یک جلسه از همراهی تماشاگران خود محروم است( این رای قابل تجدید نظر است) و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.(این رای قطعی است)

*محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم پدیده مشهد به دلیل اعتراض شدید به داور در دیدار برابر فولاد خوزستان که منجر به اخراجش شد، با تذکر کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.

لیگ برتر بانوان:

*دیدار دو تیم نماینده فارس و ذوب آهن اصفهان برگزار و از سوی تیم ذوب آهن تخلفاتی مبنی بر اعتراض دسته جمعی به داور پس از پایان بازی رخ داد. این تیم باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

فرازنه نصر، بازیکن تیم ذوب آهن به دلیل استفاده از الفاظ نادرست به تیم داوری با کارت زرد داور مواجه شد. وی به توبیخ کتبی کمیته انضباطی محکوم شد.

مژگان مدایم زاده، مربی تیم ذوب آهن به خاطر اعتراض به داوری به توبیخ کتبی کمیته انضباطی محکوم شد.

*دیدار دو تیم پالایش گاز ایلام و شهرداری بم از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان 12 آبان برگزار و از سوی مرضیه نیکخواه – بازیکن پالایش گاز ایلام تخلفاتی مبنی بر رفتار زننده با داوران و بازیکنان تیم مقابل و اهانت و فحاشی به داور طبق بند 5 ماده 66 آیین نامه به سه جلسه محرومیت و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین تیم پالایش گاز ایلام به دلیل رفتار زننده کادر فنی، بازیکنان و تماشاگرانش نسبت به تیم داوری مبلغ 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*بازی شهرداری ارومیه و پارس چنوبی بوشهر ، 12 آبان ماه در ارومیه برگزار شد و تیم پارس جنوبی بوشهر به دلیل عدم حضور در مسابقه طبق ماده 84 آیین نامه انضباطی علاوه بر بازنده شدن سه بر صفر این تیم مقابل حریف، تیم مذکور به پرداخت 40 میلیون ریال حریمه نقدی محکوم شد.

*مهسا پورمحمدیان – بازیکن تیم فولاد مبارکه بخاطر رفتار زننده و اهانت آمیز با مربی تیم آذرخش تهران که باعث ایجاد درگیری در محوطه فنی بعد از این دیدار شد، از سوی کمیته انضباطی یک جلسه محروم و مبلغ یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

گفتنی است، آرای صادر قطعی است. 

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۵

 • مهیار

  چه عجب یه حکمم بر علیه سپاهان دیدیم

  • سپاهان جهانی

   عزیز،چشماتو وا کن بقیه اش را هم ببین
   همه علیه سپاهان هستند
   بعد، بعضیا تا یه طوری میشه، برای اینکه به فدراسیون فشار بیارن،میگن فدراسیون اصفهانی. والا بیشترین نفع از این فدراسیون را سرخابی ها دارند میبرن

  • ali

   شما نابینا تشریف دارین نمیبینین که تو دربی پرتقال و سیب بود که بهم دیگه پرت میکردین اخرشم با یه چندتا جمله فرهنگی سروتهشا هم اوردین

 • Hattrick

  سپاهان با تنها حرکتی که می کنه جریمه میشه ولی اگه بدتر از اینا هم سرخ آبی ها بکنن با اینهمه حجمه ای که بر ضد کمیته انضباطی میشه یکی از ده تا محرومیتا رو اعمال می کنند

 • Amir

  توی لیگ بانوان چی میگذره؟ همش دعوا و فحاشی اصلا باور کردنی نیست

برچسب ها