صدور مجوز اتحادیه باشگاه‌های ورزشی بر دوش وزارت ورزش گذاشته شد

صدور-مجوز-اتحادیه-باشگاههای-ورزشی-بر-دوش-وزارت-ورزش-گذاشته-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان از تصویب بیشتر لوایح وظایف و اختیارات وزارتخانه در کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، داوود عزیزی در خصوص چهارمین جلسه بررسی لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: این لایحه پنج ماده شامل تعاریف، اهداف، اختیارات، وظایف وزارت ورزش و جوانان در هر دو حوزه و همچنین ماده ای در خصوص شورای عالی ورزش دارد.

مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با بیان این که با جمع بندی، این شرح وظایف به تصویب کمیسیون فرهنگی رسید، اظهار داشت: سعی شده است تا در بررسی این لایحه توجه یکسانی بین مسائل ورزشی و امور مرتبط با جوانان انجام گیرد.

وی ادامه داد: امروز تا اواسط ماده چهارم لایحه پیش رفتیم و با تغییرات جزئی اکثر مصوبات کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی به تصویب این کمیسیون رسید که شاخص ترین آن صدور مجوز اتحادیه باشگاه های ورزشی بود که جزو وظایف وزارت ورزش و جوانان گذاشته شد.

عزیزی با ابراز امیدواری از جمع بندی بررسی لوایح وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان طی دو جلسه دیگر با کمیسیون فرهنگی، اظهار داشت: فکر می کنیم طی دو جلسه آینده لایحه شرح وظایف تکمیل و جهت تصویب به صحن علی مجلس ارجاء شود.

این مقام مسئول در وزارت ورزش و جوانان همچنین از بررسی لایحه اصلاح ساختار بخشی از دولت که یک بخش آن مربوط به انتزاع ورزش از جوانان بود، در کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد که با توجه به خصوصی بودن این جلسه، محتویات آن از طریق دولت اطلاع رسانی می شود.

وی درتکمیل صحبت های خود گفت: ضمناً هفته گذشته لایحه وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون شوراها به عنوان کمیسیون فرعی هم به تصویب رسید.

 

1004

 

اختصاصی

نظرات ۲

  • ali.wolfmir

    فدارسیون فوتبال یا سازمان لیگ برتر اینها باید مجوز حرفه ای صادر کنند مخصوصا فدراسیون فوتبال چون اینها تخصصشون فوتبال هستش و وزارت ورزش باید بفکر کارهای زیرساختی و عمومی باشه ما همین الانشم کلی مشکلات داریم تو فدراسیون فوتبال مثله ترجمه اشتباه یا نفرستادن مدارک استفاده از بازیکنهای دوکارته چه برسه که بره وزارت ورزشذکه هر کی با پارتی مدرک حرفه ای گری بگیرهذو مثلما نمیتونند بصورت حرفه ای و پایه ای به فوتبال برسند واسه همین هر ورزشی از خودش یه فدراسیون داره تا بطور تخصصی به اون ورزش بپردازه

  • محمد

    فرهنگ اتحادیه داشتن رو ندارن اونوور تو اسپانیا رئال بارسا اتلتیکو بارسا. پویول رائول کاسیاس ژاوی راموس پیکِ باهام هماهنگ میکردن بازی برگزار نمیشد تا پولشونو بگیرن با وجود اختلافات شدید داخل و خارج زمین جالب اونجا کلی از تیم‌های نشان دهنده ی فرهنگ و گروه خواستن و ریشه ای مشکل دارن باهم کنار میان اینجا ک همه تیما با واسطه یا مستقیم دارن از دولت تغذیه میشن با هم مشکل دارن جالبه کل درآمد همه‌ی تیمهای ایرانی از درآمد ی تیم متوسط اوجا کمتر اونوقت چ نفعی هست ک اینهمه مشکل دارن نمی‌دونم البته دلیلش اینه بعضی تیمها فراتر از قانون عمل میکنن

برچسب ها